Ranking placówek

- 156 placówek
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.

Plac Akademicki 15/6
tel. 32 387 76 05 ; 32 387 76 06

ul.Moniuszki 24
tel. tel. 502 522 661

Bardzo piękny gabinet i dbanie o pacjenta na najwyższym poziomie, z polecenia przyszłam i nie żałuję, bałam się o ceny w takim gabinecie ale na szczęście wszystko mi wytłumaczono i podano kwoty leczenia które w innych są podobne. Bardzo polecam bo czuję się zadbana przez panią doktor i personel

Opinia dodana przez Anonim

slaba dostepnosc informacji w necie.Brak numeru kontaktowego oraz brak godzin kiedy przyjmuje Co do reszty to niewiem bo dzisiaj pierwsza wizyta

Opinia dodana przez Andrzej

Matejki 29 EF
tel. 32 28 10 922

Badania okresowe ww poradni to istne 12 prac Asterixa. Jeśli ktoś ma stalowe nerwy i mnóstwo czasu to, to miejsce jest dla niego. Po złożeniu skargi u (jak pisało na drzwiach Prezes) to Pani zrobiła wielkie oczy. Wnioskuje więc że takie praktyki są tam na porządku dziennym. Nawet nie skorzystała z propozycja wyjścia do czekających i zdenerwowanych pacjentów.
Biorąc pod uwagę pieniądze jakie płacimy za te usługę, to jakiś minimalny ...

Biorąc pod uwagę pieniądze jakie płacimy za te usługę, to jakiś minimalny szacunek się chyba należy.
Zastanówcie się więc nad wyborem innego usługodawcy.
PS toaleta jest hitem ;)

Opinia dodana przez Greg