Stomatologia M. Posturzynski

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Witam, jestem bardzo nie zadowolona z ostatnich wizyt u Dr posturzynskiego a w szczegolnosci na wydatki jakie zostalam narazona, brak profesjonalnej opieki medycznej oraz szyne relaksacyjna ktora zostalam mi sprzedana za 300 zl I po 2 godzinach naszenia, zrobily sie w niej 2 dziury. :/ Dentysta posturzynski dziala w pospiechu, a jego uprzejmosc personelu daje wiele do zyczenia, jak,I brak profesjonalizmu tego dentysty. Bylam pacjentka dentysty posturzynskiego pare lat, ale niezwlocznie pozegnalam dentyste posturzynskiego po incydencie z jego szyna relaksacyjna z dwoma dziurami I w jaki sposob zostalam potraktowana. Jest ...

Witam,
Jest to tragedia, a produkt ktory mi sprzedal, jak I fatalne kompetencje Dr posturzynskiego, zawiodlam sie w 100 %!
W raz z czasem widze duza niekorzysc I nie polecam w zadnym wypadku dentysty posturzynski. Jestem szczesliwa ze zmienilam dentyste I jest od wiele wiecej lepszych dentystow anizeli Michal Posturzynski na rynku.
Nie polecam tego dentysty I jego placowki nikomu!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii