Staw

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne

Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice
tel. 690 807 090

Super placówka, super lekarze i personel. Na Piątkę z plusem! Cieszę się, że do nich trafiłam, bo choć poszłam tylko na konsultację okazało się, że trafna diagnoza pomogła mi szybko uporać się z moimi problemami zdrowotnymi, a kilku lekarzy już odwiedziłam. Dopiero tutaj uzyskałam pomoc. Pozdrawiam

Opinia dodana przez Ewa

Bardzo polecam miałem uraz stawu kolanowego i jestem młodym człowiekiem więc się trochę bałem zabiegu ale niepotrzebnie :) Cieszę się, że właśnie tutaj trafiłem, lekarze zajęli się mną profesjonalnie, do tego po operacji rewelacyjna opieka, teraz wracam do normalnego życia. Dziękuje wam!!!

Opinia dodana przez Anonim

Generała Józefa Bema 9/4