Radomedica

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Sekretarka to jakiś żart. Umówiłam się z Panią Wolską, że moje wizyty będą odbywały się zdalnie w związku z moją przeprowadzką do innego miasta. I co? ZA KAŻDYM RAZEM jest jakiś problem. Raz sekretarka mówi mi, że nie ma wizyt zdalnych (chyba ze ktoś jest poza krajem), kolejny raz z godziny na godzinę dowiaduje się, że lekarka jest jednak na urlopie, albo każe mi dzwonić później, bo musi 50 raz zapytać lekarkę czy mnie przyjmie i oczywiście dzwonię codziennie przez tydzień, a pani sekretarka wciąż nie zapytała. Naprawdę nie rozumiem co się tam dzieje. Conajmniej tydzień i nieskończona ilość nerwów trzeba poświecić by umówić się na wizytę, do której finalnie i tak nie dochodzi. Kilka dni temu sekretarka nie chciała umówić mnie na wizytę, bo lekarka była rzekomo na urlopie, wraca 12.12 i UWAGA: nie może mnie zapisać teraz, bo 'mamy tutaj dużo rożnych kartek i one giną' XD no błagam, trochę powagi. Nie wiem co ma do mnie osoba z recepcji lub lekarka, ze jestem tak traktowana, ale wystarczy powiedzieć, jeśli ktoś już nie chce przyjmować danego pacjenta z jakiegokolwiek powodu, a nie robić sobie jaja. Jak już uda się umówić, to wizyta trwa dosłownie 15 minut i czuje zero zainteresowania ze strony Pani Wolskiej. Szkoda, bo kilka lat temu była dla mnie najlepszą psychiatrką.

Kompleksowość leczenia

Tak widzę opiekę medyczną przyszłości.Serdecznośc,wyrozumiałość,kompetencje.Ceny relatywnie niskie za taki stopień profesjonalizmu.Lekarze potrafią poświęcić swój nadwyręzony czas na odpisywanie smsow.Nie wiem czy firma ma podpisaną umowę z funduszem.Przypuszczam,ze tak.Pozwalam sobie prosić by mój adres pozostał otwarty dla zainteresowanych.Dla mnie pozytyw i wzór dla innych

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii