Uprzejmość personelu

Mińsk Mazowiecki

- 41 placówek

ul. Piłsudskiego 42A
tel. tel. 25 633 35 55

Rewelacja ! Z moim tatą chodzę od roku do tej przychodni. Zawsze miła atmosfera i fachowy personel. Szkoda że takich placówek jest mało. Polecam !

Opinia dodana przez Anonim

Kościuszki 25 A/29
tel. 25 758-68-66

Nietuzinkowe miejsce, w którym po prostu lubi się przebywać.

Nietuzinkowe miejsce, w którym po prostu lubi się przebywać.
Ciepła, rodzinna atmosfera i opieka wybitnych specjalistów. Czego chcieć więcej? Ja trafiłam pod opiekę pani Anety Osińskiej po urazie stawu kolanowego i po zderzeniu z realiami publicznej służby zdrowia. Dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu poczułam się wreszcie bezpiecznie. Otrzymałam mnóstwo bezcennych rad, bo pani Aneta nie tylko ma szeroką specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, ale i chętnie się nimi dzieli. Przy tym jest osobą empatyczną, z poczuciem humoru i ćwiczy się z nią przyjemnie. Ćwiczyłam pod jej okiem w Kinesionie i w domu, a efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania - poprawa następowała systematycznie i szybko. Moim zdaniem to fizjoterapeuta idealny. Podczas długiej rehabilitacji miałam okazję obserwować pracę całego zespołu rehabilitantów Kinesionu i jestem pod wrażeniem ich wzorowego stosunku do pacjenta bez względu na jego wiek i stan zasobności portfela.

Opinia dodana przez Anna

ul. Mireckiego 11