Uprzejmość personelu

- 578 placówek

Porzeczkowa 14
15-815 Białystok
tel. 85 65 37 061

Super! Polecam ten gabinet...tzn. lekarzy tam przyjmujących. Ściany jak ściany - można ładniej lub gorzej (w tym przypadku ładniej), ale nie to stanowi o wyjątkowości tego miejsca. Polecam

Opinia dodana przez Aneta Gryc

kierownik

Wincentego Witosa 36/25
15-660 Białystok
tel. 85 66 30 011

bardzo fajna poradnia co prawda duży ruch ale Panie z rejestracji tak sprawnie nim kierują że aż miło. Choć już mieszkam poza Białymstokiem to nie rozstaję się ze swoją starą poradnią. Oceniam bardzo dobrze.

Henryka Sienkiewicza 53B/3
15-002 Białystok
tel. 85 67 51 479

Opieka lekarska na najwyższym poziomie. Dr. Leszczyńska to chodzące dobro i ciepło.
P. Asieńka z rejestracji i panie z gab. zabiegowego cudowne.

P. Asieńka z rejestracji i panie z gab. zabiegowego cudowne.

Opinia dodana przez Bożena

Krakowska 9
15-875 Białystok
tel. 85 74 99 443

Miałam wykonywany zabieg laserowego leczenia żylaków. Przed zabiegiem odbyłą się konsultacja, lekarz (dr Gryko) udzielił mi wyczerpujących informacji, rozwiał wszystkie wątpliwości, do tego, co istotne był kompetentny i przyjazny. A efekty zabiegu rewelacyjne, noga wygląda dużo lepiej i nie puchnie, jak to bywało wcześniej. Polecam

Nowosielska 34
15-617 Białystok
tel. 85 66 18 132

Bardzo fajna przychodnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez Dawid

Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok
tel. 85 66 10 161

Jestem mile zaskoczona, gdy zobaczyłam jak wygląda to centrum. Z zewnątrz - ciekawie, ale w środku....bajka. Może moją ocenę trochę determinuje powiew chłodnego pomieszczenia (w taki skwar na zewnątrz miło było odetchnąć czymś, co ma około 20stopni), a może tym czymś była obsługa w recepcji, samo leczenie. Jestem zadowolona, i chociaż idąc tutaj już miałam jakieś pojęcie o tym, czego mogę się spodziewać - byłam i tak mile zaskoczona. Chciałabym polecić więc to miejsce.

Opinia dodana przez Marta

gen. Józefa Bema 2
15-369 Białystok
tel. 85 74 43 984

dr Krzysztof Rogowski bo o nim mogę tylko wyrazić opinię nie należy z pewnością do osób, które chodzą z uśmiechem przyklejonym do twarzy. Nie o to chyba chodzi podczas wizyty u lekarza, chociaż gdyby częściej uśmiechał się byłoby miło. Zapisałam się do niego na wizytę trochę bez przekonania. W moim problemie medycznym zdecydowanie pomógł. Bark zdecydowanie mniej boli. Jest coraz lepiej.To liczy się najbardziej.

Opinia dodana przez kalenka kalenka

Leszczynowa 40
15-811 Białystok
tel. 85 68 83 020

Moja opinia o tej przychodni jest bardzo ciepła miła i serdeczna bo byłam pacjentką tej przychodni.Ta przychodnia jest bardzo ładna i czysta pracują sympatyczni lekarze a szef tej przychodni jest bardzo przystojny.

Opinia dodana przez Magdalena

Transportowa 9/U1
15-399 Białystok
tel. 85 74 52 708

Przychodnia bardzo słaba. Nie polecam. Lekarze nie posiadają ani doświadczenia ani wiedzy. Jedyne co potrafią to wypisywać skierowanie na badanie crp na podstawie którego faszerują dzieci antybiotykami. U mojego dziecka dwa razy pod rząd lekarze z tej przychodni nie zdiagnozowali zapalenia ucha, a raz nie zauważyli że dziecko jest odwodnione. Trzymajcie się od tego miejsca z daleka.

Opinia dodana przez Katarzyna