SCM Estetic

Kompleksowość leczenia

Bardzo polecam to miejsce ! Trafiłam tam z polecenia, chciałam umówić się do dr Sułowicz, która ma opinię zlecania zabiegów medycyny estetycznej podkreślających urodę a nie robienie z siebie karykatury. Niestety, na wizytę u Pani dr muszę poczekać na liście rezerwowej, ale za to miałam konsultację u Pani Klaudii i jestem z niej bardzo zadowolona. Uzyskałam wiele cennych wskazówek co do zabiegów i pielęgnacji mojej skóry. Dziękuję !

Kompleksowość leczenia

Naprawdę warto! Mają bardzo bogatą ofertę i świetnych specjalistów. Ostatnio korzystałam z ich nowości, zabiegu DETOX Geneo. Szczerze to nawet nie spodziewałam się takiego efektu. Po zabiegu mam gładką, rozjaśnioną skórę i wyglądam dużo młodziej. Po prostu pięknie!

Kompleksowość leczenia

Świetne miejsce. Nie wiedziałam jak pozbyć się kilku moich problemów m.in. rumienia, ale trafiłam tutaj. Dr Agnieszka Bronikowska wyleczyła moją czerwoną twarz, a potem doradziła kilka fajnych zabiegów odświeżających i odżywiających skórę. Wreszcie wzięłam się za siebie i widzę efekty, dlatego bardzo polecam to miejsce.

Kompleksowość leczenia

W SCM estetic leczyłam cellulit i robiłam depilację. Polecam jedno i drugie. Fajne jest to, że na cellulit mają różne uzupełniające się metody, więc taka terapia różnymi zabiegami czyli karboksyterapią, falą akustyczna i endermologią dały super efekty. Miałam na prawdę trudny i uporczywy cellulit, a teraz mogę chodzić w krótkich spodenkach bez skrępowania

Kompleksowość leczenia

Nie wierzyłam, ze można poprawić wygląd ciała bez ćwiczeń. A jednak. Dobrze dobrane zabiegi na ciało mogą zdziałać cuda. Pani Beata Surma dobrała mi serię zabiegów embody i vella shape, dzięki czemu obwód bioder i brzucha znacząco zmalał a stan mięśni pośladków i brzucha naprawdę się poprawił. Jestem pod wrażeniem i bardzo się cieszę z efektów. I co ważne jestem zmotywowana do ich utrzymania. To mnie odmieniło.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii