Klinka FlebologiiKlinka Flebologii - zdjęcie profilowe

Klinka Flebologii

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Klinika Flebologii to zespół złożony z pielęgniarek i lekarzy specjalistów od lat zajmujących się leczeniem chorób układu żylnego. Siłą naszej placówki jest kompleksowość usług, zarówno na polu diagnostycznych, jak i terapeutycznym.

W diagnostyce chorób żył stosujemy takie badania obrazowe jak: USG Doppler, flebografię, wenografię rezonansu magnetycznego i wenografię tomografii komputerowej. Leczymy pełne spektrum chorób: od pajączków, po żylaki, ciężkie postaci przewlekłej choroby żylnej, żylaki okolic intymnych, niewydolność żylną miednicy czy zakrzepice układu głębokiego.

W praktyce codziennej stosujemy najnowsze i sprawdzone metody leczenia: wszystkie techniki skleroterapii kompresyjnej, w tym własne autorskie metody, obliterację mechano-chemiczną systemem Flebogrif, laseroterapię wewnątrzżylną systemem ELVeS 1470 nm, klejenie żylaków metodami VenaSeal i VariClose, operacje chirurgiczne, embolizacje wewnątrzżylne oraz stentowanie żył. Lekarze zespołu Kliniki Flebologii prowadzą akredytowane szkolenia specjalistyczne z dziedzin diagnostyki obrazowej i flebologii

Nasi lekarze

Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Chirurg naczyniowy   (+3 więcej)
Flebolog   (+3 więcej)
Chirurg onkolog   (+3 więcej)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii