Szpital w Ludwikowie

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Ludwikowo lipiec 2022 Miejsce to jest bezdyskusyjnym miejscem do naśladowania przez inne jednostki szpitalne - jest wzorem!! Ocena moja jest oparta na doświadczeniu jakie zdobyłem w sześciu szpitalach w czasie dwudziestu dwóch pobytów w ciągu ostatnich trzech lat!!! Profesjonalizm, empatia, otwartość, i rzetelność są tutaj na porządku dziennym. Personel medyczny i rehabilitanci oraz personel pomocniczy stanowią zespół najwyższej jakości! Na uwagę zasługują: estetka całego obiektu, jego czystość oraz b.przyzwoite jedzenie! Diamentemem najwyższej próby jest jednak terapeuta Pan mgr Radosław P. Zwracam na niego uwagę szanownej Dyrekcji aby go inni nie ...

Ludwikowo lipiec 2022
Diamentemem najwyższej próby jest jednak terapeuta Pan mgr Radosław P. Zwracam na niego uwagę szanownej Dyrekcji aby go inni nie podkupili!!!
Niestety więcej nie mogę chwalić, bo zwiększę sobie konkurencję na być może następne trzy tygodnie leczenia! Za dotychczasowe leczenie całej załodze serdecznie dziękuję i życzę samych pomyślności i dużo zdrowia!
Pod tym tekstem podpisują się także koledzy z pokoju: Wiesław J.
i Leopold F.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki