Bardzo polecam gabinet Rehamed, Pani Monika posiada niesamowicie bogata wiedze oraz lata praktyki w fizjoterapii. Kazda wizyta pomaga mi w wyjatkowy sposob, bol ustepuje, czuje wieksza mobilnosc i zakres ruchu.Dostaje porady na temat cwiczen ktore pomagaja mi w konretnym problemie. Z nieciepliwoscia czekam na kolejna wizyte. Dziekuje serdecznie i polecam fizjoteriapie w tym gabinecie
Miło, sympatycznie i bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z usługi. Polecam z pełną odpowiedzialnością!!
Znalazłam placówkę w serwisie przez przypadek. Jestem po dwóch wizytach. Rewelacyjny personel, miła atmosfera i wspaniali specjaliści. Szczerze Polecam !
Pan Piotr w rejestracji przy ul. Chmielnej bardzo miły ,kompetentny, pomocny nie trzeba pytać sam wychodzi z inicjatywą, pomocny Pacjentom. Takich pracowników trzeba szanować i odpowiednio wynagradzać. Pani Maryna Trofimova wykonuje USG bardzo profesjonalnie ,sympatyczna, otwarta dla Pacjentów. Polecam tą Przychodnie.
Bardzo fajna przychodnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W dniu 03.08.2016 podczas pobytu na wakacjach w górach przydarzył mi się mały wypadek. Po konsultacji telefonicznej pojechałem do ośrodka i wciągu pół godziny zostałem kompleksowo obsłużony. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie szybkość działania i profesjonalizm personelu. Serdeczne podziękowania dla całego zespołu.
Korzystam regularnie z poradni dietetycznej i jestem bardzo zadowolona. Myślałam, że przy problemach autoimmunologicznych i na sterydach nie uda mi się zgubić kilogramów, tym bardziej, że waga od początku terapii sterydowej ciągle szła do góry... Po spotkaniu z panią dietetyk Iloną nabrałam wiary w siebie, tym bardziej, że pani dietetyk skrupulatnie dobrała dietę do moich problemów [wrzody, chora wątroba, tarczyca, terapia sterydami] i wyłączyła czynniki żywieniowe, jakie mogą mi szkodzić. …
Znakomita fachowa diagnoza i skuteczne leczenie.Tutaj ratuje się zęby nie do uratowania ,gdy nikt inny nie chce się podjąć leczenia.Byłem świadkiem rozwoju tej kliniki a obecny stan jest w kosmicznym postępie.Pozdrawiam i jak zwykle do zobaczenia na kontrolach.
Korzystam z usług kliniki od dłuższego czasu, do pierwszej wizyty skłoniła mnie przede wszystkim lokalizacja (samo centrum Warszawy) i to, że wizytę miałam na drugi dzień. Zostałam na dłużej - podoba mi się ich podejście do pacjenta, mają naprawdę dobrych specjalistów i ceny nie z kosmosu (jak się w niektórych przychodniach zdarza).
bardzo miła przychodnia rodzinna, tzn jest dla pacjenta a nie na odwrót służą pomocą , pan dr potrafi zadzwonić i zapytać jak się czujesz i czy leki pomagają , można zamówić wizytę do domu , naprawdę polecam

ulica Działkowa 15
48-320
Skoroszyce
Zaangażowane podejście do pacjenta, duża wiedza, trafna diagnoza. Do tego Pan Doktor jest miły i życzliwy, a to coraz rzadziej spotykane wśród lekarzy. Polecam z czystym sumieniem
Przychodnia ta mile mnie zaskoczyła swoim profesjonalnym podejściem do pacjenta już od samego progu, przemiła atmosfera, wysoki standard leczenia, co wiąże się na pewno z kosztami, ale na zębach raczej nie powinniśmy oszczędzać. Zrobić raz a dobrze - tam na pewno warto!
Jestem bardzo zadowolony z opieki medycznej i obsługi. Tak powinno być w każdej placówce służby zdrowia. Lekarze bardzo mili i profesjonalni. Polecam
Placówka Ok. Można się porozumieć z lekarzami i z recapcją, Tak Trzymać szczególna uczciwość zaleta i wyrozumiałość do pacjentów.
Oddział Ginekologiczny Szpitala w Sochaczewie pod względem opieki medycznej, od lekarzy przez pielęgniarki i cały personel, jest najwyższej jakości. Wszystkie informacje, opieka, leczenie, zaangażowanie lekarzy i pielęgniarek oraz reszty personelu są zawsze pomocni, niczego nie ukrywają i nie wypuszczą człowieka dopóki w pełni nie dojdzie do siebie i jest całkowicie zdrowy. Zawsze są mili i uśmiechnięci i w każdej chwili można w pełni na nich liczyć.
Obsługa miła i sprawna,pielęgniarki uprzejmie i profesjonalne.Lekarze po zabiegach często zaglondajom do pacjenta .Czysto , pokoje jednoosobowe z łazienką. Ja byłam miło zaskoczona taką obsługą pacjenta polecam..
Sprawna i kompleksowa obsługa pacjenta, profesjonalni lekarze zajmujący się moimi schorzeniami oraz miła atmosfera w przychodni.
W końcu trafiłam do bardzo dobrego ortopedy lekarza Szymona SYROCZYŃSKIEGO. Teraz już czuję się bezpieczna i wiem, że moje problemy z kolanami będą rozwiązane. Jestem po potrzebnych do diagnozy badaniach. Zostałam skierowana na rehabilitację, którą rozpoczęłam przemieszczając się o kulach, a zakończyłam na własnych nogach bez pomocy kul. Rehabilitacja na ul. Mestwina w Pucku - WSPANIAŁA! Obecnie czekam na tel. od Pana doktora dot. terminu zabiegu. Każdemu cierpiącemu z powodu …
Wszystko jest na wielki plus.Panowie BMM godni polecenia.Doktor Borowiecki Krzysztof prowadził wszystkie moje ciążę(4), zawsze miło,profesjonalnie a wręcz wesoło.
Jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam tą placówkę medyczną. Bardzo szeroki zakres usług i wielu lekarzy specjalistów z psychologiem włącznie.