CZY LEKARZ PAN SŁAWOMIR PRZYBYLSKI JEST ORZECZNIKIEM W ORZECZNICTWIE O NIEPEŁNOSPRAWNOSCI W GORZOWIE --KTO WIE PROSZĘ O INFO
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Fantastyczne podejście do dzieci. Córka bała się panicznie dentysty a dzięki tej placówce i lekarzom którzy tam pracuja chętnie i z uśmiechem chodzi do stomatologa. Polecam to miejsce z całego serca.
Chyba jakiś błąd w adresie, bo gabinet jest na ul. Piłsudskiego, ale reszta się zgadza. Polecam wszystkim z całego serca, nie ważne na kogo bym trafiła w gabinecie, cały zespół jest super sympatyczny i z pasją podchodzi do swojej pracy. pacjenci są tam mile widziani - aż chce się wracać! :)
Najlepsza poradnia w Pabianicach! Większość specjalistów dostępna na NFZ. Do tego lokalizacja w samym centrum! Wystrój rewelacyjny! Dbałość o szczegóły! Ze świecą szukać takiej jakości obsługi na NFZ! Wszystko w jednym miejscu! Obok duży darmowy parking Kaufland i galeria handlowa! Super! Bardzo się cieszę, że tu trafiłem.
Nie polecam usług ortodontycznych w Codzienna Stomatologia Łukasz Babczynski. Nie ma specjalizacji z ortodoncji co poskutkowało tym, że wypowiedział mi umowę leczenia kierując do kompetentniejszych specjalistów. Kasy nie oddał. By kontynuować leczenie u innego lekarza trzeba zdjąć te 8 tys. które zapłaciło się Babczyńskiemu za przereklamowany aparat Damona(który zamiast poprawić mi wygląd całkowicie pogorszył) i kupić sobie nowy bo po tym konowale leczenia nikt przejąć nie chce. Wyrywa bezzasadnie zdrowe …
Nie polecam usług ortodontycznych w Codzienna Stomatologia Łukasz Babczynski. Nie ma specjalizacji z ortodoncji co poskutkowało tym, że wypowiedział mi umowę leczenia kierując do kompetentniejszych specjalistów. Kasy nie oddał. By kontynuować leczenie u innego lekarza trzeba zdjąć te 8 tys. które zapłaciło się Babczyńskiemu za przereklamowany aparat Damona(który zamiast poprawić mi wygląd całkowicie pogorszył) i kupić sobie nowy bo po tym konowale leczenia nikt przejąć nie chce. Wyrywa bezzasadnie zdrowe …
Jestem bardzo zadowolony z leczenia w DENTestice. Bardzo trudne leczenia kanałowe przyniosło spodziewany efekt, kosztowo tak jak ustaliliśmy. Polecam, warto.
Najlepszym lekarzem w tej klinice jest pani Barbara Potorska. Jest bardzo uważna, bardzo mądra, jej leczenie zawsze nam pomaga, jest to lekarz najwyższej klasy.
Wspaniałe miejsce. Cudowna grupa ludzi, która ma jeden cel - pomoc wrócić do sprawności. Jakiś czas temu byłam pacjentką i do dnia dzisiejszego czuje się dobrze! Dolegliwości bólowe nie wróciły a ja żyję pełnią życia i cieszę się wnukami. Dużo przydatnych informacji na Facebook, mam w planach kolejna terapię. Dziękuję Grazyna
Gabinet stomatologiczny Państwa Kaniewskich świadczy kompleksowe usługi na najwyższym światowym poziomie aktualnej wiedzy z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, ortodontycznej oraz chirurgii stomatologicznej. Lekarzy tutaj pracujących cechują wysokie kompetencje, pełne zaangażowanie, empatia i właściwe podejście do indywidualnego pacjenta.
Bardzo dobrzy specjaliści łączący kilka specjalizacji, dzięki czemu patrzą na pacjenta kompleksowo. Na miejscu można zrobić wszystkie badania, co również jest dużym udogodnieniem, szczególnie dla osób zajętych. Lekarze udzielają szczegółowych informacji w bardzo przystępny sposób.
Do CM UNIMED jesteśmy zapisani do lekarza rodzinnego całą rodziną. Do lekarza można umówić się przez telefon lub przez internet i zawsze punktualnie bez kolejki i zbędnego oczekiwania jesteśmy przyjęci przez lekarza. Korzystamy tez z usług lekarzy specjalistów w CM UNIMED przy ul. Kordylewskiego. CM UNIMED oceniam na 5+
Same szóstki mogą powodować wątpliwości i pytanie czy ocena nie jest tylko emocjonalna a nawet swego rodzaju lizusostwem - otóż nie. Ta kameralna przychodnia oferuje wszystko czego może oczekiwać pacjent przychodzący po poradę medyczną, życzliwe przyjęcie i profesjonalną wizytę u lekarza. Pani doktor Maria Filipkowska - Walczuk jest osobą o niezwykłej dozie empatii oraz gotową do poświęcenia właściwej ilości czasu swojemu pacjentowi. Udziela informacji o chorobie, a w przypadku skierowania …
Wspaniałe miejsce! Tak powinna wyglądać przychodnia przyjazna choremu.Cała wizyta odbyła się w przemiłej atmosferze- począwszy od Pani w recepcji ,która jest super miła i przyjazna ,przez Pana wykonującego EKG,który swoim dowcipem rozładowuje napięcie po mega przyjemnego doktora Śliwiaka którego sam ton głosu działa jak balsam.Serdecznie polecam to miejsce🥰
Polecam tą poradnie z całego serca. 10/10 ! Mili lekarze oraz obsługa. Natomiast placówka na ul. Sobieskiego 29 też tej firmy jest również w porządku.
Polecam placówke. szybki termin wizyty. Miła obsługa i lekarz również. Wszystko załatwiłem szybko i bezstresowo.

Edukacji 102
43-100
Tychy
tel. 32 2279826
Od czerwca biezacego roku jestem pacjentka Pana doktora Wojciecha Trendel. Po zabiegu wszczepienia stendu jestem objeta opieka poradni kardiologicznej. Jestem oczarowana wiedza i umiejetnosciami mojego lekarza i calego personelu medycznego. Na ostatniej wizycie ekg w normie, zly cholesterol tylko nieznacznie przekracza norme. Pan doktor jest skromny i bardzo sympatyczny, wszystko dokladnie tlumaczy i wyjasnia. Takich fachowcow trzeba cenic.

Radzymińska 16
15-863
Białystok
tel. 85 65 14 160
Bardzo polecam Endo Medica! Od samego wejścia czuć profesjonalizm i troskę o pacjenta. Panie w recepcji są przemiłe i pomocne, a lekarze – konkretni, rzeczowi i z ogromną wiedzą. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, bez pośpiechu i w przyjaznej atmosferze. Świetna organizacja, nowoczesny sprzęt i przede wszystkim ludzie z pasją. Cieszę się, że tu trafiłam, na pewno wrócę, jeśli będzie taka potrzeba!
Jest to bardzo dobra placówka: obsługa na najwyższym poziomie, lekarz dr Fortuna to prawdziwy (dr Judym!!!) dziękuję za leczenie
Od wielu lat korzystam z Przychodni Marianska 1 . Przemile Panie w rejestracji gabinecie zabiegowym. Lekarze wspaniali.Pomocni zawsze gdy istnieje potrzeba. Jestescie kosmicznie wspaniali. Dziekuje bardzo. Pozdrawiam. Maria