Uprzejmość personelu

Artyści Uśmiechu Stomatologia

Chorzowska 216
40-101 Katowice
tel. 32 702 82 82

napiszę tak - więcej takich miejsc ! Wchodzisz, recepcja uśmiechnięta i pomocna. Dobry kontakt. Miejsce na prawdę widać, że nowoczesne i warte uwagi. Lekarz ocenił ubytek i przedstawił koszty co mi się podobało.

Opinia dodana przez Łukasz
Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach

Niedrożność dróg łzowych

(1 opinia)

ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice
tel. Rejestracja: +48 32 781 66 66, +48 32 200 05 13 tel. kom: +48 601 41 29 42, tel./fax +48 32 781 98 93

najlepsza placówka okulistyczna w kraju !!! miałam kłpoty z powiekami z którymi inni specjaliści nie mogli sobie poradzić a tu uzyskałam profesjonalną pomoc. gorąco polecam!!

Opinia dodana przez Anonim

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic

Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice
tel. tel. 32 700 21 53

Moim zdaniem to aktualnie najlepszy gabinet w Katowicach (przynajmniej jeżeli chodzi o poziom obsługi i wyposażenie).
Po długich poszukiwaniach ...

Po długich poszukiwaniach miejsca w którym dostaniemy różne usługi , w końcu znaleźliśmy tą.
Bardzo rzeczowi specjaliści - korzystaliśmy z żoną z usług dermatologa i Pań kosmetolog/kosmetyczek.

Opinia dodana przez Robert
Dentim Clinic

ul. Baildona 12/3
40-115 Katowice
tel. tel.: 32 630 46 89

Dentim Clinic, to najwyższej jakości stomatolog, miła obsługa, warto przyjść nawet dla wystroju Dentim :)

Opinia dodana przez Arkadiusz B

tel. 32 605 35 00

Szpital lekarze z całym personelem miły rzytelny jestem zadowolona z opieki w trakcie pobytu na ginekologii

Opinia dodana przez Anna Nowak

Armii Krajowej 190B/1
40-750 Katowice
tel. 32 257 09 02, 501 686 310

Jestem bardzo zadowolony z leczenia w DENTestice. Bardzo trudne leczenia kanałowe przyniosło spodziewany efekt, kosztowo tak jak ustaliliśmy. Polecam, warto.

Opinia dodana przez PK

Żelazna 1
40-853 Katowice
tel. 32 35 90 999

Babcia w 2017 operowała tu zaćmę na lewym i prawym oku, okazało się że był to ostatni moment na tego typu zabieg. Okazało się, że wszystko przebiegło bardzo dobrze, babcia cieszy się doskonałym wzrokiem. Bardzo duży plus za uprzejmą obsługę, rozsądne i indywidualne podejście lekarzy. Serdecznie polecamy!

Opinia dodana przez Mark

personel szpitala miły uprzejmy,dziwne maja tylko zasady przyjmowania do szpitala (można dość długo czekać), lekarze mało czasu poświęcają pacjentowi na wizycie natomiast można potem znaleźć lekarza w dyżurce i się dopytać o wszystko, trochę gorzej jest z lazienką bo jest jedna wspólna na dwa pokoje czyli na 6 os., a bardzo rzadko jest sprzatana, po za tym jeśli można tak powiedzieć o pobycie w szpitalu to na plus,

Opinia dodana przez Ewelina

ul. Rymera4/8