Filtry ›Wyniki wyszukiwania- 45701 placówek
Jestem bardzo zadowolony z tej placówki z której korzystam od wielu lat.Placówka odnowiona korzystne robi wrażenie .Poziom obsługi bardzo wysoki .
Opinia dodana przez Andrzej
Nie polecam usług ortodontycznych w Codzienna Stomatologia Łukasz Babczynski. Nie ma specjalizacji z ortodoncji co poskutkowało tym, że wypowiedział mi umowę leczenia kierując do kompetentniejszych specjalistów. Kasy nie oddał. By kontynuować leczenie u innego lekarza trzeba zdjąć te 8 tys. które zapłaciło się Babczyńskiemu za przereklamowany aparat Damona(który zamiast poprawić mi wygląd całkowicie pogorszył) i kupić sobie nowy bo po tym konowale leczenia nikt przejąć nie chce. Wyrywa bezzasadnie zdrowe …
Opinia dodana przez aparatka
Lekarz bardzo delikatny, wszystko przebiegało bez komplikacji. Polecam każdemu, kto to czuje obawy przed pójściem do dentysty. Szczerze polecam to miejsce. https://www.4udentalclinic.pl/
Opinia dodana przez Dentysta Chwarzno
Serdecznie polecam Pana Doktora, profesjonalista w 100%. Pana doktor usuwał mi dwie ie ósemki, głęboko schowane w dziąsłach do tego duże. Zabieg był raczej z tych trudniejszych, nie było lekko ale czułam, że jestem w odpowiednim miejscu i w odpowiednich rękach. Wszystko ładnie się wygoiło a leczenie przebiegło dokładnie tak jak Doktor mi powiedział. Przede mną jeszcze dwie ósemki do usunięcia, czekam już w kolejce do Pana , nie wyobrażam …
Opinia dodana przez Dentysta Chwarzno
Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarzy firmy LUX MED w Łodzi ul Milionowa nawet dodatkowi specjaliści potrzebni do wydania opinii dostępni od ręki super zespół
Opinia dodana przez Anonim
Bardzo fajne i potrzebne miejsce. My byliśmy z córką na kilku wizytach i jedyne co mogę powiedzeć na temat tej przychodni to profesjonalna pomoc i komfort w 100%. Wizyty zawsze były telefonicznie potwierdzane dzień wcześniej co uważam za ogromny plus bo większość poradni czy zupełnie innych firm ma teraz dziwny zwyczaj wysyłania suchego sms-a.
Opinia dodana przez Marcelina
Bardzo dobra przychodnia. Mają dobrych lekarzy, nigdy się nie zawiodłam. Świetne lekarki jak dr Starszak, czy dr Paluch.
Opinia dodana przez Anonim
Super! Polecam ten gabinet...tzn. lekarzy tam przyjmujących. Ściany jak ściany - można ładniej lub gorzej (w tym przypadku ładniej), ale nie to stanowi o wyjątkowości tego miejsca. Polecam
Opinia dodana przez Aneta Gryc
Super firma, doświadczeni ratownicy jak i Profesjonalna obsługa. Karetki na wysokim poziomie, sprzęt bardzo dobry.
Opinia dodana przez Czarek
Bardzo Polecam placówkę - jakość obsługi i profesjonalizm lekarzy godny polecenia. osobiście uważam, że nie spotkałam lepszej placówki ginekologicznej we Wrocławiu.
Opinia dodana przez Marlenka
Długo szukałam odpowiedniej dla nas szkoły rodzenia i trafiłam na szkołę DzieciOK. Jestem z niej bardzo zadowolona, gdyż doskonale przygotowuje do porodu, panie położne bardzo sympatycznie i odpowiadają na wszystkie pytanie. Uwiodło mnie w tej szkole to, że oferuje bardzo dużo bezpłatnych warsztatów.
Opinia dodana przez Zośka
Polecam Gabinet Pani Doktor Urszuli, przy moim panicznym strachu i bardzo niskim progu na ból - byłam tak pozytywnie zaskoczona uprzejmością, podejściem do pacjenta i perfekcjonizmem w działaniu. Boicie się, boli - to tylko do Doktor Urszuli :)
Opinia dodana przez Sylwia
Wspaniała placówka. Rewelacyjni fachowcy. Szczerze polecam !!! Najlepsi w Polsce specjaliści ! Odmienili moje życie.
Opinia dodana przez Anonim
Trafiłem do doktora Błacha przypadkiem, bolały mnie kolana. Doktor po zebraniu wywiadu i wnikliwym badaniu zaproponował zastrzyki z kwasu hialuronowego, bałem się ale muszę teraz powiedzieć na wyrost. Szybkie dwa nakłucia i kolana jak nowe. Cena podania także bardzo przystępna 150zł za zastrzyk z podaniem. polecam
Opinia dodana przez Artur
Wysoki standard placówki i bardzo dobra kadra specjalistów. Przepisałem się w zeszłym tygodniu do WR Medica. Opinia mam nadzieję, że pomocna.
Opinia dodana przez Adrian
serdecznie polecam, Pan Andrzej potrafi zająć sie każdym pacjentem. Dziękuje mu za zaangażowanie w pomocy mojej mamie. Pan Andrzej również zaproponował Panią do opieki nad mamą, bardzo mnie i mojej żonie to pomogło. Dziękuję.
Opinia dodana przez Marcin
Cieszę się, że za namową rodziny wreszcie zdecydowałem się na leczenie. Detoks był pierwszym etapem i nie wiem, czy poszedłbym dalej gdybym trafił do innego ośrodka… Tutaj cały czas jesteś pod opieką lekarza, w pamięci mam szczególnie dr Nowaka, który osobiście zajmuje się każdym pacjentem i potrafi zmotywować do leczenia.
Opinia dodana przez Adam
świetne miejsce na wysokim poziomie, czysto, schludnie, profesjonalnie. Na pochwałę zasługuje cały personel medyczny. Wszyscy uśmiechnięci, nie ma głupawych odzywek czy też zachowań rodem z kolejek z PRL-u. Pozatym ultra nowoczesna przychodnia, szybkie terminy tomografii komputerowej.
Opinia dodana przez anonim
Polecam osobom z problemami stóp - naprawdę warto skorzystać......................................................................................................
Opinia dodana przez pacjent
Bardzo polecam gabinet Vident Kogut. Miałem problemy ze swoim zębem. Leczenie kanałowe w tym gabinecie okazało się bardzo skuteczne. Krótkie terminy, przystępne ceny. Godne polecenia.
Opinia dodana przez Grzesiek