Jeannette Kalyta

Szpital św. Zofii
ul. Żelazna 90

Polecam absolutnie! Dzieki niej moj porod byl przyjemny. W odpowiednim momencie znieczulenie i odpowiedni poziom intymnosci :)

lekarz Marian Grodoń

Cytolog, Ginekolog

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Chodzę do pana Grodonia blisko 30 lat do poradni publicznej może inaczej najpierw prywatnie potem do poradni publicznej i ze świecą szukac takiego lekarza on spośród parunastu ginekologów podją się leczenia a nie jak inni pod noże co było szybkie i bez leczenia dzięki naiemu urodziłam jeszcze dziecko ale jest jedno trzeba się zastosowac do jego wskazówek

mgr Ilona Janda

wojewódzki

Zawiść, Tychy

Totalny kataklizm... chciałam rodzic w wannie nie.... plan porodu zapomniala.... a już w trakcie porodu szarpała mną była bardzo nie miła , zero jakiej kolwiek pomocy narzucała co robic chociaż ja chciała inaczej a ona ze nie... tylko narzucała swoje... dzięki niej pozostala mi trauma niewiem czy będę chciała planować 2 dziecko...
Opinia dodana przez: sss

Anna Kosmala

Strzelce Opolskie

Absolutnie nie zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. To bardzo miła i doświadczona położna, no może dużo mówi, ale na sali matek słyszałam o niej tylko pochlebne komentarze. Może wcześniejsze Panie miały złe dni...jak to po porodzie, ale warto pomyśleć zanim napisze się o kimś coś takiego

Ewa Podsiadły

Strzelce Opolskie

Złota położna. Miałam szczęście trafić na panią Ewę 2 razy. Była wsparciem zarówno przy porodzie rodzinnym, jak i w środku nocy, w dobie covid kiedy porody rodzinne zostały wstrzymane. Przez cały czas spokojna, troskliwa, tłumaczyła i wspierała. Życzę każdej kobiecie takiej położnej w czasie porodu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Maria Malkusz

Strzelce Opolskie

Cudowna kobieta o wielkim sercu. Z empatia, szacunkiem ale przede wszystkim z sercem podchodzi do każdej pacjentki. Ciesze sie, ze mialam okazje ja poznac. Bardzo pomogła mi przy karmieniu córeczki.
Opinia dodana przez: Beata

Małgorzata Janowczyk

Szpital MSWiA w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Rodzilam w połowie 2006 r i poród wspominam wspaniale. Teraz nie wyobrazam sobie innej osoby przy narodzinach kolejnego dziecka a porod lada moment !

Elżbieta Czupryniak

Klinika Położnictwa i Ginekologii
Karowa 2

Najlepsza położna EVER! Polecam gorąco, super porod, szybki, bezbolesny i bez znieczulenia (bo nie mogłam)! Super położna
Opinia dodana przez: Natalia

Urszula Stróżyk

Jemielnica

Kompleksowe podejście do mamy i malucha. Na spokojnie wytłumaczy, podpowie. Bez względu na porę dnia służy pomocą. Polecam- pacjentka od 8 lat

Aneta Stachurka

Wrocław

Rewelacyjna osoba. Rodziłam z nią w czerwcu swoją córkę. Profesjonalna , opanowana, budząca zaufanie. Cudowna osoba. Pani Aneto dziękujemy za wszystko. Kasia i Wiktoria
Opinia dodana przez: Katarzyna