Nowe

tel. 22 566 22 22

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad  i Zaburzeń Rozwojowych

Babice Nowe, Warszawska 197 D
tel. TEL.: (22) 827 48 22, (22) 350 47 05 KOM.: +48 606 388 973

Wspaniała klinika i wspaniali lekarze - świetny szpital prowadzony przez najwyższej klasy fachowca - profesor Zofię Dudkiewicz. Po tym jak wspaniale zoperowano tu moją córkę, jak mamy jakiś problem zdrowotny w rodzinie to w pierwszej kolejności sprawdzamy w Formmedzie. I nigdy na fachowości pracujących tu lekarzy nie zawiedliśmy się. Widać że pani profesor dba o najwyższą jakość personelu.

Opinia dodana przez Maria
DENmed Klinika Stomatologiczna

Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz
tel. 52 371 85 85

Jestem bardzo zadowolony zarówno z obsługi jak i z leczenia. Dobrze, że są w Bydgoszczy takie miejsca na miarę nowoczesnego sprzętu i można zadzwonić czy e-maila napisać żeby się umówić. Niektórych nawet nie ma w internecie, a dziś to aż dziwne. Bardzo dziękuję za bezbolesne leczenie, rozsądne kwoty jak i "wyciągnięcie" naszego miasta do XXI w. Lepiej żebym nie powracał z bólem, ale przynajmniej wiem gdzie można śmiało się skierować. Pozdrawiam

Opinia dodana przez Łukasz

M. Konopnickiej 11