Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CichońCentrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń

O nas

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń to nowoczesna placówka stomatologiczna oferująca swoim pacjentom metamorfozy uśmiechu. Dysponujemy doświadczoną kadrą lekarzy specjalistów pracującą na sprzęcie światowej klasy.

Nasi lekarze

Stomatolog dziecięcy   (+3 więcej)
Stomatolog   (+4 więcej)
Stomatolog   (+3 więcej)
Stomatolog   (+3 więcej)
Stomatolog dziecięcy   (+4 więcej)

Kompleksowość leczenia

Miałam tutaj robiony aparat ortodontyczny ;) przynajmniej teraz mogę cieszyć się prostymi zebami i ładnym uśmiechem ;) Bardzo polecam , lekarze na najwyższym poziomie;)

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobry gabinet stomatologiczny. dentyści godni zaufania.leczę zęby tutaj od kilku dobrych lat i jeszcze ani razu sie nie zawiodłam

Kompleksowość leczenia

Gabinet jak dla mnie jest jednym z lepszych w Krakowie. Jest bardzo porządne leczenie, dokładne i bez bólu. Nie planuję zmieniać dentysty bo ten gabinet bardzo mi pasuje! czuję się bezpiecznie.

Kompleksowość leczenia

Gabinet dla mnie jest jednym z lepszych. Dokładnie leczą, bez stresu, bez bólu. Na prawdę warto bo wiem że jak pójde to leczenie zębów będzie wykonane dokładnie i w sympatycznej atmosferze!

Kompleksowość leczenia

Dla mnie to jeden z lepszych gabinetów stomatologicznych w Krakowie. Trafiłam tam z polecenia i szczerze mówiąc cieszę sie ze tam trafiłam. Leczą dobrze i dokładnie. Poza tym jest bardzo miło a to sprawia ze człowiek mniej sie stresuje. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Jak dla mnie najlepsi lekarze czy z zakresu endodoncji czy protetyki czy też stomatologii zachowawczej ( z tymi akurat miałam styczność ) przystępne ceny oraz terminy na wizytę

Kompleksowość leczenia

Bardzo polecam ten gabinet stomatologiczny .Chodze tu już dość długi czas . Za kazdymrazem jestem zadwolona . Miałam tu leczone zęby , most , usuwanie i leczenie kanałowe ;)

Kompleksowość leczenia

Polecam, jest to jeden z lepszych gabinetów w Krakowie. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z niego - dobrze leczy, jest miło i przyjemnie i widać że gabinet jest dobrze wyposażony!

Kompleksowość leczenia

Klinika dr Cichonia jest jedną z lepszych w Krakowie. Trafiłem tam z polecenia, co prawda nie wiedziałem czy mi to miejsce podpasuje ale jestem mega zadowolony bo dobrze leczą, ceny nie są wywindowane, no i miła atmosfera. Jestem na prawdę bardzo zadowolony

Kompleksowość leczenia

Wspaniali lekarze .Miałam ząbw opłakanym stanie . Podobno miała być już nie do uratowania . A tutaj jednak dali radę ;)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii