Piotr WyrozębskiPiotr Wyrozębski - zdjęcie profilowezdjęcie #1

Diagnostyka całego organizmu w zaledwie 45 min

DIAGNOSTYKA - DETOKSYKACJA - TERAPIE

Diagnostyka oraz skuteczna terapia boreliozy/neuroboreliozy
Diagnostyka całego organizmu w zaledwie 45 min
Diagnostyka obciążeń organizmu (VEGA-test)
Diagnostyka oraz terapia likwidująca patogeny w organizmie
Likwidacja grzybicy/pleśni w organizmie
i wiele innych

Wykorzystuję nowoczesne terapie, zabiegi, których celem jest profilaktyka i diagnostyka zdrowia. Stosowane metody pobudzają naturalne zdolności każdego organizmu do samowyleczenia.

Wykrywam problemy zdrowotne, zanim dadzą pierwsze objawy!

Opierając się na filozofii medycyny biologicznej postrzegam człowieka w sposób holistyczny a przeprowadzona diagnostyka bada zaburzenia narządów i tkanek już na poziomie komórkowym czyli jeszcze przed tym jak są widoczne objawy.

Specjalizuje się również w diagnostyce oraz likwidacji pasożytów, grzybów, bakterii, pleśni, wirusów. Stosowane przeze mnie metody terapii mają na celu wykrycie zakażenia patogenami i unicestwienie ich bez stosowania leków lecz za pomocą szkodliwych dla danych patogenów drgań elektromagnetycznych. Taka terapia jest bezinwazyjna, i bardzo skuteczna.

Z dużymi sukcesami zajmuję się wykrywaniem oraz likwidacją BORELIOZY wraz z KOINFEKCJAMI.

Diagnostyka obciążeń organizmu wykrywa blisko 96% przyczyn schorzeń i złego samopoczucia. Jeżeli wciąż nie masz pewności co do podłoża swego złego samopoczucia, a badania dają niejednoznaczne wyniki, zdecyduj się na tę prostą analizę organizmu. Test jest całkowicie bezbolesny. Wykrywa i analizuje obciążenia istniejące w organizmie. Metodę określa się reakcją organizmu na określone impulsy elektromagnetyczne podawane przez diagnostę.

Diagnostyka pozwala stwierdzić obecność:

patogenów w organizmie,
toksyn wszelkiego pochodzenia,
obciążeń chemicznych, cywilizacyjnych, emocjonalnych,
skażenie metalami ciężkimi i toksycznymi (jak aluminium, ołów, rtęć i inne),
alergenów,
obecność lub braki witamin i minerałów,
pozwala przeanalizować dokładne funkcjonowanie narządów i ich układów, jak też naczyń, węzłów chłonnych, sieci nerwowej.

Pamiętajmy, że za wieloma chorobami stoją toksyny i infekcje pasożytnicze, pleśń, grzyby, pierwotniaki, a także toksyny wytwarzane w czasie stresu, nagromadzone metabolity, metale ciężkie.
Substancje te sprzyjają powstawaniu ognisk zakaźnych w narządach.

Odpowiednia profilaktyka i zlokalizowanie problemu pozwoli uwolnić się od ryzyka takich schorzeń, jak choćby:
zawał serca,
bezpłodność,
astma,
alergie,
borelioza i neuroborelioza,
choroby autoimmunologiczne (w tym łuszczyca, toczeń, stwardnienie rozsiane),
nadciśnienie,
problemy skórne,
częste bóle głowy,
bóle stawów, bóle niewiadomego pochodzenia,
problemy układu pokarmowego i moczowo-płciowego,
nadczynność lub niedoczynność tarczycy,
poronienia,
przerost gruczołu prostaty,
problemy z erekcją,
obciążenia wynikające ze stresu i depresji, przewlekłe zmęczenie i wiele innych.

Elektrodermalne testy dają 96% skuteczności w wykrywaniu obciążeń organizmu przyczyniających się do złego samopoczucia. Metoda jest kompleksowa, szybka i bezinwazyjna. Pozwala na dobór najodpowiedniejszych metod terapii i profilaktyki.

Jestem również Partnerem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej BIOMOL, który dokonuje analizy pierwiastków śladowych z włosów.

Pracuję na certyfikowanych urządzeniach medycznych tj. Sensitiv Imago 530, F-SCAN, F-Scan Mobile oraz na aparacie do diagnostyki EAV.

Pragniemy zapewnić naszym Klientom profesjonalną, życzliwą i satysfakcjonującą obsługę w komfortowych warunkach.

Przebieg terapii jest monitorowany i nadzorowany na każdym etapie, aby zachować maksimum bezpieczeństwa i skuteczności.

Skupiamy się na całościowej, holistycznej poprawie stanu zdrowia oraz poszukiwaniu faktycznych przyczyn chorób i dolegliwości, jednocześnie odtruwając i harmonizując organizm. Do każdego przypadku podchodzimy z zaangażowaniem. Dobieramy czas i intensywność spotkań do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Moja przygoda z boreliozą oraz gabinetem Pana Piotra zaczęła się kilka lat temu. Przyjechałam po przeczytaniu opinii na ranking lekarzy oraz po namowie przyjaciółki, która także korzystała z porad Pana Piotra. Moja przygoda, bo inaczej nie można tego nazwać zaczęła się od bólu głowy, zawrotów, później paraliżu twarzy, aż na końcu poszło tak lawinowo, że mogło zakończyć się wózkiem. Bolało mnie już wszystko i bałam się tego przybicia do 2 kółek. Neurolodzy stwierdzili neuroboreliozę. Żadne antybiotyki, leki od neurologów nie pomagały na tyle aby się tego cholerstwa pozbyć. Bez zbędnej ...

Moja przygoda, bo inaczej nie można tego nazwać zaczęła się od bólu głowy, zawrotów, później paraliżu twarzy, aż na końcu poszło tak lawinowo, że mogło zakończyć się wózkiem. Bolało mnie już wszystko i bałam się tego przybicia do 2 kółek. Neurolodzy stwierdzili neuroboreliozę. Żadne antybiotyki, leki od neurologów nie pomagały na tyle aby się tego cholerstwa pozbyć. Bez zbędnej zwłoki zdecydowałam się na wizytę w gabinecie terapii naturalnych. Odległość mojego miejsca zamieszkania to 250 km ale dostałam nadzieje i nie mogłam jej wykorzystać. Gabinet to wspaniałe miejsce, cudowny Pan Piotr, który tak ustalił mi zabiegi, w taki sposób, że mogłam komfortowo na nich być i bezpiecznie dojechać bo to były godziny popołudniowe gdzie mój syn mnie woził po pracy. Pod opieką Pana piotra jestem już od kilku lat. Po tych wszystkich zabiegach, detoksykacji, oczyszczeniu z neurotoksyn boreliozy w tej chwili na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że czuję się znakomicie, praktycznie jak przed ugryzieniem kleszcza. Nie przyjmuje żądnych leków poza suplementami diety, typu witaminy, minerały, koenzymy itd. a mam ponad 50 lat. Polecam wszystkim z całego serca, bo takich ludzi, którzy czynią cuda jest naprawdę niewiele! Pan Piotr jest ostatnią deską ratunku przy boreliozie i zawsze będę twierdzić, że Pan Piotr mnie uleczył z czegoś czego niby nie można się wyleczyć.

Dzień dobry, Po ponad 2 letnich poszukiwaniach skutecznego naturopaty trafiłem do Gabinetu Pana Piotra Wyrozębskiego. Żadne badania krwi, ciągłe wizyty u róznych lekarzy gdzie trezeba za każdą wizytyę słono płacić nie pomogły. Pan Piotr podczas jednej wizyty wykrył przyczynę moich dolegliwości. Między innymi była to borelia. Leczenie w gabinecie rozpocząłem na początku grudnia 2019, 2 razy w tygodniu przyjeżdzałem na terapię brt i wczoraj badanie kontrolne wykazało brak boreliozy. Badanie kontrolne mam za 3 miesięce aby sprawdzić czy nic się nie odnowiło. Podczas terapi wróciła mi chęć do życia, wstałem ...

