Ranking placówek- 44452 placówki
Artyści Uśmiechu Stomatologia

Chorzowska 216
40-101 Katowice
tel. 32 702 82 82

Niedawno zakończyłam długotrwały proces leczenia stomatologicznego. Przy doborze odpowiedniego gabinetu (prawdopodobnie jak większość osób), kierowałam się wcześniejszymi opiniami pacjentów i dlatego mój wybór to Artyści Uśmiechu. Postanowiłam na stronie kliniki umieścić opinię, która przedstawi moje spostrzeżenia z przebiegu leczenia. Zacznę jednak od wyposażenia kliniki, która posiada nowoczesny sprzęt i stosuje najnowsze technologie. Z tego też powodu leczenie odbywało się w komfortowych warunkach, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i zupełnie bezboleśnie. ...
Opinia dodana przez Wiesława
Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń

Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
tel. 124210743

Leczę tutaj swoje zeby , co jakiś czas uczęszczam tu na wizyty . Miałam tu i leczenie zachowawcze , i leczenie kanałowe ,a także usuwanie ósemek zatrzymanych ;) gabinet najwyższym poziomie ;)
Opinia dodana przez Marysia
Stomatolog Beata Świątkowska

Stomatolog Beata Świątkowska

stomatologia zachowawcza

(1 opinia)

Ignacego Krasickiego 30/84
tel. 535 803 804

Akurat u mnie zdarzył się mały "poślizg" czasowy stąd nieco niższa opinia, jednak miejsce jak i Pani doktor bardzo godne polecenia! Podoba mi się ten spokój w środku i brak nerwowej atmosfery co przed wizytą w sprawie implantu ( a więc trudną ) się przydaje. Można się czuć w dobrych rękach !
Opinia dodana przez Łukasz

(9 opinii)

Dokerska 2A
54-142 Wrocław
tel. 71 788 81 81

Po kilku przygodach z nieudanymi teleporadami na NFZ podjąłem decyzję o tym, żeby przejść się do lekarza rodzinnego prywatnie i muszę przyznać, że widać sporą różnicę w zaangażowaniu w leczenie pacjenta. Polecam doktor Anetę Wirkijowską, która swoimi radami uspokoiła mnie i na spokojnie wytłumaczyła co mi może dolegać zlecając wymagane badania.
Opinia dodana przez Mikołaj