OnlineDoctor24OnlineDoctor24 - zdjęcie profilowe

OnlineDoctor24

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!
 
Dodaj opinię

O nas

Platformę OnlineDoctor24 służącą do profesjonalnych telekonsultacji lekarskich stworzyliśmy w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi medyczne.

Rozumiemy jakim ...

Platformę OnlineDoctor24 służącą do profesjonalnych telekonsultacji lekarskich stworzyliśmy w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi medyczne.

Rozumiemy jakim problemem jest dla pacjentów długi czas oczekiwania na wizytę w gabinecie lekarskim. Wielomiesięczne kolejki do poradni specjalistycznej czy na planowy pobyt w szpitalu są źródłem dyskomfortu i rosnących obaw o własne zdrowie. Korzystając z porad online przyśpieszamy ścieżkę diagnostyczną, co pozwala na wcześniejsze postawienie rozpoznania, wdrożenie procesu leczenia, poprawę rokowania pacjenta oraz uniknięcie powikłań.

Jesteśmy praktykującymi lekarzami
mającymi kontakt z pacjentami każdego dnia

Nierzadko zdarza się ,że brak konsultacji lekarskiej wynika z braku czasu pacjenta. Chcemy aby każda osoba dbająca o własne zdrowie miała możliwość prostej konsultacji z zacisza własnego domu, z zakładu pracy lub z urlopu. OnlineDoctor24 to znakomite rozwiązanie nie tylko dla pacjentów. Nasza platforma zwiększając dostęp pacjentów do personelu medycznego wspiera również rozwój gabinetów lekarskich, fizjoterapeutycznych, dietetycznych, psychologicznych.

OnlineDoctor24 daje ponadto możliwość umawiania się na wizyty stacjonarne w gabinetach specjalistycznych. Chcemy zapewniać pacjentom kompleksową opiekę medyczną dlatego proponujemy również wizyty w domu pacjenta. Jeśli obawiasz się o własne zdrowie lub Twoich bliskich, nie chcesz zgłaszać się do przychodni, umów wizytę specjalisty do własnego domu. Lekarz zbada Cię, zleci dodatkowe badania, wystawi receptę i zwolnienie lekarskie. OnlineDoctor24 to profesjonalne rozwiązanie ułatwiające kontakt pacjenta z lekarzem oraz podnoszące jakość i komfort opieki zdrowotnej.

Jak to działa? To proste!

Jak zarejestrować się na telekonsultację?

Poprzez wyszukiwarkę na stronie głównej:
- wybierasz specjalistę, rodzaj i termin konsultacji
- wprowadzasz swoje dane
- płacisz za wizytę za pośrednictwem systemu PayU
- aktywujesz wizytę za pośrednictwem linku który otrzymasz na maila

Poprzez rejestrację telefoniczną:
- zadzwoń pod nr 668-350-376 lub 698-973-486
- nasz konsultant zarezerwuje dla Ciebie konsultację u wybranego specjalisty
- link do płatności otrzymasz na maila
- aktywujesz wizytę za pośrednictwem linku który otrzymasz na maila, lekarz będzie na Ciebie czekał w wirtualnym gabinecie.

Jak rozpocząć konsultację?
- Po dokonanej rezerwacji otrzymasz dwa e-maile:

Potwierdzający założenie rezerwacji
Należy kliknąć w link potwierdzający dokonanie rezerwacji.
Potwierdzający umówienie konsultacji w dniu umówionej konsultacji o umówionej godzinie należy kliknąć w link aktywujący wirtualny gabinet

Przebieg telekonsultacji

Podczas rozmowy na naszej platformie musisz dokładnie opowiedzieć specjaliście o swoim problemie – co Ci dolega i od kiedy. Możesz nagrać film lub wysłać zdjęcie, które pomoże lekarzowi w procesie diagnostycznym. Jeśli masz w domu dokumenty medyczne ( wyniki badań, wypis ze szpitala, zaświadczenie od lekarza ) wyślij je do lekarza za pomocą ikony ZAŁĄCZ PLIK dostępnej w oknie wideokomunikatora. Specjalista wyda Ci zalecenia, wystawi e-receptę, e-zwolnienie. Jeśli zajdzie potrzeba skieruje Cię na dodatkowe badania lub wizytę w gabinecie stacjonarnym.

Jak otrzymam e-receptę, e-zwolnienie?

E-receptę otrzymasz podczas telekonsultacji. Lekarz poda Ci kod e-recepty przez wideokomunikator, telefon lub czat. Jeśli masz założone konto pacjenta na stronie pacjent.gov.pl ( IKP) kod e-recepty otrzymasz smsem lub e-mailem w trakcie wizyty. E-receptę możesz zrealizować w każdej aptece na terenie całej Polski. Założenie konta na pacjent.gov.pl jest dobrowolne nie warunkuje otrzymania kodu e-recepty.

E-zwolnienie wystawione w trakcie telekonsultacji automatycznie jest wysyłane do ZUS-u. Przed wystawieniem e-zwolnienia upewnij się, że Twój płatnik ma założone konto w PUE. W razie wątpliwości skontakuj się z naszym konsultantem.

Uwaga! Kiedy nie konsultujemy?

OnlineDoctor24 to platforma do specjalistycznych konsultacji lekarskich. Platforma nie powinna być używana do porad w stanach nagłych, wymagających pilnej konsultacji lekarskiej w przychodni stacjonarnej lub w szpitalu. W poniższych sytuacjach pacjent powinien skontaktować się pilnie z placówką medyczną bądź zadzwonić pod numer 112:

ból w klatce piersiowej
duszność
krwioplucie
silne zawroty głowy
silny ból głowy
objawy udaru mózgu (nagle występujące zaburzenia mowy, niedowład
kończyn, problemy z chodem, zaburzenia czucia, drętwienie kończyn,
zaburzenia widzenia)
wypadki komunikacyjne
ostry ból brzucha i podbrzusza
nagłe wymioty
zatrucia lekami
splątanie
napad padaczkowy
porażenie prądem
poparzenia
upadek z wysokości
próba samobójcza
ciało obce w przewodzie pokarmowym
ciało obce w drogach oddechowych
poparzenie przełyku
kontakt z substancjami żrącymi
silna reakcja uczuleniowa
oparzenia, odmrożenia
napad astmy
pokąsanie przez zwierzęta
krwiomocz
krew w stolcu
stan upojenia alkoholowego
poród

WięcejMniej

Nasi lekarze

Internista   (+3 więcej)
 
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

  • Uprzejmość personelu
  • Sprawność obsługi pacjenta
  • Opieka medyczna
  • Dostępność informacji
  • Wyposażenie pomieszczeń
  • Kompleksowość leczenia
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat