SPOKÓJ W GŁOWIE - Wołomin

Nasi lekarze

Terapeuta   (+5 więcej)

Kompleksowość leczenia

Jestem 25-letnią osobą i chciałabym podzielić się moją opinią na temat usług psychologicznych, z których skorzystałam. Jestem bardzo zadowolona z doświadczenia, jakie miałam podczas moich sesji terapeutycznych. Dzięki wsparciu i zrozumieniu, które otrzymałam od mojego terapeuty, poczułam się bardziej pewnie siebie i zmotywowana do pracy nad sobą. Było to dla mnie nie tylko pomocne, ale również inspirujące do odkrywania swoich własnych możliwości i rozwiązywania problemów. Gorąco polecam usługi psychologiczne każdemu, kto szuka wsparcia w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi i pragnie poprawić swoje samopoczucie oraz jakość życia.

Kompleksowość leczenia

Jestem niezwykle zadowolona z profesjonalizmu i empatii, które doświadczyłam podczas mojej wizyty. Panie na recepcji przywitały mnie z uśmiechem i wykazały się nie tylko uprzejmością, ale także troską o moje samopoczucie od samego początku. Specjalista, z którym miałam przyjemność pracować, okazał się niezwykle kompetentny i zaangażowany w moje potrzeby. Jego wsparcie i zrozumienie pomogły mi znaleźć odpowiedzi na trudne pytania i rozwiązać moje problemy. Całe doświadczenie w "Spokoju w Głowie" było dla mnie nie tylko pomocne, ale także kojące. Gorąco polecam to miejsce wszystkim poszukującym wsparcia psychologicznego.

Kompleksowość leczenia

Miejsce, które polecam innym. Dziękuję Państwu za pomoc jaką uzyskało moje dziecko, dzięki Wam odzyskał radość życia i chęci. Wspaniały, miły i życzliwy personel poradni, wspaniały kontakt i przede wszystkim cudowne efekty terapii. Najlepsze miejsce, aby odzyskać spokój w głowie !

Kompleksowość leczenia

Korzystaliśmy z pomocy specjalisty Poradni, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy. Podsumowujac: kontakt z placówka- wzorowy, uprzejmości personelu - na najwyższym poziomie, czystość w placówce - wzorowo, podejście do klienta - wzorowo, skuteczność terapii - wzorowa. Dziękujemy za współpracę. Serdecznie polecamy.

Podsumowujac:
kontakt z placówka- wzorowy,
uprzejmości personelu - na najwyższym poziomie,
czystość w placówce - wzorowo,
podejście do klienta - wzorowo,
skuteczność terapii - wzorowa.

Dziękujemy za współpracę.
Serdecznie polecamy.

Kompleksowość leczenia

Udzielają pomocy całym rodzinom, podpowiadają jak rozwiązać problem. Polecam! Pomogą na pewno, bo nie ma takiego problemu, którego nie można rozwiązać! Wchodząc do gabinetu, czujesz, że atmosfera jest tam taka, że nie jesteś już sam z problemem. Nie ma mowy o krytyce czy ocenianiu, jest zrozumienie i pomoc! Dziękuję!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii