Filtruj terminy

Lekarze Protetyk stomatologiczny Koszalin

lek. dent. Krzysztof Bastek

Piłsudskiego 31
75-560 Koszalin

Bardzo dobry lekarz... Kompleksowe podejscie do sprawy. Jestem zadowolony i usatysfakcjonowany. Moje samopoczucie po wizytach jest zadowalajace. Polecam

lek. dent. Krystyna Łosowska

Wąwozowa 18
75-330 Koszalin

jestem pacjentką od wielu lat. dzięki jej opiece stomatologicznej mogę cieszyć się własnym uzębieniem chociaż inni stomatolodzy nie dawali takiej szansy. Jest fachowa zdecydowana, udziela porad, które pomagają w utrzymaniu uzębienia w dobrej higienie, dzięki nim uniknęłam nadwrażliwości zębów, poprawiłam stan dziąseł i mam uratowane liczne zęby

lek. dent. Marek Tłuszczak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Legnicka 6-10
75-733 Koszalin

Agnieszka Frątczak

Fałata 17
Koszalin

Ja panicznie się boję dentystów, więc to co mnie ujęło najbardziej to fakt, że Pani doktor nie drwiła z mojej fobii stomatologicznej i okazała wielką cierpliwość! Dobrze podeszły (z Panią asystenktką) do takiego tchórza jak ja. Ceny jak wszędzie, solidność wykonania wysoka (nowe technologie) duży komfort pacjenta! Polecam ty (którym jak mnie) zazwyczaj brakuje odwagi do stomatologów:).

Dorota Szczepaniak-Cebula

Zgoda 9 lok. 4
76-010 Koszalin

Wreszcie jest to lekarz jakiego szukałem. Pełen profesjonalizm. Wspaniałe podejście do pacjenta, Najważniejsze, że nie ma żadnych powodów do reklamacji, jak to miewałem u moich poprzednich lekarzy.Polecam.

Irena Brodecka

Krzyżanowskiego 35,
75-328 Koszalin

Zwykły BRUSAS robiący szkody. Jak najdalej od tej kobiety.Zaraza ludzi ,nie mając rąk i nie zakładając rękawiczek,nie wspomnę o myciu i sterylizacji narzędzi.

Witold Cebula

Zgoda 9 lok. 4