Artyści Uśmiechu StomatologiaArtyści Uśmiechu Stomatologia - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10

Artyści Uśmiechu Stomatologia

O nas

Stomatologia może być sztuką. Artyści Uśmiechu to zespół najlepszych lekarzy dentystów, którzy od lat tego dowodzą. Wykorzystując swoje bogate doświadczenie i najnowsze osiągnięcia medycyny oraz technologii nasi lekarze nie tylko przywracają zębom zdrowie i piękny wygląd, ale przede wszystkim dodają Pacjentom pewności siebie i pozwalają odzyskać dobre samopoczucie.

Artyści Uśmiechu to nie tylko znakomici specjaliści, to także życzliwi i serdeczni ludzie, którzy Pacjentów traktują po partnersku. Niezwykłe połączenie kompetencji i empatii Artystów Uśmiechu znalazło swój wyraz w licznych wyróżnieniach i rekomendacjach, jakie naszym lekarzom przyznali pacjenci.

Nasi lekarze

Stomatolog dziecięcy   (+8 więcej)
Stomatolog   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Najważniejsze że całe leczenie odbyło się sprawnie i bezboleśnie. Polecam wszystkim obawiającym się wizyty u dentysty.

Kompleksowość leczenia

Bałem się dentysty i leczenie ale cały zespół dba o to aby czuć się bezpiecznie. Po kilku wizytach zapomniałem co to strach u dentysty. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Niedawno zakończyłam długotrwały proces leczenia stomatologicznego. Przy doborze odpowiedniego gabinetu (prawdopodobnie jak większość osób), kierowałam się wcześniejszymi opiniami pacjentów i dlatego mój wybór to Artyści Uśmiechu. Postanowiłam na stronie kliniki umieścić opinię, która przedstawi moje spostrzeżenia z przebiegu leczenia. Zacznę jednak od wyposażenia kliniki, która posiada nowoczesny sprzęt i stosuje najnowsze technologie. Z tego też powodu leczenie odbywało się w komfortowych warunkach, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i zupełnie bezboleśnie. Należy podkreślić, że ważne jest także podejście lekarzy i pozostałego personelu do pacjenta. Powiedzieć, że atmosfera była miła to mało powiedzieć. Już od wejścia do kliniki przemiłe Panie ze stanowiska rejestracji, witają wszystkich uśmiechem (w okresie epidemii niestety pod maseczką). Panie każdorazowo stosują obowiązujące zasady bezpieczeństwa, udzielają szczegółowych informacji oraz indywidualnie dla każdego pacjenta ustalają dogodne terminy wizyt. W dniu poprzedzającym wizytę (w sposób uzgodniony z pacjentem), potwierdzają aktualność daty i godzinę wizyty. Lekarz prowadzący podczas pobytu w gabinecie szczegółowo omawia wszystkie aspekty związane z leczeniem i dopytuje, czy są kwestie niezrozumiałe, które oczywiście natychmiast objaśnia. Wszystko przebiega w miłej atmosferze i w sposób, który daje przekonanie, że jesteśmy traktowani wręcz wyjątkowo. Metody leczenia dobiera lekarz z ogromnym doświadczeniem. Sposób wykonania wszystkich zabiegów to precyzja, staranność i indywidualne podejście do pacjenta. Zespół asystujący to Panie, które oprócz wszystkich czynności wykonywanych perfekcyjnie, wtórują Panu doktorowi przy utrzymaniu przyjemnego nastroju, co nie ukrywam ogromnie pomaga "wystraszonym" pacjentom. Reasumując - jestem bardzo zadowolona z całego procesu leczenia i z jego efektów. Za to wszystko bardzo serdecznie dziękuję całemu zespołowi stomatologów. W szczególności moje podziękowania kieruję do Pana doktora Karola Babińskiego, Pana doktora Piotra Puchały oraz Pana doktora Radosława Teleszko. Bardzo dziękuję także Pani Żanetce za super mistrzowskie wykonane zabiegi higienizacji. Pięknie dziękuję całemu Zespołowi kliniki życząc zdrowia, powodzenia w dalszej pracy oraz wszystkiego dobrego. Z wyrazami szacunku - zadowolona pacjentka Wiesława.

Kompleksowość leczenia

Wspaniali lekarze, opiekuńczy personel a bardzo trudne leczenie kanałowe było całkowicie bezbolesne.

Kompleksowość leczenia

jestem zadowolona z przebiegu całego leczenia, trochę trwało ale efekt jest więcej niż zadowalający !!! Za każdym razem mogłam liczyć na kontakt z placówką, dobre planowanie grafiku i pomocny telefon jak czasem ktoś zadzwoni z kliniki. Lekarze i obsługa super !!!!!!!!! Polecam każdemu

Kompleksowość leczenia

napiszę tak - więcej takich miejsc ! Wchodzisz, recepcja uśmiechnięta i pomocna. Dobry kontakt. Miejsce na prawdę widać, że nowoczesne i warte uwagi. Lekarz ocenił ubytek i przedstawił koszty co mi się podobało.

Kompleksowość leczenia

Najlepsza placówka dentystyczna z jakiej korzystałem - obsługa profesjonalna, diagnoza szczegółowa i przystępne ceny

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii