Chirurg Ogólny

DARIMED

Prosta 42
25-371 Kielce
tel. 664 755 655

Niedługo mieszkam w Kielcach i dobrze, ze tu udało mi się znaleźć miejsce gdzie mogę się zgłosić do lekarza, a w szczególności gdy jest wiele specjalizacji. Czasem są "obsuwy" czasowe stąd daję nieco mniejszą opinię, ale miejsce i tak polecam!

Opinia dodana przez Łukasz
Szpital Lux Med

Szpital Lux Med

chrapanie

(4 opinie)

Puławska 455
tel. 22 431 20 59

Suuuuper ;-) takiej opieki oczekiwałam od prywatnej placówki! Wszystko w jak najlepszym porządku mili lekarze i personel! Polecam Polecam Polecam

Opinia dodana przez Anonim
PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Cieszyńska 16
tel. 12 347 84 00

Już kilkakrotnie korzystałam z usług tej pracowni i nigdy nie miałam żadnych problemów, bardzo mila i rzetelna obsługa, profesjonalne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez Wiktoria
Rehasport Clinic

ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań
tel. +48 61 833 89 89

Bardzo sprawna i przyjazna obsługa. Zerwany więzozrost barkowo obojczykowy operowany nowatorską metodą, bardzo szybki powrót do sprawności. Obsługa na każdym kroku bardzo miła i kompetentna.

Opinia dodana przez Piotr
Rehasport Clinic

plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk
tel. +48 58 769 73 00

Witam.

Witam.
Miałem wizytę w oddziale w Gdańsku, nie spełna miesiąc temu. U Pani dr n. med. Joanna Niemunis -Sawicka. I muszę przyznać że to w jaki sposób podchodzi do pacjenta, przekracza wszystkie normy moralne. Ważniejsze było dla Pani dr. spotkanie z przedstawicielem handlowym i przyjowanie kosztownej biżuterii, niż pacjent. Badanie i opis badania, zupełnie nie na temat z którym przyszedłem. Krytykowanie pacjenta i jego dotychczasowych badań i wyników. Żałuję że zapłaciłem za to badanie 200 zł. A Panie w recepcji, zachowują się jak by odbywały tam karę więzienia. Bardzo nie miła obsługa. Nie polecam nikomu tej przechodni , oraz wyżej wymienionej pseudo Pani dr n. med.

Opinia dodana przez Andrzej

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia

Al. Zjednoczenia 36
tel. tel. 22 566 22 54

Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.

św. Barbary 1
41-800 Zabrze