dr Piotr Zaremba

Psychoanalityk

głównie opowiada o sobie. nieskuteczny. tyle że miły, ale nie o to chodzi w terapii. był z polecenia, ale ja go polecić nie mogę.

Otwarty, empatyczny, bardzo zaangażowany. Po kilku sesjach wyrźnie lepszy sen i mniejsze ,,doły''. Polecam każdemu z problemami w funkcjonowaniu, naprawde pomocny.

Widze diametralną poprawę jakości życia odkąd chodzę na sesje do Pana Zaremby. Świetny specjalista, ciepły, otwarty, z duzym poczuciem humoru. Jedyne, czego nie mogę odżałować, to to, że nie trafiłam do Niego wcześniej.Polecam.