Zlota

implanty zębów

(7 opinii)

Ludna 10a
tel. 22 625 01 02

Dobrze, że można szybko znaleźć dane i szybko się zgłosić gdy naprawdę boli. Polecam, szczególnie jak trzeba szybko działać

Opinia dodana przez Anonim

Bednarska 6
60-571 Poznań
tel. 61 8433 712

Wybrałam candeo ze względu na ugruntowaną markę i opinie o niej. Dodatkowym czynnikiem były tez ceny implantów, które są dość korzystne. Nie zawiodłam się, polecam.

Opinia dodana przez czapla

ul. Milczańska 48B
Poznań
tel. +4861 2248 685

Trafiłam tu w zasadzie przez przypadek, ale dobrze się złożyło. Są fajni lekarze i ceny też ok, więc podoba mi się :) To przyzwoita firma.

Opinia dodana przez Sajka

OS. ZŁOTEJ JESIENI 3
tel. 12 64 85 893

Nie sposób się tu dodzwonić by umówić wizytę. Nikt nie odbiera, a jeśli już to natychmiast przerywa połączenie. Sprawność obsługi pacjenta = zero. Reszta gwiazdek na 3, bo nie było możliwości sprawdzenia.

Opinia dodana przez Anonim

Grupy Kampinos 19b