OŚRODEK TERAPII INTRAMED STANISŁAW BOJKOWSKI

Kompleksowość leczenia

Bardzo miła i doświadczona Pani doktor,bywałam z dziećmi ale pielęgniarki i ich podejście do pacjenta tragiczne psują wizerunek całego zespołu a szkoda!!!!!

Kompleksowość leczenia

Nie polecam. Jest tylu naszych lekarzy, lepiej zapisać się gdzie indziej. Od stycznia do marca byłem kilka razy i mi starczy. Najgorsze, że jeszcze jestem tam zapisany i nie mam siły zapisać się do kogo innego, (prawdopodobnie depresja) byłem u nich z tym problemem i pani psychiatra mrucząc coś niezrozumiale pod nosem i biegając moją kartą po korytarzu, zrobiła ze mnie alkoholika i stwierdziła, że nie będzie ze mną rozmawiać. Po tym doświadczeniu trochę doszedłem do siebie i udało mi się wyremontować przedpokój (sama myśl, że niektórzy mają, gorzej podbudowała mnie) No i byłem u ogólnego, z kataru to każdy wyleczy się sam a jak coś poważniej, to nie wiem i wole nie sprawdzać. A tak na marginesie to,jak tam wygląda specjalista od uzależnień? Jeżeli już.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii