Ranking placówek

- 1369 placówek
Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń

Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
tel. 124210743

Leczę tutaj swoje zeby , co jakiś czas uczęszczam tu na wizyty . Miałam tu i leczenie zachowawcze , i leczenie kanałowe ,a także usuwanie ósemek zatrzymanych ;) gabinet najwyższym poziomie ;)

Opinia dodana przez Marysia
Stomatolog Beata Świątkowska

Stomatolog Beata Świątkowska

stomatologia zachowawcza

(1 opinia)

Ignacego Krasickiego 30/84
tel. 535 803 804

Akurat u mnie zdarzył się mały "poślizg" czasowy stąd nieco niższa opinia, jednak miejsce jak i Pani doktor bardzo godne polecenia! Podoba mi się ten spokój w środku i brak nerwowej atmosfery co przed wizytą w sprawie implantu ( a więc trudną ) się przydaje. Można się czuć w dobrych rękach !

Opinia dodana przez Łukasz
PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Cieszyńska 16
tel. 12 347 84 00

Bardzo profesjonalna placówka medyczna. Komfort, nowoczesność i bardzo mili lekarze to największe walory tego miejsca. Polecam każdemu, kto poszukuje dobrego centrum medycznego w Krakowie

Opinia dodana przez Gosia
Luxdentica

Lubostroń 22G/7
tel. 12 445 56 65

Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Placówka z wielkim sercem!
Bardzo dobrze dobrana jest cała załoga. Nie dość, że znają się rewelacyjnie na swojej specjalizacji to do tego są to przemili, uczynni ludzie. Kiedy znalazłam się u Nich każdy odpowiadał mi na pytania, cierpliwie wyjaśniał. Nikt nie był obojętny, nikt mnie nie olewał, nie usłyszałam od nich złego słowa. Powinno być tak we wszystkich ośrodkach zdrowia.
Do tego mój stan zdrowia znacznie się poprawił. ...

Placówka z wielkim sercem!
Do tego mój stan zdrowia znacznie się poprawił. Jestem bardzo zachwycona ośrodkiem PCRF Votum.

Opinia dodana przez Eliza
Intima Clinic

GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
tel. 570052055

Problem tam na dole? Ja wiem, ze może być wstydliwy :/ Sama przez to przeszłam. U mnie chodziło o nietrzymanie moczu. Męczyłam się długo, ale w końcu postanowiłam cos z tym zrobić. Szukałam trochę lekarza i tak znalazłam doktora Tomasza Bastę. Pomogli mi i czuje, ze w końcu żyję! Nie wstydzę się chodzić na basen, nie wstydzę się spotykać ze znajomymi. W ogóle żyć się w końcu nie wstydzę. Wspaniale!

Opinia dodana przez Renata

GROMADZKA 24C
tel. 509397998

Z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych klinik stomatologicznych w mieście. Byliśmy na pierwszej wizycie z 3.5 latkiem. Bardzo dobre podejście do dziecka. Aż sam byłam zdziwiona że syn chętnie współpracował. Na pewno wrócimy.

Opinia dodana przez Kinga

Pierwsza opinia. Godny polecenia gabinet stomatologiczny, bardzo przyjemna obsługa, profesjonalne wyposażenie, oraz wysoki poziom leczenia. Polecam Pani Dr Książkiewicz, u której byłam na wizycie z bólem zęba. dziękuje!!!

Opinia dodana przez Iwona
Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS

ul. Odrowąża 18/1
tel. 502-728-225

Tak powinno być w każdej placowce. Profesjonalny personel. Pani doktor empatyczna i wyrozumiala. Bardzo ładne wnętrza. Człowiek wreszcie czuje sie jak prawdziwy pacjent a nie jak w NFZ. Polecam bardzo!!!

Opinia dodana przez Marzena

Królowej Jadwigi 15
tel. 12 427 20 20

Znakomici fachowcy! A przy tym jak się okazało bardzo ciepła i sympatyczna atmosfera w klinice. Do Arki trafiłam z polecenia. Bardzo szybko zyskała moje zaufanie. Miałam skomplikowany przypadek i zagrożoną ciążę. Zajęła się mną pani Doktor Rybak - Krzyszkowska, przeprowadziła bardzo dokładny wywiad i wnikliwie przeanalizowała wyniki moich poprzednich badań. Z bardzo dużym wyczuciem wytłumaczyła mi wszystkie niuanse. Właśnie tego wtedy potrzebowałam. Zawsze szukam i szanuje lekarzy z doktoratem. Poświecili lata studiów, żeby zostać specjalistami w swojej dziedzinie. Tacy lekarze stawiają bardzo wyważone diagnozy i plany leczenia. Tak też było w moim przypadku. Moja ciąża zakończyła się pomyślnie. Dzisiaj nasza córeczka ma 2 lata i jest cudowna. Gdyby nie to, ze wyjechaliśmy z mężem za granicę na pewno cały czas bym do Pani Doktor chodziła i do Arki. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez Izabela R.