Filtry ›Wyniki wyszukiwania- 45701 placówek
Wszystkim osobom,które mają kłopoty z kolanem serdecznie polecam wizytę u dr Krawczuka. Jest bardzo dobrym diagnostą z wyjątkowym podejściem do pacjenta.Bardzo trafnie zdefiniował mój problem zdrowotny i wytyczył skuteczny sposób leczenia.
Opinia dodana przez Teresa B.
Witam, jestem pacjentką w tej przychodni, poleciła mi ją moja koleżanka. Dzięki wizytom u lekarzy czuję się o wiele lepiej i mam zawsze cudowną opiekę. Polecam
Opinia dodana przez Anonim
Polecam z całego serca 😍 W Dentam Stomatologia leczyłam się ok 4 lata temu. Efekt leczenia pozytywnie mnie zaskoczył. Wszystkie plomby się trzymają, nic nie boli, nic się złego nie dzieje. To chyba najlepsza rekomendacja 💜 💛 Teraz chodzę tylko na wizyty kontrolne i czyszczenie zębów z osadów. Poziom obsługi przez ten cały czas pozostaje niezmiennie na najwyższym poziomie. Zasłużone 5 gwiazdek ⭐⭐
Opinia dodana przez Anonim
Fachowa pomoc medyczna. Wszyscy przyjaźnie nastawieni na pacjentów. Pielęgniarka, lekarz, rehabilitanci. Wszyscy bardzo pomocni i życzliwi a przede wszystkim skuteczni
Opinia dodana przez Anonim
Przychodnia stomatologiczna na 5! Polecam. Leczyłam u nich dwa zęby kanałowo, bardzo się bałam, ale stomatolodzy zajęli się mną tak dobrze, że to była najmilsza wizyta u stomatologa w moim życiu (o ile w ogóle wizytę u stomatologa można określić słowem miła:P)
Opinia dodana przez magdalena
Miałem usuwane dyski pod mikroskopem. Cały zabieg przeprowadzony na wysokim poziomie. Cena początkowo wydała mi się wysoka, ale jak zacząłem szukać gdzie indziej to się okazało w porównaniu do innych placówek i tak wypadacie najkorzystniej. POLECAM.
Opinia dodana przez Jan
Powiem krótko. Bardzo się ciesz, że tu trafiłem. Jestem wolny, pełny wiary i pewności. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez andrzej.k
Moja babcia korzystała z opieki w jednej z poradni specjalistycznych Radomskiego Szpitala Specjalistycznego i doświadczenia były bardzo pozytywne. Placówka działa sprawnie, panuje porządek, a personel jest uprzejmy. Absolutnym wzorem profesjonalizmu jest jednak doktor Tomasz Błasiak. Jego opieka nad moją babcią wykraczała poza standardy. Widać było głęboką wiedzę medyczną, ale przede wszystkim niezwykłą empatię, cierpliwość i umiejętność wytłumaczenia wszystkiego w sposób zrozumiały dla starszej osoby. Doktor Błasiak traktował moją babcię z …
Opinia dodana przez Magdalena
Placówka dobrze zarządzana i prowadzona, to widać od ręki. Jak jest potrzeba załatwienia jakieś sprawy medycznej personel zawsze pomaga. Czysto. Jestem zadowolona.
Opinia dodana przez Anonim
Miejsce czyste, nowoczesne i warte polecenia. Szybkie terminy i profesjonalna kadra. Wykonywałem usunięcie tłuszczaków po zabiegu nie ma już śladów. Warto Warto warto !
Opinia dodana przez IREK D.
UPRZEJMOŚĆ PERSONELU ORAZ SPRAWNOŚĆ OBSLUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. POZDRAWIAM SERDECZNIE. DOMINIKA DOBRZYŃSKA.
Opinia dodana przez Anonim
Dzięki pani Monice chodzę.Opieka i zabieg w Olsztynie na wysokim poziomie .Opieka po zabiegu bardzo dobra .Bez komplikacji bo przestrzegałem zasad które lekarz zalecił .Pozdrawiam Ryszard Wachowicz
Opinia dodana przez Anonim
Centrum medyczne z bardzo miłą obsługą i przyjemną atmosferą. Leczę się tutaj już jakiś czas i nie trafiłam jeszcze na złego specjalistę. Oczywiście każdy lekarz może mieć gorszy dzień i humor, ale każdy jest tylko człowiekiem, więc to nie wpływa na moją opinię. Śmiało mogę polecić to miejsce.
Opinia dodana przez Anonim
Moja siostra w tym roku urodziła 3 dziecko. był to jej pierwszy poród w tym szpitalu. była pod wielkim wrażeniem podejścia personelu do pacjenta i ich profesjonalizmu. Sam oddział nowoczesny i ""przyjazny" pacjentowi. Siostra stwierdziła, że była to najlepsza placówka w której rodziła i tu najlepiej jej się rodziło :)
Opinia dodana przez Karol
Jestem zadowolona z wizyty, wszystko przebiegło bez problemu, pomimo wcześniejszych obaw spotkałam się ze zrozumieniem.
Opinia dodana przez Anonim
Najlepszy gabinet masażu leczniczego w Polanicy Zdrój. Wszystko odbyło się wzorowo począwszy od kontaktu telefonicznego z rejestracją, poprzez przypomnienie o zaplanowanej wizycie, miłym powitaniu na miejscu, kończąc na profesjonalnie wykonanym masażu leczniczo-rehabilitacyjnym w wykonaniu Pani Aleksandry Kos. Dziękuję bardzo !
Opinia dodana przez Joanna
„Z tak miłą i rzeczową obsługą bardzo rzadko można się spotkać. Począwszy od procesu rejestracji do wizyty u lekarz z diagnozą super. Dziękuję Zbych”
Opinia dodana przez zbych
W szpitalu panuje przyjazna i miła atwosfera. Wszyscy lekarze z poświeceniem leczą i troszczą się o pacjentów. Na uwagę załuguję również personel szpitala który dokłada wszelkich starań by pacjęci mieli najlepszą opieke. Gratulujemy ordynatorom szpitala za dobór lekarzy i personelu. Janusz z rodziną.
Opinia dodana przez Janusz
Panią dr Joannę Skulimowską znamy juz wiele lat. Jeździmy do Niej całą rodziną. Jest wspaniałym stomatologiem. Wizyty u Pani doktor to przyjemnosc, wiem że jestem w dobrych rękach i nie mam obaw przed kolejną wizytą. Ma profesjonalne podejście do pacjenta a co jest dodatkowym atutem zawsze pamięta swoich pacjentow. Zawsze życzliwa i usmiechnięta. Serdecznie polecam, Monika
Opinia dodana przez Monika
Pani doktor Halina Skrzetuska fenomenalnie zajęła się członkiem mojej rodziny, gdy moja babcia niespodziewanie trafiła do szpitala. Nie tylko znalazła czas, aby oddzownić i przekazać informacje o jej stanie zdrowia, ale również zapewniła o możliwości przekazania rzeczy osobistych. Dzięki jej pomocy i wiedzy lekarskiej mieliśmy pewność, że jest w dobrych rękach.
Opinia dodana przez Anonim