- 45216 placówek
Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Doktor internistka. Mimo młodego wieku widać, że jest lekarzem z powołania. Dziekuje za pomoc i na pewno jeszcze z niej kiedyś skorzystam
Opinia dodana przez Kamil

ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk
tel. 58 305 83 74; 519 077 118

Dentystów boję się panicznie, ale Pani doktor to uczucie odczarowala ;) jeżdżę na wizyty z drugiego końca Warszawy, bo tylko tu nie czuję bólu podczas samych zabiegów jak i podczas wstrzykiwania znieczulenia. I do tego wszystkiego Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą :) https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez Dentysta Chwarzno

KATOWICKA 67B/104
61-131 Poznań
tel. 600912769

Długo szukałam odpowiedniej dla nas szkoły rodzenia i trafiłam na szkołę DzieciOK. Jestem z niej bardzo zadowolona, gdyż doskonale przygotowuje do porodu, panie położne bardzo sympatycznie i odpowiadają na wszystkie pytanie. Uwiodło mnie w tej szkole to, że oferuje bardzo dużo bezpłatnych warsztatów.
Opinia dodana przez Zośka

ulica Dobrego Pasterza 207A
31-416 Kraków

Henryka Sienkiewicza 53B/3
15-002 Białystok
tel. 85 67 51 479

Opieka lekarska na najwyższym poziomie. Dr. Leszczyńska to chodzące dobro i ciepło. P. Asieńka z rejestracji i panie z gab. zabiegowego cudowne.
Opinia dodana przez Bożena
Jestem bardzo zadowolona z wizyt w tej przychodni, z pracy Pań pielęgniarek, położnej, dziękuję za życzliwe podejście, sprawne pobrania krwi. Dziękuję też za wspaniałe prowadzenie mnie w ciąży przez Pana Doktora Adama Rajperta, rzeczowe i konkretne podejście, a przy tym serdeczne.
Opinia dodana przez Karolina

Jankowskiego 6/03
41-710 Ruda Śląska
tel. 32 24 20 788

Polecam tę przychodnie. Należę tutaj od 30 lat i nigdy sie nie zawiodłam. Personel medyczny jest profesjonalny, uśmiechnięty i życzliwy. Niedawno miałam straszne zatrucie i nigdzie nie otrzymałam pomocy przez pandemie, a w tej przychodni lekarze i pielęgniarki udzielili mi pomocy dzięki której stanęłam na nogi. Poza tym zadowolona byłam jeszcze kiedy moja córka należała do przychodni dla dzieci więc polecam wszystkim👍
Opinia dodana przez Beata

ks. Norberta Bończyka 36
41-400 Mysłowice
tel. 32 2038875

Nie polecam usług ortodontycznych w Codzienna Stomatologia Łukasz Babczynski. Nie ma specjalizacji z ortodoncji co poskutkowało tym, że wypowiedział mi umowę leczenia kierując do kompetentniejszych specjalistów. Kasy nie oddał. By kontynuować leczenie u innego lekarza trzeba zdjąć te 8 tys. które zapłaciło się Babczyńskiemu za przereklamowany aparat Damona(który zamiast poprawić mi wygląd całkowicie pogorszył) i kupić sobie nowy bo po tym konowale leczenia nikt przejąć nie chce. Wyrywa bezzasadnie zdrowe ...
Opinia dodana przez aparatka

Nad Przemszą 81
41-412 Mysłowice
tel. 32 2231139

Opinia dodana przez aparatka

ul. Sojowa 4E/1
81-589 Gdynia
tel. 58 66 99 0 11

Lekarz bardzo delikatny, wszystko przebiegało bez komplikacji. Polecam każdemu, kto to czuje obawy przed pójściem do dentysty. Szczerze polecam to miejsce. https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez Dentysta Chwarzno

Lubicka 11
87-122 Grębocin
tel. 56 65 50 864

Jestem bardzo zadowolona, miła i fachowa obsługa. Z sercem do pacjenta, serdecznie polecam przychodnie i lekarzy

Kościuszki 25
25-316 Kielce
tel. 41 34 31 186

Prężnie rozwijająca się placówka z wysoce wykwalifikowanym personelem. Do tego personel bardzo przyjazny i z bardzo dobrym podejściem do Pacjentów. Co ważne ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Leżał tam mój brat, a ja codziennie go odwiedzałem. Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem opieki jakim został tam otoczony.
Opinia dodana przez Olex

Ksawerego Bronikowskiego 55
02-796 Warszawa
tel. 22 405 63 75

Panie na recepcji są uprzejme i kompetentne. W Vertimed+ leczy się cała moja rodzina. Widać, że jest to miejsce dobrze zarządzane.

Górczyńska 17
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 95 7151164

Polecam, najlepsza placówka w Gorzowie, lekarze w porządku, przyjazna atmosfera , super rehabilitacja!
Opinia dodana przez Krzysztof
placówka godna polecenia jeśli masz problem z alkoholem, terapeuci poświęcają ci na maksa czas , zawsze można na nich liczyć, polecam
Opinia dodana przez kasia

ul. Krakowska 45a
42-200 Częstochowa

Mój mąż był pod opieką całego Zespołu Hospicjum Palium. Był leczony w różnych klinikach . Nigdzie nie miał tak profesjonalnej opieki medycznej.Choroba była silniejsza pokonała go. Odszedł w godnych warunkach. Dziękuję Wszystkim Lekarzom, Pielęgniarką Pani Psycholog- Całemu Zespołowi za pomoc i opiekę. Bóg zapłać.
Opinia dodana przez Krystyna
Wspaniałe miejsce w sieci warte zapamiętania. W ostrej sytuacji umówiłem telefonicznie wizytę domową specjalisty z dnia na dzień. Osoba, z którą rozmawiałem musiała tylko sprawdzić, czy lekarz da radę. W nocy sytuacja radykalnie się poprawiła i wizyta przestała być konieczna. Jeszcze przed 7 rano mogłem bez żadnych problemów wizytę odwołać. W mojej ocenie ci ludzie wykazują wielką determinację i oddanie, by służyć swoim pacjentom. Bardzo dziękuję!

ul. Stefana Drzewieckiego 9/8
80-464 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolony z leczenia w gabinecie. Solidnie, sprawie oraz porządnie, czyli tak jak lubię najbardziej. Lekarze rzeczowi i bardzo fachowi. Polecam
Opinia dodana przez Hubert

ulica Kukuczki 5/6
50-570 Wrocław

Als Ausländer ohne Polnischkenntnisse ist es schwer einen guten Arzt zu finden, der deutsch oder englisch spricht. Glücklicherweise fand ich Golden Care in Breslau. Ich bekam sofort telefonisch einen Termin wegen meiner Herzprobleme und wurde zuerst von einem Herzspezialisten (Prof. Witkowski) betreut und im nächsten schritt von einem weiteren Spezialisten (Dr. Szepanski), der eine Komplettuntersuchung machte. Beide nahmen sich sehr viel Zeit, um alle Fragen zu beantworten und mir die ...
Opinia dodana przez hjpospie

M. Mokwy 7/1
81-718 Sopot
tel. 58 551 01 36

Same szóstki mogą powodować wątpliwości i pytanie czy ocena nie jest tylko emocjonalna a nawet swego rodzaju lizusostwem - otóż nie. Ta kameralna przychodnia oferuje wszystko czego może oczekiwać pacjent przychodzący po poradę medyczną, życzliwe przyjęcie i profesjonalną wizytę u lekarza. Pani doktor Maria Filipkowska - Walczuk jest osobą o niezwykłej dozie empatii oraz gotową do poświęcenia właściwej ilości czasu swojemu pacjentowi. Udziela informacji o chorobie, a w przypadku skierowania ...
Opinia dodana przez Marek