Piotr WyrozębskiPiotr Wyrozębski - zdjęcie profilowezdjęcie #1

Diagnostyka całego organizmu w zaledwie 45 min

DIAGNOSTYKA - DETOKSYKACJA - TERAPIE

Diagnostyka oraz skuteczna terapia boreliozy/neuroboreliozy
Diagnostyka całego organizmu w zaledwie 45 min
Diagnostyka obciążeń organizmu (VEGA-test)
Diagnostyka oraz terapia likwidująca patogeny w organizmie
Likwidacja grzybicy/pleśni w organizmie
i wiele innych

Wykorzystuję nowoczesne terapie, zabiegi, których celem jest profilaktyka i diagnostyka zdrowia. Stosowane metody pobudzają naturalne zdolności każdego organizmu do samowyleczenia.

Wykrywam problemy zdrowotne, zanim dadzą pierwsze objawy!

Opierając się na filozofii medycyny biologicznej postrzegam człowieka w sposób holistyczny a przeprowadzona diagnostyka bada zaburzenia narządów i tkanek już na poziomie komórkowym czyli jeszcze przed tym jak są widoczne objawy.

Specjalizuje się również w diagnostyce oraz likwidacji pasożytów, grzybów, bakterii, pleśni, wirusów. Stosowane przeze mnie metody terapii mają na celu wykrycie zakażenia patogenami i unicestwienie ich bez stosowania leków lecz za pomocą szkodliwych dla danych patogenów drgań elektromagnetycznych. Taka terapia jest bezinwazyjna, i bardzo skuteczna.

Z dużymi sukcesami zajmuję się wykrywaniem oraz likwidacją BORELIOZY wraz z KOINFEKCJAMI.

Diagnostyka obciążeń organizmu wykrywa blisko 96% przyczyn schorzeń i złego samopoczucia. Jeżeli wciąż nie masz pewności co do podłoża swego złego samopoczucia, a badania dają niejednoznaczne wyniki, zdecyduj się na tę prostą analizę organizmu. Test jest całkowicie bezbolesny. Wykrywa i analizuje obciążenia istniejące w organizmie. Metodę określa się reakcją organizmu na określone impulsy elektromagnetyczne podawane przez diagnostę.

Diagnostyka pozwala stwierdzić obecność:

patogenów w organizmie,
toksyn wszelkiego pochodzenia,
obciążeń chemicznych, cywilizacyjnych, emocjonalnych,
skażenie metalami ciężkimi i toksycznymi (jak aluminium, ołów, rtęć i inne),
alergenów,
obecność lub braki witamin i minerałów,
pozwala przeanalizować dokładne funkcjonowanie narządów i ich układów, jak też naczyń, węzłów chłonnych, sieci nerwowej.

Pamiętajmy, że za wieloma chorobami stoją toksyny i infekcje pasożytnicze, pleśń, grzyby, pierwotniaki, a także toksyny wytwarzane w czasie stresu, nagromadzone metabolity, metale ciężkie.
Substancje te sprzyjają powstawaniu ognisk zakaźnych w narządach.

Odpowiednia profilaktyka i zlokalizowanie problemu pozwoli uwolnić się od ryzyka takich schorzeń, jak choćby:
zawał serca,
bezpłodność,
astma,
alergie,
borelioza i neuroborelioza,
choroby autoimmunologiczne (w tym łuszczyca, toczeń, stwardnienie rozsiane),
nadciśnienie,
problemy skórne,
częste bóle głowy,
bóle stawów, bóle niewiadomego pochodzenia,
problemy układu pokarmowego i moczowo-płciowego,
nadczynność lub niedoczynność tarczycy,
poronienia,
przerost gruczołu prostaty,
problemy z erekcją,
obciążenia wynikające ze stresu i depresji, przewlekłe zmęczenie i wiele innych.

Elektrodermalne testy dają 96% skuteczności w wykrywaniu obciążeń organizmu przyczyniających się do złego samopoczucia. Metoda jest kompleksowa, szybka i bezinwazyjna. Pozwala na dobór najodpowiedniejszych metod terapii i profilaktyki.

Jestem również Partnerem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej BIOMOL, który dokonuje analizy pierwiastków śladowych z włosów.

Pracuję na certyfikowanych urządzeniach medycznych tj. Sensitiv Imago 530, F-SCAN, F-Scan Mobile oraz na aparacie do diagnostyki EAV.

Pragniemy zapewnić naszym Klientom profesjonalną, życzliwą i satysfakcjonującą obsługę w komfortowych warunkach.

Przebieg terapii jest monitorowany i nadzorowany na każdym etapie, aby zachować maksimum bezpieczeństwa i skuteczności.

Skupiamy się na całościowej, holistycznej poprawie stanu zdrowia oraz poszukiwaniu faktycznych przyczyn chorób i dolegliwości, jednocześnie odtruwając i harmonizując organizm. Do każdego przypadku podchodzimy z zaangażowaniem. Dobieramy czas i intensywność spotkań do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Leczę się na boreliozę u Pana Piotra. Jestem bardzo zadowolony z terapii ponieważ widzę jej efekty. Czuję się znacznie lepiej a wcześniej tego nie było. Terapia jest w godzinach popołudniowych co mi odpowiada ze względu na pracę.

Dzięki przypadkowi, że przejeżdżałem przez Kętrzyn i zobaczyłem reklamę gabinetu na przeciwko Tesco jestem zdrowy. Walczyłem o zdrowie bardzo długo praktycznie jeżdżąc po całym naszym województwie. Dopiero terapia w tym gabinecie sprawiła, że znalazłem odpowiednie miejsce dla moich dolegliwości. Pan Piotr zajął się mną holistycznie, od diagnozy do terapii wszystko dokładnie tłumacząc. Oczyścił mi organizm z toksyn zalegających następnie zajęliśmy się boleriozą i grzybicą. Terapia nie jest tania, musiałem z Ełku dojeżdżać co w pewnym momencie było już męczące ale czego się nie robi dla zdrowia. Podjąłem wyzwanie, zarezerwowałem częste wizyty na terapii. Z perspektywy czasu żałuję tylko dwóch rzeczy. 1. że zmarnowałem tyle czasu na odwiedzanie specjalistów wszelkiej maści, 2. że tak późno znalazłem ten gabinet. Teraz cala moja rodzina leczy się u Pana Piotra.

Diagnostyka w tym gabinecie to najlepsze co mogło mnie spotkać od służby zdrowia. Ogromne zaangażowanie Pana Piotra oraz jego wyniki w leczeniu mnie doprowadziły do tego, że nie odczuwam na dzień dzisiejszy żadnych dolegliwości z którymi walczyłam wiele lat. Profesjonalne podejście Pana Piotra do mojej osoby zaowocowało wlaśnie pozbyciem się cieżkiej dolegliwości, która przez medycynę praktycznie nie jest leczona a jest wyrokiem. Zapewne ciekawi jesteście co przyjmowałam. Dostałam suplementy, krople detoksykacyjne Joalis a także miałam terapię brt. Ten cały zestaw działań pomógł mi stanąć na nogi. Nie chce być tendencyjna ale tak jak większość polecam gabinet jako przyjazny dla pacjenta, każdy zostanie profesjonalnie obsłużony a Pan Piotr ma ogromną wiedzę i potrafi ją skutecznie wykorzystać. Dziękuje.

Zgłosiłam się do Pana Piotra z polecania kolerzanki z powodu ciągłego zmęczenia, braku sił. Poczas diagnostyki okazało się, że jest zaburzenie tarczycy i prawdopodobnie Hashimoto. Dostałam zlecenie na wyniki z krwi panel tarczycowy. Okazało się, że wyniki również na to wskazały. Otrzymałam kurację detoksykującą tarczycę. Po kilku tygodniach zauważyłam niesamowite efekty :samopoczucie uległo poprawieniu, stan skóry oraz włosów również. Jestem pod stałą kontrolą Gabinetu Terapii Naturalnych i jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku.

Okazało się, że wyniki również na to wskazały.
Otrzymałam kurację detoksykującą tarczycę.

Terapię u Pana Piotra na boreliozę rozpoczęłam jakieś 6 miesięcy temu. Mój stan zdrowia był beznadziejny. Mąż mnie musiał wprowadzić na pierwszą wizytę. Lekarze postawili diagnozę Reumatoidalne Zapalenie Stawów. Pan Piotr zrobił badanie i powiedział, że to borelioza a nie RZS. Po tym czasie wiem, że miał racje. Po tych 6 miesiącach moje życie zmieniło się diametralnie. Kocham życie i życie kocha mnie. Wszystkim polecam terapię w gabinecie u Pana Piotra Wyrozębskiego.

Tylko Pan Piotr mi pomógł. Lekarze nie chcieli mi już pomagać bo wierzyli w to, że jestem zdrowy. Wszystkie objawy wracały jak strzał z gumki. Solidna diagnostyka u Pana Piotra Wyrozębskiego dała odpowiedz na wiele pytań. Wszystko było jasne. Potem już tylko była terapia, suplementacja i dążenie do pełnej sprawności. Polecam tego naturopatę, wie co robi, analizuje stan zdrowia bardzo dokładnie i zaleca trafne terapie oraz kuracje detoksykujące.

Fachowy, konkretny czlowiek. Wie co mówi i co robi. Holistyczne podejście, tak długo analizuje przypadek aż dowie sie co jest przyczyną schorzenia. 3lata temu Pan Piotr postawił mnie na nogi gdzie lekarze nie wiedzieli co mi jest a ze mną było tylko gorzej. Pan Piotr stwierdził bolerioze z powikłaniami neurologicznymi. Dzięki jego zaangażowaniu i przypisanej terapii jestem zdrowa. Dziękuje!!!!

Pan Piotr zajął się mną naprawdę holistycznie. Pomógł mi na straszne zaparcia, wciąż nawracające infekcje pęcherza i narządów płciowych, złe samopoczucie tj ciagle zmęczenie. . Zalecone suplementy detoksykacyjne joalis oraz zabiegi biorezonansu usunęły Grzybice oraz lamblie. Dzięki terapii oraz uzupełnianiu niedoborów czuje się o niebo lepiej. Pan Piotr to profesjonalista, do tego chętnie tłumaczy i odbiera telefony.

Borelioza. Terapia kilka miesięcy. Różnicę w samopoczuciu poczułam po 3 serii zabiegów. Pan Piotr bardzo miły człowiek, pomaga we wszystkim jak tylko potrafi, dba o klienta. Chcę tylko podpowiedzieć, że terapia na 2 pętle przynosi szybsze efekty i wtedy większe odstępy przerw mogą być.

Dziękuje ale to bardzo dziękuje za pomoc przy terapii boreliozy. Dziękuje, że nie byłam z tym sama. Dziękuje, za godziny poświęcone na terapię. Pomoc Pana Piotra jest nieoceniona. Pomógł mi normalnie egzystować. Terapia Pana Piotra działa cuda.