Uprzejmość personelu

Artyści Uśmiechu Stomatologia

Chorzowska 216
40-101 Katowice
tel. 32 702 82 82

napiszę tak - więcej takich miejsc ! Wchodzisz, recepcja uśmiechnięta i pomocna. Dobry kontakt. Miejsce na prawdę widać, że nowoczesne i warte uwagi. Lekarz ocenił ubytek i przedstawił koszty co mi się podobało.

Opinia dodana przez Łukasz
Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach

Niedrożność dróg łzowych

(1 opinia)

ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice
tel. Rejestracja: +48 32 781 66 66, +48 32 200 05 13 tel. kom: +48 601 41 29 42, tel./fax +48 32 781 98 93

najlepsza placówka okulistyczna w kraju !!! miałam kłpoty z powiekami z którymi inni specjaliści nie mogli sobie poradzić a tu uzyskałam profesjonalną pomoc. gorąco polecam!!

Opinia dodana przez Anonim

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic

Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice
tel. tel. 32 700 21 53

Moim zdaniem to aktualnie najlepszy gabinet w Katowicach (przynajmniej jeżeli chodzi o poziom obsługi i wyposażenie).
Po długich poszukiwaniach miejsca w którym dostaniemy różne usługi , w końcu znaleźliśmy tą.
Bardzo rzeczowi specjaliści - korzystaliśmy z żoną z usług dermatologa i Pań kosmetolog/kosmetyczek.

Opinia dodana przez Robert
Dentim Clinic

ul. Baildona 12/3
40-115 Katowice
tel. tel.: 32 630 46 89

Dentim Clinic, to najwyższej jakości stomatolog, miła obsługa, warto przyjść nawet dla wystroju Dentim :)

Opinia dodana przez Arkadiusz B