Omega Medical Clinics - Centrum Medyczne Bydgoszcz

Kompleksowość leczenia

To dobra placówka. Sprawdzeni lekarze. Bardzo się cieszę, że w Bydgoszczy jest taka klinika. Przemiła kadra i zawsze chętna do pomocy

Kompleksowość leczenia

Lubię tu wracać. Możliwość rejestracji na kilka sposobów, wielu specjalistów, dobrze wyposażone gabinety.

Kompleksowość leczenia

Nie polecam. Czuję się oszukany. Zarejestrowałem się na echo serca. Podczas rejestracji pytałem się, czy cena to 170 zł jak na stronie internetowej. Po wyjściu z badania okazało się, że muszę zapłacić dodatkowe 200 zł za konsultację, o której nie było mowy. Powiedziano mi, że konsultacja zawsze jest, ale podczas rejestracji nikt o tym nie wspominał. Nie po to rejestrowałem się do kardiologa na NFZ, u którego wizytę mam w przyszłym tygodniu, żeby teraz płacić dodatkowe 200 zł.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii