Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie

Nasi lekarze

Internista   (+4 więcej)
Laryngolog   (+3 więcej)
Reumatolog   (+3 więcej)
Chirurg stomatolog   (+4 więcej)
Stomatolog   (+3 więcej)
Stomatolog   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)
Radiolog   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Moje doświadczenie pod kątem medycyny pracy (chronologicznie): 1) okulista zbadawszy mnie stwierdził, że nie mam wady wzroku, mimo, że mam ją, wraz z astygmatyzmem 2) pracownicy przychodni nie poinformowali mnie o konieczności dostarczenia dokumentu, przez co oświadczenie lekarskie zostało wystawione z datą, która uniemożliwiła mojemu pracodawcy ujszczenia mi wynagrodzenia za jeden dzień pracy, a ja straciłem na tym konkretny przychód 3) lekarz medycyny pracy, Dr. Danuta Błoszczyńska zapytała mnie o powód mojego trzymiesięcznego zwolnienia lekarskiego. Jak usłyszała, że powodem jest śmierć mojej narzeczonej z powodu raka, to odpowiedziała natychmiast: "to ...

Moje doświadczenie pod kątem medycyny pracy (chronologicznie):
3) lekarz medycyny pracy, Dr. Danuta Błoszczyńska zapytała mnie o powód mojego trzymiesięcznego zwolnienia lekarskiego. Jak usłyszała, że powodem jest śmierć mojej narzeczonej z powodu raka, to odpowiedziała natychmiast: "to na pewno jej wina, bo nie badała się". Ta sama lekarka na wejściu do gabinetu powiedziała, żebym to ja wypełniał dokumenty, ponieważ ona jest zmęczona. Również ta sama osoba poprosiła mnie, abym opuścił gabinet słowami "no już".

Podsumowując, prawie wszystko co mogło pójść źle w moim doświadczeniu z tym opuszczonym przez Boga miejscu, poszło źle.

Zdecydowanie nie polecam korzystania z usług tego miejsca wszystkim osobom szanującym sobie profesjonalizm i ludzkie traktowanie.

Na pewno prędko nie zapomnę tego miejsca.

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobra przychodnia, pomocne Panie w rejestracji. Zgłosiłem się na badania USG, których potrzebowałem bardzo pilnie. Rejestratorka odrazu zadzwoniła i ściągnęła lekarza. Jestem bardzo wdzięczny, polecam tą przychodnię!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii