Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care ClinicKlinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic - zdjęcie profilowe

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic

O nas

Body Care Clinic to klinika medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii, ginekologii estetycznej i chirurgii okulistycznej, w której można kompleksowo zająć się swoją twarzą i ciałem.

Zespół bardzo dobrych specjalistów, każdego dnia pracuje z najbardziej wymagającymi Pacjentami, dla których w głównej mierze liczy się naturalny, lecz zauważalny efekt przy zabiegach na twarz i możliwie szybki, jak największy efekt przy zabiegach na ciało.

Podstawowym celem Body Care Clinic jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie szeroko pojętej estetyki. Nasze główne wartości to: zaufanie, szacunek i uczciwość.

Naszą misją jest tworzenie miejsca, do którego Pacjenci będą przychodzili z zaufaniem i spokojem o swoje bezpieczeństwo, a także z przekonaniem, że proponowane programy zabiegowe są najlepszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku, dopasowanymi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego Pacjenta.

Unikalne na rynku, stosowane przez nas połączenie pracy kosmetologa, lekarza medycyny estetycznej, a w razie potrzeby dodatkowych specjalistów: dermatologa, chirurga okulistycznego i ginekologa, powoduje, że stosowane terapie i programy zabiegowe przynoszą spektakularne efekty. Kluczem ich sukcesu jest współpraca zespołu Body Care Clinic i pacjenta, który chce spełnić swoje oczekiwania.

Dzięki użyciu certyfikowanych urządzeń jesteśmy w stanie skutecznie zadbać o Państwa wygląd oraz samopoczucie podczas zabiegu. W Body Care Clinic wykorzystujemy lecznicze procesy z użyciem ciepła, czyli termokoagulację i fale radiowe oraz ultradźwięki.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z dziedziny chirurgii plastycznej, kosmetologii, dermatologii, medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej, których cechuje holistyczne podejście do pacjenta.

Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo podczas zabiegów, lecz także o komfort fizyczny i psychiczny pacjentów, dlatego też nasze wnętrza są zaprojektowane tak, aby każdy czuł się w nich dobrze i wygodnie. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy oferty rabatowe oraz możliwość rozłożenia opłaty za zabieg na raty.

Nasi lekarze

Medycyna estetyczna
Wenerolog   (+3 więcej)

Kompleksowość leczenia

Moim zdaniem to aktualnie najlepszy gabinet w Katowicach (przynajmniej jeżeli chodzi o poziom obsługi i wyposażenie). Po długich poszukiwaniach miejsca w którym dostaniemy różne usługi , w końcu znaleźliśmy tą. Bardzo rzeczowi specjaliści - korzystaliśmy z żoną z usług dermatologa i Pań kosmetolog/kosmetyczek.

Kompleksowość leczenia

Polecam kosmetologów z Body Care Clinic. Byłam już chyba u wszystkich i do każdej z Pań mam duże zaufanie. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Ania

Ania

Kompleksowość leczenia

Polecma i pozdrawiam cały zespół Body Care Clinic, a szczególnie dr Monike Mazur. Robicie kawał dobrej roboty dziewczyny :)

Robicie kawał dobrej roboty dziewczyny :)

Kompleksowość leczenia

Od samego początku jestem pacjentką Body Care Clinic i nie zmieniłabym na żaden inny gabinet! Pełen pforesjonalizm i świetna obsługa!

Pełen pforesjonalizm i świetna obsługa!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii