Ośrodek Terapii Uzależnień "POMMOC"

Nasi lekarze

Internista   (+4 więcej)

Kompleksowość leczenia

Podczas pobytu w ośrodku w pracy terapeutów podobało mi się to, że obok intensywnych wykładów czy treningów zawsze można było liczyć na bardziej indywidualną rozmowę, wyjaśnienie wątpliwości. Oprócz głębokiej wiedzy na temat choroby, jaką jest uzależnienie od alkoholu, pobyt tu pomógł mi lepiej rozumieć siebie i swoje relacje z innymi. Po raz pierwszy od dawna są to trzeźwe relacje.

Kompleksowość leczenia

Relacje z terapeutami są rewelacyjne. Pełen profesjonalizm i zaufanie. Tutaj uwierzyłem i dowiedziałem się, że jednak jestem chory. Nauczyłem się tu rozmawiać, wyrażać emocje i mówić prawdę.

Kompleksowość leczenia

Pobyt w Ośrodku i czas pracy z Terapeutami, innymi osobami oraz ze sobą traktuję jako szansę na pokochanie siebie, jako początek nowego rozdziału w moim życiu. Serdecznie dziękuję po raz kolejny i gorąco Was pozdrawiam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii