Uprzejmość personelu

Artyści Uśmiechu

implanty   (+3 więcej)

ul. Chorzowska 216
tel. 32 702 82 82, 888 331 661

Najlepsza placówka dentystyczna z jakiej korzystałem - obsługa profesjonalna, diagnoza szczegółowa i przystępne ceny

Opinia dodana przez Anonim
Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach

Niedrożność dróg łzowych   (+5 więcej)

ul. Żwirki i Wigury 4
Katowice
tel. Rejestracja: +48 32 781 66 66, +48 32 200 05 13 tel. kom: +48 601 41 29 42, tel./fax +48 32 781 98 93

najlepsza placówka okulistyczna w kraju !!! miałam kłpoty z powiekami z którymi inni specjaliści nie mogli sobie poradzić a tu uzyskałam profesjonalną pomoc. gorąco polecam!!

Opinia dodana przez Anonim
Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic

(4 opinie)

Ul. Opolska 7/3
tel. tel. 32 700 21 53

Moim zdaniem to aktualnie najlepszy gabinet w Katowicach (przynajmniej jeżeli chodzi o poziom obsługi i wyposażenie).
Po długich poszukiwaniach ...

Po długich poszukiwaniach miejsca w którym dostaniemy różne usługi , w końcu znaleźliśmy tą.
Bardzo rzeczowi specjaliści - korzystaliśmy z żoną z usług dermatologa i Pań kosmetolog/kosmetyczek.

Opinia dodana przez Robert
Dentim Clinic

Dentim Clinic

ul. Baildona 12/3
tel. tel.: 32 630 46 89

Dentim Clinic, to najwyższej jakości stomatolog, miła obsługa, warto przyjść nawet dla wystroju Dentim :)

Opinia dodana przez Arkadiusz B

DENTestica

Armii Krajowej 190B/1
tel. 32 257 09 02, 501 686 310

Jestem bardzo zadowolony z leczenia w DENTestice. Bardzo trudne leczenia kanałowe przyniosło spodziewany efekt, kosztowo tak jak ustaliliśmy. Polecam, warto.

Opinia dodana przez PK

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego

Strzelecka 9
tel. 32 60 27 000

personel szpitala miły uprzejmy,dziwne maja tylko zasady przyjmowania do szpitala (można dość długo czekać), lekarze mało czasu poświęcają pacjentowi na wizycie natomiast można potem znaleźć lekarza w dyżurce i się dopytać o wszystko, trochę gorzej jest z lazienką bo jest jedna wspólna na dwa pokoje czyli na 6 os., a bardzo rzadko jest sprzatana, po za tym jeśli można tak powiedzieć o pobycie w szpitalu to na plus,

Opinia dodana przez Ewelina