Dzień dobry,
Po ponad 2 letnich poszukiwaniach skutecznego naturopaty trafiłem do Gabinetu Pana Piotra Wyrozębskiego. Żadne badania krwi, ciągłe wizyty u róznych lekarzy gdzie trezeba za każdą wizytyę słono płacić nie pomogły. Pan Piotr podczas jednej wizyty wykrył przyczynę moich dolegliwości. Między innymi była to borelia. Leczenie w gabinecie rozpocząłem na początku grudnia 2019, 2 razy w tygodniu przyjeżdzałem na terapię brt i wczoraj badanie kontrolne wykazało brak boreliozy. Badanie kontrolne mam za 3 miesięce aby sprawdzić czy nic się nie odnowiło. Podczas terapi wróciła mi chęć do życia, wstałem rano i miałem energie do samego wieczora aby korzystać z życia co wczesniej było to niemożliwe. Pan Piotr ma bardzo dobre podejście do klientów, układa sam za każdym przyjazdem nowy program terapeutyczny po zeskanowaniu przed terapią co pozwala lepiej i skuteczniej uderzyć w niechcianego gościa. Ja polecam wizytę w tym gabinecie.

Dzięki przypadkowi, że przejeżdżałem przez Kętrzyn i zobaczyłem reklamę gabinetu na przeciwko Tesco jestem zdrowy. Walczyłem o zdrowie bardzo długo praktycznie jeżdżąc po całym naszym województwie. Dopiero terapia w tym gabinecie sprawiła, że znalazłem odpowiednie miejsce dla moich dolegliwości. Pan Piotr zajął się mną holistycznie, od diagnozy do terapii wszystko dokładnie tłumacząc. Oczyścił mi organizm z toksyn zalegających następnie zajęliśmy się boleriozą i grzybicą. Terapia nie jest tania, musiałem z Ełku dojeżdżać co w pewnym momencie było już męczące ale czego się nie robi dla zdrowia. Podjąłem wyzwanie, zarezerwowałem częste wizyty na terapii. Z perspektywy czasu żałuję tylko dwóch rzeczy. 1. że zmarnowałem tyle czasu na odwiedzanie specjalistów wszelkiej maści, 2. że tak późno znalazłem ten gabinet. Teraz cala moja rodzina leczy się u Pana Piotra.

Diagnostyka w tym gabinecie to najlepsze co mogło mnie spotkać od służby zdrowia. Ogromne zaangażowanie Pana Piotra oraz jego wyniki w leczeniu mnie doprowadziły do tego, że nie odczuwam na dzień dzisiejszy żadnych dolegliwości z którymi walczyłam wiele lat. Profesjonalne podejście Pana Piotra do mojej osoby zaowocowało wlaśnie pozbyciem się cieżkiej dolegliwości, która przez medycynę praktycznie nie jest leczona a jest wyrokiem. Zapewne ciekawi jesteście co przyjmowałam. Dostałam suplementy, krople detoksykacyjne Joalis a także miałam terapię brt. Ten cały zestaw działań pomógł mi stanąć na nogi. Nie chce być tendencyjna ale tak jak większość polecam gabinet jako przyjazny dla pacjenta, każdy zostanie profesjonalnie obsłużony a Pan Piotr ma ogromną wiedzę i potrafi ją skutecznie wykorzystać. Dziękuje.

Na pierwszej konsultacji byłam rok temu a trafiłam do gabinetu Pana doktora po chodzeniu do wielu lekarzy, którzy nie potrafili mnie zdiagnozować wmawiając mi, że nic mi nie dolega a ja tylko sobie wymyślam. Pierwszy raz w życiu spotkałam specjalistę, który nie jest rutynowcem. Pan Piotr potrafi wysłuchać, przeanalizować i spojrzeć na organizm holistycznie. Trafna diagnoza, celowana terapia i Pan Piotr wykrył u mnie szybko postępującą boreliozę. Zalecił terapię BRT oraz detoksykację. Ogromne podziękowania dla Pana Piotra Wyrozębskiego, który jest prawdziwym specjalistą i zajął się mną bardzo dobrze. Praktycznie po niecałych trzech miesiącach czułam, że wracam do życia. Jestem niesamowicie wdzięczna za pomoc, poświęcony czas.Polecam każdemu, kto jeszcze się waha!

Zgłosiłam się do Pana Piotra z polecania kolerzanki z powodu ciągłego zmęczenia, braku sił. Poczas diagnostyki okazało się, że jest zaburzenie tarczycy i prawdopodobnie Hashimoto. Dostałam zlecenie na wyniki z krwi panel tarczycowy. Okazało się, że wyniki również na to wskazały. Otrzymałam kurację detoksykującą tarczycę. Po kilku tygodniach zauważyłam niesamowite efekty :samopoczucie uległo poprawieniu, stan skóry oraz włosów również. Jestem pod stałą kontrolą Gabinetu Terapii Naturalnych i jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku.

Okazało się, że wyniki również na to wskazały.
Otrzymałam kurację detoksykującą tarczycę.

Dzień dobry, jestem w trakcie terapii pomagającej przy boleriozie. Na mnie terapia zadziałała rewelacyjnie. Po praktycznie 5 przyjazdach zacząłem odczuwać mniejsze bóle stawów, zawroty głowy ustąpiły, wróciła energia. Niestety w związku z epidemią gabinet czasowo został zamknięty nad czym mocno ubolewam bo praktycznie tylko tego typu terapia mi pomagała. No cóż, wszyscy zamykają swoje biznesy ze względu na bezpieczeństwo więc pozostaje mi tylko czekać na kontakt kiedy będę mógł wrócić do zabiewgów.

Terapię u Pana Piotra na boreliozę rozpoczęłam jakieś 6 miesięcy temu. Mój stan zdrowia był beznadziejny. Mąż mnie musiał wprowadzić na pierwszą wizytę. Lekarze postawili diagnozę Reumatoidalne Zapalenie Stawów. Pan Piotr zrobił badanie i powiedział, że to borelioza a nie RZS. Po tym czasie wiem, że miał racje. Po tych 6 miesiącach moje życie zmieniło się diametralnie. Kocham życie i życie kocha mnie. Wszystkim polecam terapię w gabinecie u Pana Piotra Wyrozębskiego.

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam terapię u Pana Piotra Wyrozębskiego. Bardzo miła atmosfera, łatwo się umówić na godzinę która nam odpowiada. Zabiegi odbywają się w dni robocze od 16. Ja pracuję więc dla mnie to idealna pora. Leczę tutaj boreliozę i po 3 seriach zabiegów odczuwam znaczącą poprawę mojego zdrowia. Wcześniej jezdziłem gdzieś indziej i żadnego efektu nie odczuwałem. Ogromny plus za bezpieczeństwo wdrożone w gabinecie podczas pandemii. Pozdrawiam

Lekarz rodzinny się poddał, dawał ciągle antybiotyki a zdrowie moje było w coraz gorszym stanie. Doszła do tego grzybica przewodu pokarmowego od leków. Pana Wyrozębskiego znalazłem przez internet, szukałem specjalisty od boreliozy. Biorezonans tani nie jest, ale diagnoza była trafna i leczenie nim skuteczne. Przyjeżdzałem 2 x w tygodniu na zabiegi. Po serii terapii czułem ulgę w moich dolegliwościach. Poleciłem wizytę kliku moim znajomym, wszyscy są bardzo zadowoleni ja również.