| Uprzejmość personelu | 5,0 |
| Sprawność obsługi personelu | 5,0 |
| Opieka medyczna | 5,0 |
| Dostępność informacji | 5,0 |
| Wyposażenie pomieszczeń | 5,0 |
| Kompleksowość leczenia | 5,0 |
| Uprzejmość personelu | 5,0 |
| Sprawność obsługi personelu | 5,0 |
| Opieka medyczna | 5,0 |
| Dostępność informacji | 5,0 |
| Wyposażenie pomieszczeń | 5,0 |
| Kompleksowość leczenia | 5,0 |
| Uprzejmość personelu | 5,0 |
| Sprawność obsługi personelu | 5,0 |
| Opieka medyczna | 5,0 |
| Dostępność informacji | 5,0 |
| Wyposażenie pomieszczeń | 5,0 |
| Kompleksowość leczenia | 5,0 |
Pani doktor najlepsza jaką można sobie wyobrazić. Ponad 20 lat jest naszym stomatologiem rodzinnym. Dzieciaki uwielbiają chodzić do Cioci Dentystki i za każdym razem wchodzą i wychodzą z uśmiechem.
Pani doktor najlepsza jaką można sobie wyobrazić. Ponad 20 lat jest naszym stomatologiem rodzinnym.
Dzieciaki uwielbiają chodzić do Cioci Dentystki i za każdym razem wchodzą i wychodzą z uśmiechem.
| Uprzejmość personelu | 5,0 |
| Sprawność obsługi personelu | 5,0 |
| Opieka medyczna | 5,0 |
| Dostępność informacji | 5,0 |
| Wyposażenie pomieszczeń | 5,0 |
| Kompleksowość leczenia | 5,0 |
Profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, doświadczenie i rewelacyjne, empatyczne podejście do pacjenta. Pani Doktor ma fantastyczne podejście do dzieci, mój syn odbył pierwszą wizytę jako dwulatek i od tego czasu (13 lat) cała moja rodzina jest pod opieką Stom-Medu. Bardzo polecam!
Profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, doświadczenie i rewelacyjne, empatyczne podejście do pacjenta. Pani Doktor ma fantastyczne podejście do dzieci, mój syn odbył pierwszą wizytę jako dwulatek i od tego czasu (13 lat) cała moja rodzina jest pod opieką Stom-Medu. Bardzo polecam!
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii
| Zabieg |
|---|
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: