Ranking placówek- 44468 placówek

analiza składu ciała

(21 opinii)

GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
tel. 570052055

Tu prowadzono moją ciążę rok temu i tu też będzie prowadzona kolejna. Świetni lekarze - mega profesjonalizm i duży spokój ducha, który potrafi przyjść gdy wie się, że jest się w tak dobrych rękach. 5/5.

Opinia dodana przez Ewelina
Artyści Uśmiechu Stomatologia

Chorzowska 216
40-101 Katowice
tel. 32 702 82 82

napiszę tak - więcej takich miejsc ! Wchodzisz, recepcja uśmiechnięta i pomocna. Dobry kontakt. Miejsce na prawdę widać, że nowoczesne i warte uwagi. Lekarz ocenił ubytek i przedstawił koszty co mi się podobało.

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń

Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024
tel. 124210743

Leczę tutaj swoje zeby , co jakiś czas uczęszczam tu na wizyty . Miałam tu i leczenie zachowawcze , i leczenie kanałowe ,a także usuwanie ósemek zatrzymanych ;) gabinet najwyższym poziomie ;)

Opinia dodana przez Marysia
Stomatolog Beata Świątkowska

Stomatolog Beata Świątkowska

stomatologia zachowawcza

(1 opinia)

Ignacego Krasickiego 30/84
tel. 535 803 804

Akurat u mnie zdarzył się mały "poślizg" czasowy stąd nieco niższa opinia, jednak miejsce jak i Pani doktor bardzo godne polecenia! Podoba mi się ten spokój w środku i brak nerwowej atmosfery co przed wizytą w sprawie implantu ( a więc trudną ) się przydaje. Można się czuć w dobrych rękach !

DARIMED

Prosta 42
25-371 Kielce
tel. 664 755 655

Niedługo mieszkam w Kielcach i dobrze, ze tu udało mi się znaleźć miejsce gdzie mogę się zgłosić do lekarza, a w szczególności gdy jest wiele specjalizacji. Czasem są "obsuwy" czasowe stąd daję nieco mniejszą opinię, ale miejsce i tak polecam!

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach

Niedrożność dróg łzowych

(1 opinia)

ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice
tel. Rejestracja: +48 32 781 66 66, +48 32 200 05 13 tel. kom: +48 601 41 29 42, tel./fax +48 32 781 98 93

najlepsza placówka okulistyczna w kraju !!! miałam kłpoty z powiekami z którymi inni specjaliści nie mogli sobie poradzić a tu uzyskałam profesjonalną pomoc. gorąco polecam!!

Szpital Lux Med

Szpital Lux Med

chrapanie

(4 opinie)

Puławska 455
tel. 22 431 20 59

Suuuuper ;-) takiej opieki oczekiwałam od prywatnej placówki! Wszystko w jak najlepszym porządku mili lekarze i personel! Polecam Polecam Polecam

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie

Niedrożność dróg łzowych

(2 opinie)

ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów
tel. Rejestracja: +48 32 7 707 707 tel. kom: +48 661 56 65 04, tel./fax +48 32 781 98 93

Polecam Optomed. Bardzo profesjonalna obsługa. Dobierałem soczewki kontaktowe. Dostałem odpowiedzi na wszystkie pytania i obawy. Miła obsługa. Wreszcie pozbyłem się okularów, za noszeniem których nigdy nie przepadałem.

Centrum Medyczne Trimedic

Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71