Ranking placówek

tel. 500 900 603

Nowowiejska 17
71-219 Szczecin
tel. 607 220-572

Znakomita fachowa diagnoza i skuteczne leczenie.Tutaj ratuje się zęby nie do uratowania ,gdy nikt inny nie chce się podjąć leczenia.Byłem świadkiem rozwoju tej kliniki a obecny stan jest w kosmicznym postępie.Pozdrawiam i jak zwykle do zobaczenia na kontrolach.
Opinia dodana przez Mirosław

Powstańców Wielkopolskich 33A
70-111 Szczecin
tel. 91 818 21 41

Profesjonalna informacja, bardzo miłe i pomocne rejestratorki. Konsultacje medyczne na wysokim poziomie. Nowoczesne, komfortowe wnętrza. Polecam!
Opinia dodana przez Anonim

Energetyków 2
70-656 Szczecin
tel. 91 44 12 160

Jestem bardzo zadowolony z tej placówki z której korzystam od wielu lat.Placówka odnowiona korzystne robi wrażenie .Poziom obsługi bardzo wysoki .
Opinia dodana przez Andrzej

Reduty Ordona 54/1
70-202 Szczecin
tel. 91/433-57-80

Bardzo dobry lekarz, dociekliwy, uprzejmy. W razie potrzeby - kieruje na dalsze badania. Zajmuje się kompleksowo - osobą, nie chorobą.
Opinia dodana przez Małgorzata

71-552 Szczecin

nie mozna wystawic opini na temat dermatolog Iwony Bielawskiej poniewaz nie pojawila sie w rankingu znany lekarz ale ta osoba przyjmuje w Dermadent podejscie do pacjenta pełen luz usmiech od ucha do ucha ,,życie jest piekne,, natomiast wystapil problem bo ta Pani każe sobie słono zapłacic za wizyte a co innego było mówione przy rejestracji ja nie jestem zadowolony z tej wizyty bo ma sie odczucie ,,naciagania na kase,, dla ...
Opinia dodana przez Vehuiah

ul. Powstańców Wielkopolskich 72