Uprzejmość personelu

- 647 placówek

Langiewicza 19/9
70-263 Szczecin
tel. 606155666

Miałam kiedys przyjemnosc korzystac z konsultacji u P.Bartosza i bardzo polecam , rzeczowy, miły ,doswiadczony.

Opinia dodana przez Beata

tel. 914661273

Odnośnie samego oddziału mam złe doświadczenia, najgorsze jest to że nie wolno spać z dzieckiem w sali nawet na krześle aby spać trzeba się wykłócić. No chyba że jesteś znajomą któreś Pani pielęgniarki to wtedy otrzymasz nawet łóżko. Rodzice są traktowani jak intruzi, którzy nie wiadomo po co tam chcą być bo przecież jak to nazywają "Dziecko ma opiekę". Taka opiekę, że całą noc dziecko spać nie może, muszą go faszerować syropkami aby zasnął. Godzina 20 przychodzi Pani z nocnej zmiany i z krzykiem informuje dzieci że maja iść spać. Po czym wychodzi i idzie oglądać serial. To ma być opieka??? A wystarczyło by pozwolić rodzicom zostać przy łóżku. Jak nie masz wykupionego hotelu to nawet nie ma jak się wykąpać, ponieważ łazienka jest dla dzieci. 5 dni bez prysznica...tragedia. Gdyby nie to że na oddziale pracuje super lekarz to już dawno bym zmieniła szpital.

Opinia dodana przez Elżbieta

ul. Łubinowa 85