Lekarze Protetyk stomatologiczny

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
ul. Lipowiecka 3/1
Płaza

Lekarz z powołania,świetny fachowiec.Wiedza i sympatyczna osobowość Pana Tomasza sprawia ,że wizyta w jego gabinecie nie jest stresująca.Również asystentki zasługują na 6-stkę są kompetentne i miłe.
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a ...
Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Paweł Mazurkiewicz

Protetyk stomatologiczny

PRAKTYKA LEKARSKA DENTYSTYCZNA PAWEŁ MAZURKIEWICZ
ul. Słubicka 5a
69-108 Cybinka

Najlepszy stomatolog jakiego znam. Zawsze leczy na jak najwyższym poziomie. Jest profesjonalistą i przy tym ma świetne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Krystyna Pastuszenko-Zatońska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dworcowa 4 lok. 39a
39-300 Mielec

Bardzo miłe podejście do pacjenta fachowa obsługa lekarz na którym można polegać z wieloletnim stażem pracy
Opinia dodana przez: Anna

Anna Modrzewska-Kiełek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Okrężna 73
Siedlce

PANI STOMATOLOG-jest bardzo miła, uprzejma,kontaktowa,punktualna,... Moim zdaniem super fachowiec. Polecam

Karolina Golik-Skalska

Gdańsk

Przez rok leczyłem b.zaniedbane uzębienie,jest drożej niż wizyty (plomba)u poprzedniej dentystki,która zmarnowała mi jeden ząb i musiałem go usunąć.Zamiast wiele razy jeżdzić do gabinetu i mniej płacić,wolę oszczędzić czas i ilość dojazdów do gabinetu płacąc więcej za wizytę.Jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam ten prywatny gabinet.Wizyty uzgadniać telefonicznie.
Opinia dodana przez: romjas

Piotr Kidziński

Pszczelińska 4 lok. 2
Brwinów

Rewelacja bywałem u różnych stomatologów ale ten absolutnie POLECAM

lek. dent. Damian Pustelniak

Plac Jaszowskiego 10
37-300 Leżajsk

Lekarz solidny,kompetentny,cierpliwy.Fachowo i rzetelnie wykonuje swoją pracę.Dodatkowo ceny usług zdecydowanie niższe niż u konkurencji.I co ważne dla większości zero bólu !! Zdecydowanie polecam!!

dr hab. n. med. Mariusz Pryliński

Starowiejska 1a lok. 2
61-664 Poznań

Bardzo kompetentny lekarz ba już docent!

lek. dent. Krystyna Łosowska

Wąwozowa 18
75-330 Koszalin

jestem pacjentką od wielu lat. dzięki jej opiece stomatologicznej mogę cieszyć się własnym uzębieniem chociaż inni stomatolodzy nie dawali takiej szansy. Jest fachowa zdecydowana, udziela porad, które pomagają w utrzymaniu uzębienia w dobrej higienie, dzięki nim uniknęłam nadwrażliwości zębów, poprawiłam stan dziąseł i mam uratowane liczne zęby

lek. dent. Jerzy Beyna

Armi Krajowej 28
Gdynia

Fantastyczny lekarz-protetyk, polecony przez znajomego. Wszystko pasuje idealnie, nie wymaga poprawek i wielokrotnych wizyt (płatnych) jak w innych gabinetach. Po prostu mistrz w swoim fachu. I sądząc po wieku i latach praktyki to chyba jeden z najbardziej doświadczonych stomatologów w Gdyni ! Dziękuję ! Zadowolona pacjentka.

Maria Bruj-Walesiuk

Chirurg ogólny, Protetyk

Przejściowa 19
15-503 Białystok

Wspaniała stomatolog i czlowiek , ciepła z zarazem kompetetna osoba goraco polecam

lek. dent. Teresa Górnicka

Winogronowa
70-771 Szczecin

Gdyby każdy stomatolog, ba - lekarz podchodził do pacjenta, z taką wiedzą, doświadczeniem i determinacją WYLECZENIA

lekarz Janina Tęcza

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

serdecznie polecam.znalazłam panią doktor poprzez forum dobry lekarz. podpisuje sie pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na jej temat. Profesjonalna obsługa, zachwycający efekt końcowy.

lek. dent. Elżbieta Dyl

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Jantarowa
Łódź

Świetny lekarz. Na takiej wizycie nie można się stresować. Pełna kompetencja. Świetne podejście do osób dorosłych oraz do dzieci.

lek. dent. Agnieszka Napierała

Protetyk

Agnieszka Napierała Pracownia Protetyczna
Ul.Europejska 105
62-500 Konin

Polecam. Dobra obsługa, pełen profesjonalizm. Proteza sprawdza się znakomicie.W dodatku Pani Agnieszka jest osobą bardzo miłą i z dużym doświadczaniem .Bardzo Polecam .Hanka

lek. dent. Ewa Tykwińska

olna 3
84-200 Wejherowo

Moja ulubiona Pani dentyska. Jestem jej pacjentką od parunastu lat. Moje zęby są w świetnym stanie, plomby długo trzymają, nigdy nic się z nimi nie działo. A pani Tykwińska jest niesamowicie delikatna - nigdy nie potrzebowałam znieczulenia. Do tego wszystkiego jest bardzo miłą i uprzejmą osobą. Najlepsze dentystka w Wejherowie!

lek. dent. Marek Cieślak

Stomatolog, Protetyk

Marek Cieślak „VERUS BIS”
St. Wyszyńskiego 99
65-536 Zielona Góra

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Poświęca pacjentowi dużo czasu, jest uprzejmy, cierpliwy a co najważniejsze kompetentny. Polecam

lek. dent. Maciej Czerniuk

Prywatny Gabinet Lekarski
Nowolipki 10 lok. 2
00-153 Warszawa

Pan Doktor ma takie piękne oczy, że jak spojrzy, to i znieczulenia nie trzeba :-) i jest taki delikatny ;-) Gorąco polecam !!!

lek. dent. Damian Knap

Supradent Stomatologia Estetyczna i Ortodoncja Małgorzata Adamczyk
ul. Biały Kamień 1/U1
02-593 Warszawa

Świetny lekarz - kompetentny, delikatny, cierpliwy. Stosuje najnowsze materiały i techniki dostępne w stomatologii, które, jako pacjentka, bardzo doceniłam (np. w czasie leczenia kanałowego). Współpracuje z bardzo dobrym laboratorium. Duży problem stomatologiczny potrafił zamienić w piękny uśmiech. Kompetentne, bardzo miłe asystentki. Doskonale wyposażony, bardzo czysty gabinet. Pełny profesjonalizm i niezwykle przyjazna atmosfera. Trafiłam do Doktora z polecenia - teraz sama polecam Go innym pacjentom. zamienić w piękny uśmiech. Kompetentne, bardzo ...
Opinia dodana przez: Pacjentka