Ranking placówek

- 641 placówek

al. Powstańców Wielkopolskich 33A
70-111 Szczecin
tel. 91/818-21-41

Profesjonalna informacja, bardzo miłe i pomocne rejestratorki. Konsultacje medyczne na wysokim poziomie. Nowoczesne, komfortowe wnętrza. Polecam!

Opinia dodana przez Anonim

Energetyków 2
70-656 Szczecin
tel. 91/44-12-102

Jestem bardzo zadowolony z tej placówki z której korzystam od wielu lat.Placówka odnowiona korzystne robi wrażenie .Poziom obsługi bardzo wysoki .

Opinia dodana przez Andrzej

Nowowiejska 17
71-219 Szczecin
tel. 607 220-572

Znakomita fachowa diagnoza i skuteczne leczenie.Tutaj ratuje się zęby nie do uratowania ,gdy nikt inny nie chce się podjąć leczenia.Byłem świadkiem rozwoju tej kliniki a obecny stan jest w kosmicznym postępie.Pozdrawiam i jak zwykle do zobaczenia na kontrolach.

Opinia dodana przez Mirosław

Reduty Ordona 54/1
70-202 Szczecin
tel. 91/433-57-80

Bardzo dobry lekarz, dociekliwy, uprzejmy. W razie potrzeby - kieruje na dalsze badania. Zajmuje się kompleksowo - osobą, nie chorobą.

Opinia dodana przez Małgorzata

Batalionów Chłopskich 86