Uprzejmość personelu

- 1369 placówek
Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń

Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
tel. 124210743

Leczę tutaj swoje zeby , co jakiś czas uczęszczam tu na wizyty . Miałam tu i leczenie zachowawcze , i leczenie kanałowe ,a także usuwanie ósemek zatrzymanych ;) gabinet najwyższym poziomie ;)

Opinia dodana przez Marysia
Stomatolog Beata Świątkowska

Stomatolog Beata Świątkowska

stomatologia zachowawcza

(1 opinia)

Ignacego Krasickiego 30/84
tel. 535 803 804

Akurat u mnie zdarzył się mały "poślizg" czasowy stąd nieco niższa opinia, jednak miejsce jak i Pani doktor bardzo godne polecenia! Podoba mi się ten spokój w środku i brak nerwowej atmosfery co przed wizytą w sprawie implantu ( a więc trudną ) się przydaje. Można się czuć w dobrych rękach !

Opinia dodana przez Łukasz
PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Cieszyńska 16
tel. 12 347 84 00

Już kilkakrotnie korzystałam z usług tej pracowni i nigdy nie miałam żadnych problemów, bardzo mila i rzetelna obsługa, profesjonalne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez Wiktoria

tel. (12) 68 30 526

Wodociągowa 47
tel. 12 431 95 00

Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Placówka z wielkim sercem!
Bardzo dobrze dobrana jest cała załoga. Nie dość, że znają się rewelacyjnie na swojej specjalizacji to do tego są to przemili, uczynni ludzie. Kiedy znalazłam się u Nich każdy odpowiadał mi na pytania, cierpliwie wyjaśniał. Nikt nie był obojętny, nikt mnie nie olewał, nie usłyszałam od nich złego słowa. Powinno być tak we wszystkich ośrodkach zdrowia.
Do tego mój stan zdrowia znacznie się poprawił. ...

Placówka z wielkim sercem!
Do tego mój stan zdrowia znacznie się poprawił. Jestem bardzo zachwycona ośrodkiem PCRF Votum.

Opinia dodana przez Eliza

GROMADZKA 24C
tel. 509397998

Z całą pewnością mogę stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych klinik stomatologicznych w mieście. Byliśmy na pierwszej wizycie z 3.5 latkiem. Bardzo dobre podejście do dziecka. Aż sam byłam zdziwiona że syn chętnie współpracował. Na pewno wrócimy.

Opinia dodana przez Kinga
Intima Clinic

GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
tel. 570052055

Problem tam na dole? Ja wiem, ze może być wstydliwy :/ Sama przez to przeszłam. U mnie chodziło o nietrzymanie moczu. Męczyłam się długo, ale w końcu postanowiłam cos z tym zrobić. Szukałam trochę lekarza i tak znalazłam doktora Tomasza Bastę. Pomogli mi i czuje, ze w końcu żyję! Nie wstydzę się chodzić na basen, nie wstydzę się spotykać ze znajomymi. W ogóle żyć się w końcu nie wstydzę. Wspaniale!

Opinia dodana przez Renata