"STOM-MED" Beata Grześkiewicz-Błachut

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:2
Uprzejmość personelu
5,0
Sprawność obsługi personelu
5,0
Opieka medyczna
5,0
Dostępność informacji
5,0
Wyposażenie pomieszczeń
5,0
Kompleksowość leczenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów  

Sortuj wg
5/5
Uprzejmość personelu
5,0
Sprawność obsługi personelu
5,0
Opieka medyczna
5,0
Dostępność informacji
5,0
Wyposażenie pomieszczeń
5,0
Kompleksowość leczenia
5,0

Pani doktor najlepsza jaką można sobie wyobrazić. Ponad 20 lat jest naszym stomatologiem rodzinnym. Dzieciaki uwielbiają chodzić do Cioci Dentystki i za każdym razem wchodzą i wychodzą z uśmiechem.

Pani doktor najlepsza jaką można sobie wyobrazić. Ponad 20 lat jest naszym stomatologiem rodzinnym.
Dzieciaki uwielbiają chodzić do Cioci Dentystki i za każdym razem wchodzą i wychodzą z uśmiechem.

5/5
Uprzejmość personelu
5,0
Sprawność obsługi personelu
5,0
Opieka medyczna
5,0
Dostępność informacji
5,0
Wyposażenie pomieszczeń
5,0
Kompleksowość leczenia
5,0

Profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, doświadczenie i rewelacyjne, empatyczne podejście do pacjenta. Pani Doktor ma fantastyczne podejście do dzieci, mój syn odbył pierwszą wizytę jako dwulatek i od tego czasu (13 lat) cała moja rodzina jest pod opieką Stom-Medu. Bardzo polecam!

Profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, doświadczenie i rewelacyjne, empatyczne podejście do pacjenta. Pani Doktor ma fantastyczne podejście do dzieci, mój syn odbył pierwszą wizytę jako dwulatek i od tego czasu (13 lat) cała moja rodzina jest pod opieką Stom-Medu. Bardzo polecam!

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

  • Uprzejmość personelu
  • Sprawność obsługi pacjenta
  • Opieka medyczna
  • Dostępność informacji
  • Wyposażenie pomieszczeń
  • Kompleksowość leczenia

Copyright ©2026 RankingLekarzy.pl

Zapisz medistore lekarzStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
  lastseen stat