Ranking placówek- 43820 placówek
Artyści Uśmiechu Stomatologia

Chorzowska 216
40-101 Katowice
tel. 32 702 82 82

jestem zadowolona z przebiegu całego leczenia, trochę trwało ale efekt jest więcej niż zadowalający !!! Za każdym razem mogłam liczyć na kontakt z placówką, dobre planowanie grafiku i pomocny telefon jak czasem ktoś zadzwoni z kliniki. Lekarze i obsługa super !!!!!!!!! Polecam każdemu

Opinia dodana przez Gosia
Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń

Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
tel. 124210743

Leczę tutaj swoje zeby , co jakiś czas uczęszczam tu na wizyty . Miałam tu i leczenie zachowawcze , i leczenie kanałowe ,a także usuwanie ósemek zatrzymanych ;) gabinet najwyższym poziomie ;)

Opinia dodana przez Marysia
Stomatolog Beata Świątkowska

Stomatolog Beata Świątkowska

stomatologia zachowawcza

(1 opinia)

Ignacego Krasickiego 30/84
tel. 535 803 804

Akurat u mnie zdarzył się mały "poślizg" czasowy stąd nieco niższa opinia, jednak miejsce jak i Pani doktor bardzo godne polecenia! Podoba mi się ten spokój w środku i brak nerwowej atmosfery co przed wizytą w sprawie implantu ( a więc trudną ) się przydaje. Można się czuć w dobrych rękach !

Opinia dodana przez Łukasz
DARIMED

Prosta 42
25-371 Kielce
tel. 664 755 655

Niedługo mieszkam w Kielcach i dobrze, ze tu udało mi się znaleźć miejsce gdzie mogę się zgłosić do lekarza, a w szczególności gdy jest wiele specjalizacji. Czasem są "obsuwy" czasowe stąd daję nieco mniejszą opinię, ale miejsce i tak polecam!

Opinia dodana przez Łukasz

Niedrożność dróg łzowych

(1 opinia)

ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice
tel. Rejestracja: +48 32 781 66 66, +48 32 200 05 13 tel. kom: +48 601 41 29 42, tel./fax +48 32 781 98 93

najlepsza placówka okulistyczna w kraju !!! miałam kłpoty z powiekami z którymi inni specjaliści nie mogli sobie poradzić a tu uzyskałam profesjonalną pomoc. gorąco polecam!!

Opinia dodana przez Anonim
Szpital Lux Med

Szpital Lux Med

chrapanie

(4 opinie)

Puławska 455
tel. 22 431 20 59

Suuuuper ;-) takiej opieki oczekiwałam od prywatnej placówki! Wszystko w jak najlepszym porządku mili lekarze i personel! Polecam Polecam Polecam

Opinia dodana przez Anonim
Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie

Niedrożność dróg łzowych

(2 opinie)

ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów
tel. Rejestracja: +48 32 7 707 707 tel. kom: +48 661 56 65 04, tel./fax +48 32 781 98 93

Byłam dzisiaj na badaniu w sprawie doboru soczewek miękkich w Szpitalu Optomed w Chorzowie. Podczas umawiania wizyty uzyskałam informację, że w cenie badania są bezpłatne miesięczne soczewki. Po przeanalizowaniu oferty konkurencji stwierdziłam, że drogo ale warto zbadać sobie oczy i dobrać soczewki w specjalistycznej placówce a nie u optyka choć badanie jest bezpłatne przy zakupie soczewek za ok. 100zł. Cena w Optomed wg cennika na stronie 150zł. Pani dr bardzo miła, spokojna, z badania byłam zadowolona choć z niewiadomych przyczyn nie mogłam się dowiedzieć od niej o ceny soczewek, ciągle odsyłała mnie do rejestracji a przecież ich ceny powinna znać aby o różnicach poinformować pacjenta. Na temat miesięcznych soczewek, które miały być w cenie badania również milczała i odsyłała mnie do rejestracji. Po wizycie poszłam się rozliczyć, przekonana, że miesięczne soczewki dostanę przy płatności. Cena wizyty 200zł choć torycznych soczewek mi nie dobrano a zwykłe, i tu niespodzianka, nie ma żadnych miesięcznych soczewek w cenie, mogę sobie u nich dokupić w cenie 100zł. Są bezpłatne tylko te, które mi założono do oczu. Pani z rejestracji wydała mi soczewki miesięczne, cena 100zł. Teraz w domu doczytałam, że to nie są soczewki miesięczne tylko 30 sztuk soczewek. Czyli na 15 dni. Czuję się oszukana przez tę placówkę, wszystkim zainteresowanym proponuję dokładne ustalanie cen, a soczewki dobierać taniej wyjdzie u optyka. Ja na tym badaniu straciłam ponad 200zł bo jeszcze muszę dokupić soczewki na kolejne 15 dni aby mieć je na miesiąc. Ale tam mnie już nie zobaczą.

Opinia dodana przez Jolanta
Centrum Medyczne Trimedic