Piotr WyrozębskiPiotr Wyrozębski - zdjęcie profilowezdjęcie #1

Diagnostyka całego organizmu w zaledwie 45 min

DIAGNOSTYKA - DETOKSYKACJA - TERAPIE

Diagnostyka oraz skuteczna terapia boreliozy/neuroboreliozy
Diagnostyka całego organizmu w zaledwie 45 min
Diagnostyka obciążeń organizmu (VEGA-test)
Diagnostyka oraz terapia likwidująca patogeny w organizmie
Likwidacja grzybicy/pleśni w organizmie
i wiele innych

Wykorzystuję nowoczesne terapie, zabiegi, których celem jest profilaktyka i diagnostyka zdrowia. Stosowane metody pobudzają naturalne zdolności każdego organizmu do samowyleczenia.

Wykrywam problemy zdrowotne, zanim dadzą pierwsze objawy!

Opierając się na filozofii medycyny biologicznej postrzegam człowieka w sposób holistyczny a przeprowadzona diagnostyka bada zaburzenia narządów i tkanek już na poziomie komórkowym czyli jeszcze przed tym jak są widoczne objawy.

Specjalizuje się również w diagnostyce oraz likwidacji pasożytów, grzybów, bakterii, pleśni, wirusów. Stosowane przeze mnie metody terapii mają na celu wykrycie zakażenia patogenami i unicestwienie ich bez stosowania leków lecz za pomocą szkodliwych dla danych patogenów drgań elektromagnetycznych. Taka terapia jest bezinwazyjna, i bardzo skuteczna.

Z dużymi sukcesami zajmuję się wykrywaniem oraz likwidacją BORELIOZY wraz z KOINFEKCJAMI.

Diagnostyka obciążeń organizmu wykrywa blisko 96% przyczyn schorzeń i złego samopoczucia. Jeżeli wciąż nie masz pewności co do podłoża swego złego samopoczucia, a badania dają niejednoznaczne wyniki, zdecyduj się na tę prostą analizę organizmu. Test jest całkowicie bezbolesny. Wykrywa i analizuje obciążenia istniejące w organizmie. Metodę określa się reakcją organizmu na określone impulsy elektromagnetyczne podawane przez diagnostę.

Diagnostyka pozwala stwierdzić obecność:

patogenów w organizmie,
toksyn wszelkiego pochodzenia,
obciążeń chemicznych, cywilizacyjnych, emocjonalnych,
skażenie metalami ciężkimi i toksycznymi (jak aluminium, ołów, rtęć i inne),
alergenów,
obecność lub braki witamin i minerałów,
pozwala przeanalizować dokładne funkcjonowanie narządów i ich układów, jak też naczyń, węzłów chłonnych, sieci nerwowej.

Pamiętajmy, że za wieloma chorobami stoją toksyny i infekcje pasożytnicze, pleśń, grzyby, pierwotniaki, a także toksyny wytwarzane w czasie stresu, nagromadzone metabolity, metale ciężkie.
Substancje te sprzyjają powstawaniu ognisk zakaźnych w narządach.

Odpowiednia profilaktyka i zlokalizowanie problemu pozwoli uwolnić się od ryzyka takich schorzeń, jak choćby:
zawał serca,
bezpłodność,
astma,
alergie,
borelioza i neuroborelioza,
choroby autoimmunologiczne (w tym łuszczyca, toczeń, stwardnienie rozsiane),
nadciśnienie,
problemy skórne,
częste bóle głowy,
bóle stawów, bóle niewiadomego pochodzenia,
problemy układu pokarmowego i moczowo-płciowego,
nadczynność lub niedoczynność tarczycy,
poronienia,
przerost gruczołu prostaty,
problemy z erekcją,
obciążenia wynikające ze stresu i depresji, przewlekłe zmęczenie i wiele innych.

Elektrodermalne testy dają 96% skuteczności w wykrywaniu obciążeń organizmu przyczyniających się do złego samopoczucia. Metoda jest kompleksowa, szybka i bezinwazyjna. Pozwala na dobór najodpowiedniejszych metod terapii i profilaktyki.

Jestem również Partnerem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej BIOMOL, który dokonuje analizy pierwiastków śladowych z włosów.

Pracuję na certyfikowanych urządzeniach medycznych tj. Sensitiv Imago 530, F-SCAN, F-Scan Mobile oraz na aparacie do diagnostyki EAV.

Pragniemy zapewnić naszym Klientom profesjonalną, życzliwą i satysfakcjonującą obsługę w komfortowych warunkach.

Przebieg terapii jest monitorowany i nadzorowany na każdym etapie, aby zachować maksimum bezpieczeństwa i skuteczności.

Skupiamy się na całościowej, holistycznej poprawie stanu zdrowia oraz poszukiwaniu faktycznych przyczyn chorób i dolegliwości, jednocześnie odtruwając i harmonizując organizm. Do każdego przypadku podchodzimy z zaangażowaniem. Dobieramy czas i intensywność spotkań do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Moja przygoda z boreliozą oraz gabinetem Pana Piotra zaczęła się kilka lat temu. Przyjechałam po przeczytaniu opinii na ranking lekarzy oraz po namowie przyjaciółki, która także korzystała z porad Pana Piotra. Moja przygoda, bo inaczej nie można tego nazwać zaczęła się od bólu głowy, zawrotów, później paraliżu twarzy, aż na końcu poszło tak lawinowo, że mogło zakończyć się wózkiem. Bolało mnie już wszystko i bałam się tego przybicia do 2 kółek. Neurolodzy stwierdzili neuroboreliozę. Żadne antybiotyki, leki od neurologów nie pomagały na tyle aby się tego cholerstwa pozbyć. Bez zbędnej ...

Moja przygoda, bo inaczej nie można tego nazwać zaczęła się od bólu głowy, zawrotów, później paraliżu twarzy, aż na końcu poszło tak lawinowo, że mogło zakończyć się wózkiem. Bolało mnie już wszystko i bałam się tego przybicia do 2 kółek. Neurolodzy stwierdzili neuroboreliozę. Żadne antybiotyki, leki od neurologów nie pomagały na tyle aby się tego cholerstwa pozbyć. Bez zbędnej zwłoki zdecydowałam się na wizytę w gabinecie terapii naturalnych. Odległość mojego miejsca zamieszkania to 250 km ale dostałam nadzieje i nie mogłam jej wykorzystać. Gabinet to wspaniałe miejsce, cudowny Pan Piotr, który tak ustalił mi zabiegi, w taki sposób, że mogłam komfortowo na nich być i bezpiecznie dojechać bo to były godziny popołudniowe gdzie mój syn mnie woził po pracy. Pod opieką Pana piotra jestem już od kilku lat. Po tych wszystkich zabiegach, detoksykacji, oczyszczeniu z neurotoksyn boreliozy w tej chwili na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że czuję się znakomicie, praktycznie jak przed ugryzieniem kleszcza. Nie przyjmuje żądnych leków poza suplementami diety, typu witaminy, minerały, koenzymy itd. a mam ponad 50 lat. Polecam wszystkim z całego serca, bo takich ludzi, którzy czynią cuda jest naprawdę niewiele! Pan Piotr jest ostatnią deską ratunku przy boreliozie i zawsze będę twierdzić, że Pan Piotr mnie uleczył z czegoś czego niby nie można się wyleczyć.

Terapię na boreliozę zamówiła mi siostra, która wyleczyła się właśnie w tym gabinecie. Kleszcz ugryzł mnie jakieś 4 lata temu. Nie miałem rumienia ani nic takiego. Nic się ze mną nie działo i samo z siebie zapomniałem o tym incydencie. W grudniu zacząłem się bardzo źle czuć. Zaczęły mnie bardzo boleć kości. Lekarz rodzinny dał leki przeciwbólowe i stwierdził, że w tym wieku to już bolą zwyrodnienia i muszę z tym żyć. Zacząłem braćte leki ale w trakcie zaczęły mnie boleć stawy kolanowe i łokcie. Zgłosiłem się do neurologa, który ...

Lekarz rodzinny dał leki przeciwbólowe i stwierdził, że w tym wieku to już bolą zwyrodnienia i muszę z tym żyć. Zacząłem braćte leki ale w trakcie zaczęły mnie boleć stawy kolanowe i łokcie. Zgłosiłem się do neurologa, który stwierdził, że mam łokieć tenisisty i dał mi leki. Nic nie pomagało a wręcz było coraz gorzej. Wtedy siostra opowiedziała mi o swoich objawach i o tym jak wyleczyła się z boreliozy w gabinecie w Kętrzynie. Zgłosiłem się na badanie i okazało się, że także mam boreliozę z początkiem neuroboreliozy. Zrobiłem wyniki z krwi i niestety wszystko się potwierdziło. Chodziłem na zabiegi długo ale solidnie, raz w tygodniu na trzy godziny. Bóle, zaczęły odchodzić dopiero po 3 serii czyli 12 zabiegach. Inni mówili, że odczuwali poprawę po 3 zabiegach a ja dopiero po 12. Na szczęscie mam to już za sobą, wróciła energia, chęci do wstawania z łóżka no i mogę w końcu wrócić do pracy. Nie miałem nadziei, że taka terapia może mi pomóc. Było warto i jestem dumny z siebie, że wytrwałem w tym wszystkim i nie przerwałem jak nie było fajerwerków po kilku zabiegach. Dziś wszystkich namawiam na badanie się na boreliozę bo przecież każdy może ją złapać a objawy ujawniają się po kilku latach.

Dzień dobry. Moja przyjemność leczenia się u Pana Piotra w Gabinecie Terapii naturalnych trwa od około 4 miesięcy. Zdecydowałam się na wizytę, ponieważ miałam dość przyjmowania ogromnych ilości leków w tym również antybiotyków. Zdiagnozowano u mnie boreliozę. Leczyłam się także na oddziale zakaźnym. Wszystko z marnym skutkiem. Coraz bardziej zaczął dokuczać mi żołądek oraz grzybica całego organizmu z paznokciami rąk i nóg włącznie. Od tych antybiotyków byłam jednym wielkim grzybem. Pojawiły się problemy skórne, powysychały wszystkie śluzówki itd. Postanowiłam, odstawić to wszystko bo mnie wykańcza i podjąć walkę w naturalny ...

walkę w naturalny sposób. Wiele słyszałam dobrych opinii o terapii na boreliozę przeprowadzanych przez Pana Piotra. Zdecydowałam się. Zrobiłam badanie wstępne, potwierdziła się borelioza, grzybica, chlamydia,riketsia i jeszcze kilka. Zalecono mi terapię łącząną tj. detoksykacja organizmu z toksyn, terapia polem magnetycznym na boreliozę i suplementację ziołową. Sprawdziłam rownież jak pracują moje organy, bo
borelia może atakować nawet serce, mózg. Po 4 miesiącach terapii i całej tej suplementacji przestały mnie boleć stawy, nie jestem ospała, nie mam napadów gorąca i czuję, że mam siłę na codzienne obowiązki. Dalej kontynuuje terapię i na każdej wizycie kontrolnej otrzymuje wykres postępu terapii na boreliozę. Widać jak się
zmniejsza a ja to dodatkowo czuję zdrowotnie. Cieszę się, że udalo mi się znaleźć Pana gabinet bo antybiotyki to nie było to co mogło mi pomóc. Dzięki antybiotykom muszę teraz odbudowywać intensywnie jelita bo są bez flory. Dziękuję za uwagę.

Dziękuje za pomoc w wyleczeniu grzybicy w organizmie. Leczyłam się wszystkim czym się dało, łącznie z lekami typu Orungal, Flukonazol itp. Niestety grzybica wracała a po tych lekach moja wątroba coraz gorzej się czuła i dawała sygnały, że już nie mogę tego typu leków przyjmować. Mój język był porośnięty biało-żółtym nalotem i było to bardzo nieprzyjemne dla mnie i dla ludzi, z którymi mialam kontakt, ponieważ mój zapach z ust był okropny. Pewnego dnia koleżanka w pracy powiedziała, że była na badaniu w Gabinecie Terapii Naturalnych w Kętrzynie z podobnym problemem i Pan Piotr bardzo jej pomógł. Przyjechałam także na wizytę, bardzo urzekła mnie "obsługa" Pana Piotra. Cała wizyta można powiedzieć była zaplanowana jak ma wyglądać, nie było w tym chaosu. Przeprowadzil Pan wywiad, zrobił badania, zalecił suplementy, dietę, detoksykację oraz zapisałam się na terapię BRT. Dziś mija kilka miesięcy i mój język jest różowiutki a nie biały jakbym ciągle piła mleko. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na ten gabinet przypadkiem bo dalej bym się zmagała z tym grzybem. Jak to się mówi, nic nie dzieje się przypadkiem, dlatego wiem, że los postawił mi Pana Piotra na drodze aby zakończyć walkę z grzybem. Bardzo dziękuje i oczywiście wszystkim polecam spotkanie z Panem Piotrem.

Wizyta nie odbyła się punktualnie jak została zaplanowana. Poślizg trwał 15 min. Dla mnie to nie przeszkadzało bo przy okazji odwiedziłem rodzinę ale dla innych może być wielkim minusem. Po wejściu do gabinetu Pan Piotr zadał wiele pytań, które kwalifikowały bądź dyskwalifikowały mnie do dalszego badania np. czy mam rozrusznik serca, czy mam metalowe elementy w ciele, czy mam padaczkę itp. Po tych pytaniach przeszliśmy do badań. Ja wybrałem diagnostykę kompleksową. Cała wizyta trwała około 2 godzin. O wynikach badań nie będę się wypowiadał bo to moja tajemnica ale powiem tylko, że poznałem przyczyny moich problemów zdrowotnych. Otrzymałem wielostronicowy opis wyników z przeprowadzonych badań oraz zdjęcia narządów. Wszystko Pan Piotr omówił, zalecił suplementację oraz zaordynował terapię detoksykującą kroplami joalis. Pan Piotr był i jest ciągle pod telefonem gdy tylko mam wątpliwości to dzwonię i nigdy mnie nie spławił. Wiem, że moja terapia potrwa długo ale już po 3 miesiącach widzę mniejsze problemy zdrowotne. Niestety wszystko wymaga czasu ale i współpracy. Jestem dalej pod opieką Pana Piotra. Opinia? Przyjeżdżam do tego gabinetu z Warszawy więc chyba to jest wystarczająca rekomendacja.

Mam na imię Elżbieta. Przyjechałam z Bartoszyc. Poleciła mi Gabinet koleżanka z Kętrzyna. Żaden lekarz nie umiał mi pomóc - dawali tylko Manti albo na kwasy żołądkowe. Wszystko co bym nie zjadła odbijało się, gorzki posmak po chwili, paliło w gardle. Do tego bóle stawów, problemy z widzeniem, bóle mięśni itd. długo można wymieniać. Zdecydowałam się na badanie bo nie miałam już nic do stracenia. Chciałam zrobić nietolerancję pokarmowe, żeby wiedzeć co jeść. Po przeprowadzonym ze mną wywiadzie, podjęłam decyzję, że nie problem w nietolerancjach. Zrobiłam pomiar obciążeń i okazało się, że mam dysbiozę, grzybicę i boreliozę w fazie ostrej. Poddałam się detoksykacji, od picia kropli minęło 2 tygodnie i nie odczuwam takich objawów jak wcześniej pisałam. Nie jest to jeszcze to czego bym chciała, ale zdaje sobie z tego sprawę, że to dopiero 2 tygodnie a cały proces detoksykacji będzie trwał wiele miesięcy. Chyba znalazłam pomoc, której szukałam nie tam gdzie powinnam.

Chciałam podzielić się opinią dotyczącą terapii przy boreliozie.Choruje na boreliozę od zapewne 10 lat jak i nie dłużej. Co jakiś czas jeżdziłam do Giżycka na oddział zakaźny aby odbyć terapię antybiotykową w kroplówce. Zabieg pomaga na chwilę. Chwilę jest dobrze, potem wszystkie bóle wracają.Pod opieką Pana Piotra jestem od dłuższego już czasu. Po wszystkich seriach antybiotykowych stałam się żywym trupem. Miałam ciągłe biegunki, żółty nalot na języku, problemy żołądkowe, problemy z wątrobą. Pan Piotr wyprowadził mnie z tego wszystkiego a w między czasie jeżdziłam na terapię od boreliozy. Minęło kilka lat i ja nadal czuję się bardzo dobrze. Kilka dni temu byłam na kontroli w tym gabinecie aby sprawdzić czy nic się nie rozwija poza moją wiedzą. Wynik był bardzo dobry. Terapia Pana Piotra zarówno ta na boreliozę jak i detoksykacyjna mi pomogła. Z perspektywy czasu widzę, że było warto. Dziękuje

Dzień dobry, Po ponad 2 letnich poszukiwaniach skutecznego naturopaty trafiłem do Gabinetu Pana Piotra Wyrozębskiego. Żadne badania krwi, ciągłe wizyty u róznych lekarzy gdzie trezeba za każdą wizytyę słono płacić nie pomogły. Pan Piotr podczas jednej wizyty wykrył przyczynę moich dolegliwości. Między innymi była to borelia. Leczenie w gabinecie rozpocząłem na początku grudnia 2019, 2 razy w tygodniu przyjeżdzałem na terapię brt i wczoraj badanie kontrolne wykazało brak boreliozy. Badanie kontrolne mam za 3 miesięce aby sprawdzić czy nic się nie odnowiło. Podczas terapi wróciła mi chęć do życia, wstałem ...

Dzień dobry,
Po ponad 2 letnich poszukiwaniach skutecznego naturopaty trafiłem do Gabinetu Pana Piotra Wyrozębskiego. Żadne badania krwi, ciągłe wizyty u róznych lekarzy gdzie trezeba za każdą wizytyę słono płacić nie pomogły. Pan Piotr podczas jednej wizyty wykrył przyczynę moich dolegliwości. Między innymi była to borelia. Leczenie w gabinecie rozpocząłem na początku grudnia 2019, 2 razy w tygodniu przyjeżdzałem na terapię brt i wczoraj badanie kontrolne wykazało brak boreliozy. Badanie kontrolne mam za 3 miesięce aby sprawdzić czy nic się nie odnowiło. Podczas terapi wróciła mi chęć do życia, wstałem rano i miałem energie do samego wieczora aby korzystać z życia co wczesniej było to niemożliwe. Pan Piotr ma bardzo dobre podejście do klientów, układa sam za każdym przyjazdem nowy program terapeutyczny po zeskanowaniu przed terapią co pozwala lepiej i skuteczniej uderzyć w niechcianego gościa. Ja polecam wizytę w tym gabinecie.

Dzięki przypadkowi, że przejeżdżałem przez Kętrzyn i zobaczyłem reklamę gabinetu na przeciwko Tesco jestem zdrowy. Walczyłem o zdrowie bardzo długo praktycznie jeżdżąc po całym naszym województwie. Dopiero terapia w tym gabinecie sprawiła, że znalazłem odpowiednie miejsce dla moich dolegliwości. Pan Piotr zajął się mną holistycznie, od diagnozy do terapii wszystko dokładnie tłumacząc. Oczyścił mi organizm z toksyn zalegających następnie zajęliśmy się boleriozą i grzybicą. Terapia nie jest tania, musiałem z Ełku dojeżdżać co w pewnym momencie było już męczące ale czego się nie robi dla zdrowia. Podjąłem wyzwanie, zarezerwowałem częste wizyty na terapii. Z perspektywy czasu żałuję tylko dwóch rzeczy. 1. że zmarnowałem tyle czasu na odwiedzanie specjalistów wszelkiej maści, 2. że tak późno znalazłem ten gabinet. Teraz cala moja rodzina leczy się u Pana Piotra.

Z tego co się dowiedziałam od znajomych, Pan Piotr specjalizuje się w leczeniu boreliozy. Umówiłam się na pierwszą wizytę. Została przeprowadzona wnikliwa analiza na różnych urządzeniach. Potwierdziła się zaawansowana borelioza. Po tym Pan Piotr poprosił mnie o dokumentację medyczną w zakresie leczenia/diagnostyki boreliozy. Po wysłuchaniu opinii zdecydowałam się na zabiegi zaproponowane przez Pana Piotra. Po drugiej serii zabiegów wyraźnie odczuwam ,że nie bolą mnie stawy, kości, nie mam zawrotów głowy. Pierwszy raz wstałam rano bez bólu. Oprócz tego dostałam suplementy, które mają oczyszczać organizm z toksyn bakterii, które są zabijane podczas zabiegów. Jestem pod pozytywnym wrażeniem i oceniam wszystkie te dotychczasowe wizyty jako udane z punktu pomocy dla źle funkcjonującego organizmu, ale także jako spotkania ze specjalistą. Osobiście polecam i serdecznie pozdrawiam Pana Piotra.