Ośrodek diagnostyczno rehabilitacyjny ALEK

Kompleksowość leczenia

Terapia na wysokim poziomie, szybkie terminy wizyt lekarskich. Pacjenci są traktowani indywidualnie, a rodzic nigdy nie pozostaje bez wsparcia. POLECAM!

Kompleksowość leczenia

Polecam ten ośrodek dla dzieci z autyzmem. Jesteśmy w zespole Pani Izy Husar 😊 Od razu są efekty pracy .Pani Iza ma rewelacyjny kontakt z dzieckiem i jest konkretnym człowiekiem który wie co robi. Bardzo miła i zawsze doradzi .. Polecam

Kompleksowość leczenia

Nie polecam ośrodka. Wlaścicielka przez ostatnie pół roku strasznie kombinuje, raz skraca zajecia innym razem zwieksza. Brak zajec logopedycznych,fizjoterapeuty. Ogromna rotacja pracownikow.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii