Ranking placówek

tel. 533 003 119

Przybyszewskiego 94 b
93-110 Łódź
tel. 0-42 672-49-78

Doskonała opieka.Doktor Kujawski-rewelacja.Pani Jola Palus-również.Doktor De Corde-nie spotkałem lepszej.

Opinia dodana przez Robert

GEN. KAROLA KNIAZIEWICZA 1/5
91-347 Łódź
tel. 42 251 61 71

Korzystam regularnie z poradni dietetycznej i jestem bardzo zadowolona. Myślałam, że przy problemach autoimmunologicznych i na sterydach nie uda mi się zgubić kilogramów, tym bardziej, że waga od początku terapii sterydowej ciągle szła do góry... Po spotkaniu z panią dietetyk Iloną nabrałam wiary w siebie, tym bardziej, że pani dietetyk skrupulatnie dobrała dietę do moich problemów [wrzody, chora wątroba, tarczyca, terapia sterydami] i wyłączyła czynniki żywieniowe, jakie mogą mi szkodzić. Robię badania i efekty są świetne- parametry mi się poprawiły, a waga jest spada. Do tego czuję się świetnie. POLECAM!!

Opinia dodana przez Barbara

Dąbrowskiego 87
93-271 Łódź
tel. 42 631 00 41; 42 632 06 06

Pani doktor jest miłą i kontaktową lekarką, z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że skutecznie diagnozuje pacjenta, proponując odpowiednie leczenie. Nie krępuje swoją osobą. Obsługa pacjenta w przychodni sprawna. Polecam

Opinia dodana przez Anonim

al. Tadeusza Kościuszki 17
90-418 Łódź
tel. 42 29 10 720

Nie polecam wizyty w tym "żarcie" bo profesjonalnym stomatologiem nie można tego nazwać, lekarze bardzo nie kulturalni a do tego ceny z kosmosu np. prywatne usunięcie zęba 600zł, zupełny brak profesjonalizmu wychodząc po poradzie (koszt 150zł) i mimo wstępnego ustalenia terminu z chirurgiem w jaki dzień ma się odbyć ekstrakcja ,zero zainteresowania ze strony recepcji by umówić na ustalony dzień na konkretną wizytę jedyne o czym na pewno pamiętali to o astronomicznej kwocie do zapłacenia po poradzie. Pan profesor wita klientów miłym tekstem "to które skorupy usuwamy". ZERO kultury i profesjonalizmu.

Opinia dodana przez Jerzy

ul. Niezapominajki 15
91-453 Łódź

Nie polecam placówki. Panie w recepcji zapisują do niewłaściwego lekarza. Nie wiedzą co się dzieje, jak wypisać badania itp. Dodatkowo zdarzyła się niemiła sytuacja z wątpliwymi wynikami badań dziecka. Więc nie mam już zaufania nawet do laboratorium.

Opinia dodana przez Anonim

Maksyma Gorkiego 21A