Uprzejmość personelu
Ranking placówek

- 642 placówki

al. Powstańców Wielkopolskich 33A
tel. 91/818-21-41

Profesjonalna informacja, bardzo miłe i pomocne rejestratorki. Konsultacje medyczne na wysokim poziomie. Nowoczesne, komfortowe wnętrza. Polecam!

Opinia dodana przez Anonim

Langiewicza 19/9
tel. 606155666

Miałam kiedys przyjemnosc korzystac z konsultacji u P.Bartosza i bardzo polecam , rzeczowy, miły ,doswiadczony.

Opinia dodana przez Beata

Znakomita fachowa diagnoza i skuteczne leczenie.Tutaj ratuje się zęby nie do uratowania ,gdy nikt inny nie chce się podjąć leczenia.Byłem świadkiem rozwoju tej kliniki a obecny stan jest w kosmicznym postępie.Pozdrawiam i jak zwykle do zobaczenia na kontrolach.

Opinia dodana przez Mirosław

Reduty Ordona 54/1
tel. 91/433-57-80

Bardzo dobry lekarz, dociekliwy, uprzejmy. W razie potrzeby - kieruje na dalsze badania. Zajmuje się kompleksowo - osobą, nie chorobą.

Opinia dodana przez Małgorzata

św. Wojciecha 7