Uprzejmość personelu

tel. 17 250 29 60

Kujawska 5
35-323 Rzeszów
tel. 694-451-981

Super firma, doświadczeni ratownicy jak i Profesjonalna obsługa. Karetki na wysokim poziomie, sprzęt bardzo dobry.

Opinia dodana przez Czarek

Jarosława Dąbrowskiego 31
35-036 Rzeszów
tel. 696769850

Bardzo polecam gabinet Vident Kogut. Miałem problemy ze swoim zębem. Leczenie kanałowe w tym gabinecie okazało się bardzo skuteczne. Krótkie terminy, przystępne ceny. Godne polecenia.

Opinia dodana przez Grzesiek

Jazowa 67/55
35-326 Rzeszów
tel. 79 44 41 410

Pani Doktor z powołania. Bardzo dokładny, kompetentny, doświadczony lekarz stomatolog, zatroskany pacjentem. Pani Doktor mimo dużej wiedzy medycznej nie spoczywa na laurach i wciąż rozszerza wiedze, szkoli się, korzysta z nowinek i inwestuje w swoją wiedzę i sprzęt...co widać gołym okiem. Niesamowite podejście do dzieci. Wizyta w nowoczesnym gabinecie u świetnego i empatycznego specjalisty, bez stresu to przyjemność. Naprawdę Polecam. Z usług Pani Doktor korzysta mój mąż, który wcześniej bał się i unikał dentysty jak ognia oraz moja córeczka...bez najmniejszego oporu, z uśmiechem na ustach siada na fotel i pozwala na borowanie nawet bez znieczulenia. Wszyscy mamy kompletne zaufanie do tego lekarza.

Opinia dodana przez Ilona

Ośrodek jestok, ale roszady kadry, nie do przyjęcia, zabrali naszym dzieciom ukochana Panią Anie, która dbala o nie jak o własne... Zal, wielki żal. Opieka medyczna jak była Pani koordynator, była na 5,teraz niestety jest gorzej. Nikt nas rodziców nie zapytał o zdanie. Szkoda.

Opinia dodana przez Magda

Asnyka 2 lok. 14