Protetyk Białystok

Stomatolog Białystok lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

Nie należę już do osób najmłodszych, trochę historii za sobą zostawiłam, trochę osób poznałam, przez wiele słów się przewinęłam...ale pierwszy raz, dosłownie i szczerze - pierwszy raz miałam przyjemność trafić do takiego dentysty, jakim jest dr Bogusława Czarnowska. I nie chodzi tu tylko o wiedzę - to jest nabyte (aczkolwiek uważam, że wielu osobom zbyt dużo brakuje do poziomu Pani dr Czarnowskiej)...chodzi o podejście do mnie jako pacjenta, o traktowanie mnie jak człowieka a nie oddychającą gotówkę. Doktor nigdy nie patrzy na zegarek, poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuje mój przypadek. Kiedyś złamałam sobie ząb bardzo boleśnie. Płacząc zadzwoniłam do dr Czarnowskiej o 23 (nie wiedziałam co mam robić), a ta poprosiła, bym przyjechała do gabinetu i że ona też się już ubiera i jedzie...ile osób byłoby w stanie to zrobić? no ile? Uwielbiam dr Czarnowską za jej wiedzę, podejście do Pacjenta, za jej energię, którą przekazuje mi na każdej wizycie. Uważam, że w Białymstoku...ba, nawet w całej Polsce nie znajdzie się lekarz z takim powołaniem...nie znajdzie się osoba, która mogłaby dorosnąć do pięt mojej doktor. Jeżeli ktoś szuka dentysty i chciałby, by ów dentysta był również człowiekiem - wybór powinien być jasny.

Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Zbigniew Zosiuk

Rybnika 40
15-655 Białystok

Polecam jak najbardziej leczę obecnie zęby pierwszy raz spotkałam profesjonalistę polecam dokładność fachowość znawca swojego fachu

Opinia dodana przez: ana

Bohaterów Monte Cassino 13A lok. 3
Białystok

Polecam w 100%. Bardzo dobrze wykonane wypełnienia, bardzo uprzejma.

Polecam w 100%. Bardzo dobrze wykonane wypełnienia, bardzo uprzejma.

Protetyk Białystok lek. dent. Michał Czarnowski

lek. dent. Michał Czarnowski

Stomatolog, Protetyk

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
15-815 Białystok

młody, ale naprawdę godny polecenia. Nic nie bolało a miałam usuwany ząb mądrości. chirurgicznie. Trochę pobolewało na drugi dzień, ale podobno to normalne. Dziś, tydzień od zabiegu, wszystko w porządku.

Opinia dodana przez: Ira

Maria Bruj-Walesiuk

Stomatolog, Protetyk

Przejściowa 19
15-503 Białystok

Wspaniała stomatolog i czlowiek , ciepła z zarazem kompetetna osoba goraco polecam

Stomatolog Białystok lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
15-843 Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a na to zwracam uwagę, bo mam traumę po dentystach sprzed 15 lat). Dyscyplina, z jaką dr mnie prowadziła i metody leczenia jakich używała były dla mnie całkowitą nowością i po rozmowach z innymi wiem, że nie tylko dla mnie. Jakieś analizy, zdjęcia foto (nie wspominając o prześwietleniach), cyfrowe projekty tego, jaki będzie efekt...nigdy na nic ślepo nie musiałem się zgadzać. Świetnie!!! Nawet nie myślałem, że stomatologia pójdzie w tą stronę., że tak bardzo się rozwinęła. Polecam dr Agnieszkę i pozdrowienia dla rejestratorek :-). Oby więcej tak fajnie uśmiechniętych osób!

Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Edyta Borowik-Kuprel

RTG, Stomatolog dziecięcy

5 plus
wąska 15 lok 6
Białystok

Z Panią doktór już sie znam jako pacjent kilka lat.Zamuje się cała moją rodziną.Dzieciaki bez strach idą do niej n wizytę(choć początki były koszmarne dzięki innemu dentyście).Ja mam świetne wybielone zęby a żona bardzo ładne koronki.
Polecam w 100%.
Ona naprawdę wie co robi i ten nowy jej gabinet robi wiekie wrażenie i muszę powiedzieć że razem z siostrą stanowią super team.

Polecam w 100%.

dentine STOMATOLOGIA
Parkowa 14/83
15-224 Białystok

Dr Lucyna Mierzyńska-Ładny jest stomatologiem, który został powołany do tego co robi. Żaden lekarz nigdy wcześniej nie ocenił tak kompleksowo moich potrzeb w aspekcie uzębienia. Profesjonalizm oparty na analizie przeprowadzonego badania,w celu ustalenia przyczyny problemu z opcją wyjaśnienia możliwych opcji jego rozwiązania.Estetyczne przeprowadzony proces leczenia.Obsługa miła i rzeczowa, wyjaśniająca wszelkie możliwe pojawiające się wątpliwości. Widać, że praca dla personelu Dentine jest pasją. Przyjeżdżam do Dentine specjalnie z Warszawy i nie zamienię tego miejsca na żadne inne. Zespół, który tam pracuje jest fantastyczny, sprawia, że wizyta w gabinecie jest czystą przyjemnością:) Dzięki Pani Doktor odzyskałem piękny uśmiech, a to już zupełnie inna jakość życia!!!! Będę polecać Dentine wszystkim moim znajomym.

Opinia dodana przez: Marcin

Suraska 1 lok. 111
15-093 Białystok

Bardzo estetyczny gabinet. Bardzo przyjemny Pan, ale po stwierdzeniu że w moich ustach nie wszystko jest tak do końca ok jak zapewnia postanowiłem wypróbować wizytę u innego dentysty. Z przykrością muszę stwierdzić że to co robi mało ma wspólnego z rzetelną stomatologią. Robi szybko. Wizyty są bardzo przyjemne ale radzę wszystkim którzy u niego byli zweryfikować jego prace u innych dentystów. W moim przypadku plomby okazały się albo nieszczelne albo po kilku miesiącach wypadaly. Pod nieszczelnymi rozwijały się bakterie i prochnica. Wiadomo jak to wyglada. Ząb zaleczony kanałowo nie został prawidłowo zrobiony co widać na zdjęciu rtg. Moj nowy dentysta wział zdjęcie które mi kazał zrobić i dokładnie mi wytłumaczył co widnieje na zdjęciu gdzie jest ząb gdzie jest kanał gdzie jest wypełnienie kanału. pokazał mi jak jest zrobione i pokazał jak powinno byc. Ząb poprostu gnije od środka. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego pana. zawiódł mnie na całej linii a sprawiał inne wrażenie. Zaznaczę że jestem jeszcze młoda i za takie pieniadze wymaga się jednak solidnej pracy a nie takiego robienia byle jak. Nie polecam. rękawiczek uzywa. paragony wystawia wszystko pieknie ładnie ale ani nie prowadzi dokumentacji pacjenta ani nie dezynfekuje narzędzi ani ślinociągu nie myje. Fu. I nigdy nie wie co robił. Jest wielu bardzo dobrych lekarzy w białymstoku. i o wiele tanszych. przedewszystkim sumiennych. a on dba tylko o własną kieszeń a nie o moje zęby.

Siedleckiego Wacława 15
15-125 Białystok