Stomatolog Beata ŚwiątkowskaStomatolog Beata Świątkowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11

Stomatolog Beata Świątkowska

Kompleksowość leczenia

O nas

Witaj w naszej klinice stomatologicznej

Witaj w naszej klinice stomatologicznej

Zaufanie do lekarza możecie Państwo oprzeć na jego kwalifikacjach, doświadczeniu i zaangażowaniu. Stomatolog to specjalista, w przypadku którego odpowiednie podejście do pacjenta ma znaczenie szczególne.

Nasza oferta skierowana jest do wymagającego pacjenta, ceniącego kompetencje lekarzy i gwarancję efektów leczenia.

Poczucie bezpieczeństwa daje Państwu możliwość całodobowej konsultacji telefonicznej z lekarzem prowadzącym. Dzięki temu mogą Państwo w każdej chwili poinformować stomatologa o pojawiających się problemach.

Leczymy Państwa najnowszej generacji urządzeniami z zastosowaniem wysokogatunkowych materiałów medycznych najlepszych na świecie firm. Wyposażenie kliniki stawia nas wśród najlepszych w Krakowie.

Efekt bezbolesnej terapii uzyskujemy stosując: znieczulenie miejscowe systemem The Wand, sedację lub znieczulenie ogólne.

Rygorystycznie przestrzegamy zasad aseptyki i antyseptyki, wszystkie zabiegi wykonujemy w sterylnych warunkach.

Leczą państwa lekarze dla których medycyna jest pasją, lekarze z certyfikatami i dyplomami, stale podnoszący swoje kwalifikacje na międzynarodowych szkoleniach. Każdy stomatolog zatrudniony w klinice to doskonały specjalista, godzien zaufania.

Postęp w medycynie to zjawisko warunkujące najlepsze efekty i wymierne korzyści dla Pacjenta. Dotyczy on metod terapii, sprzętu, materiałów i technologii. Od zespołu lekarskiego wymaga stałego podnoszenia kwalifikacji, uczestnictwa w kongresach i szkoleniach. Jako Klinika stawiamy sobie za cel wpisanie się w trend postępu medycznego, stosowanie nowoczesnych i najwyższych standardów leczenia. Są one kosztowne, ale gwarantują Państwu poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy, doskonałe efekty leczenia i satysfakcję z poprawy jakości życia.

Firmuje klinikę własnym nazwiskiem. W mieście takim, jak Kraków opinia jest szczególnie istotna. Dlatego wyjątkowo starannie dobrałam kadrę medyczną i podejmuję się odpowiedzialności za jakość leczenia przez cały zespół lekarski.

Zapraszamy do Nas

- Beyond Polus,
- The Wand STA,
- MELAG VACUCLAV 24B,
- DENTAL BUTTON

Współpracujemy z autoryzownaym labolatorium Vita Zahnfabrik, które należy do międzynarodowej sieci labolatoriów Vita MasterLab.

Nasi lekarze

Stomatolog   (+4 więcej)
Chirurg stomatolog   (+10 więcej)

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Akurat u mnie zdarzył się mały "poślizg" czasowy stąd nieco niższa opinia, jednak miejsce jak i Pani doktor bardzo godne polecenia! Podoba mi się ten spokój w środku i brak nerwowej atmosfery co przed wizytą w sprawie implantu ( a więc trudną ) się przydaje. Można się czuć w dobrych rękach !

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii