Protetyk Gdańsk

lek. dent. Marek Markiewicz

Stomatolog, Protetyk

Noskowskiego 9/U2
80-170 Gdańsk

Leczyłem ostatnio u Pana Marka 3 zęby. Tyle się niestety nazbierało przez kilka lat niechodzenia do dentysty. Zabiegi są wykonywane profesjonalnie, rzeczowo tłumaczy metodę leczenia zębów oraz daje pacjentowi możliwość wyboru. Poza tym pacjent może zobaczyć stan swoich zębów na ekranie monitora. Leczenie kanałowe bezbolesne i stosunkowo niedrogie. Ma sympatyczne asystentki a podczas zabiegu można pooglądać filmy przyrodnicze na ekranie zamontowanym nad fotelem . Zdecydowanie polecam :)

Gdańsk

Gabinet Pani Dr Filar polecony mi przez przyjaciolke z Gdanska okazal sie wyjatkowy. Recepcjonistka byla zawsze uprzejma gdy z Londynu zamawialem spotkania. W Gabinecie Dr Filar pozbylem sie wielu amalgamatow w ciagu dwoch posiedzen trwajacych do 3 godzin (Dr Anna Kurzynska). Dr Filar natomiast doskonale odbudowala zlamany zab trzonowy, ktory wymagal sporej pracy. Dentysta w Anglii, wyrazil opinie ze ten zab nadawal sie do usuniecia. Mialem tez kilka przyszyjkowych wypelnien. Otrzymalem doskonala porade na temat higieny jamy ustnej. Bardzo jestem wdzieczny Pani Dr Filar i Jej Gabinetowi za wspaniala opieke. Polecam ten Gabinet i Pania Doktor Filar bardzo goraco.

Opinia dodana przez: Dr Jacek Rucinski

lek. dent. Leszek Stróżyk

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Kołobrzeska 5/7
80-390 Gdańsk

Do dr LESZKA STRÓŻYKA trafiłam pełna obaw związanych z ewentualnym wstawieniem implantów oraz wcześniej koniecznością wykonania zabiegu podniesienia dna zatoki szczękowej - z obu stron.Pan Doktor rzeczowo wyjaśnił proces zabiegu, wybrał najlepsze rozwiązanie mojego problemu.Teraz to wiem, że zabieg wymagał niesamowitej precyzji ze strony lekarza. Dzięki najlepszej wiedzy i doświadczeniu dr Leszka, zabieg odbył się z zachowaniem spokoju, delikatności, bezboleśnie w trakcie jak i po zabiegu. Nie da się uniknąć stresu, ale podczas zabiegu, czułam się bezpieczna i w przyjaznej atmosferze, ponieważ dr Leszek również z szacunkiem odnosi się do współpracowników - przemiłej Pani Wandzi - razem tworzą zgrany team.W okresie gojenia się ran nie pozostawiono mnie samej sobie. Zabieg odbył się w piątek, w poniedziałek w idealnej formie wróciłam do pracy.Teraz zgodnie z procedurą czekam na odbudowę kości oraz odbudowę zębów na wszczepionych implantach.Reasumując, mogę z pełną odpowiedzialnością zarekomendować dr LESZKA STRÓŻYKA jako wysokiej klasy specjalistę, świetnego chirurga.Jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej, bardzo życzliwy i z zaangażowaniem i pasją wykonujący swój zawód.

Opinia dodana przez: ZOSIA

Przychodnia stomatologiczna
Grunwaldzka 244
80-266 Gdańsk

Jestem zachwycona kompetencją i podejściem do pacjenta, delikatnością połączoną ze zdecydowanie prowadzoną ręką.
Obecnie jestem po leczeniu próchnicy, jak wyleczę pozostałe zęby kanałowo, to uzupełnię swą ocenę.

Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: monisma msma

Przez rok leczyłem b.zaniedbane uzębienie,jest drożej niż wizyty
(plomba)u poprzedniej dentystki,która zmarnowała mi jeden ząb i musiałem go usunąć.Zamiast wiele razy jeżdzić do gabinetu i mniej płacić,wolę oszczędzić czas i ilość dojazdów do gabinetu płacąc więcej za wizytę.Jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam ten prywatny gabinet.Wizyty uzgadniać telefonicznie.

Przez rok leczyłem b.zaniedbane uzębienie,jest drożej niż wizyty

Opinia dodana przez: romjas roman.jasinski

lek. dent. Izabela Maciejewska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ul. Alfreda Nobla 45
80-172 Gdańsk

doktor leczy moja mame ,dobrze dobrana proteza zebowa, konkretne podejscie i bardzo profesjonalne, polecam!

Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Joanna Filar-Wrzuś

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

al. Grunwaldzka 58/2
80-241 Gdańsk

Bardzo polecam. Korzystam z usług Pani Asi odkąd mieszkam w trójmieście czyli już jakieś 9lat i do nikogo innego bym nie poszłą. Lekarz z dużą empatią, cierpliwością i gotowością. Może nie należy do najtańszych, ale ceny mieszczą sie w granicach normalnośći. Do każdego pacjęta dr podchodzi indywidualnie, a pani Mariolka (pielegniarka) jest przeciepłą i uprzejmą osobą. To napewno moja dentystka, szkoda że nie znalazłam jeszcze lekarzy o innych specjalizacjach świadczących usługi na tym poziomie. Polecam
Alicja

Marek Hippner

Stomatolog, Protetyk

Gdańsk

Bardzo polecam Pan Marka, pełen profesjonalizm, przystępna cena.
Juz się nie boję leczyć zebów :) Jeszcze raz dziękuję.PMU

Bardzo polecam Pan Marka, pełen profesjonalizm, przystępna cena.
Juz się nie boję leczyć zebów :) Jeszcze raz dziękuję.PMU

witam,

witam,
Ja również przychylam się do tych opinii ( które stanowią zdecydowaną większość ), że Pani Doktor jest godnym polecenia stomatologiem. Jak kilka lat temu przełamałem się z pierwszą wizytą ( brrrrrrr jak każdy facet po prostu się bałem wizyt w dentysty ) tak całkowicie zmieniłem zdanie na temat takich wizyt - było i tak pozostało - sympatyczna atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta, wysoka jakość usługi i co najważniejsze - zadowolenie pacjenta !!! :). Polecam.
ps. korzystam w tej chwili z usług Pani Doktor wraz z całą rodziną ( dzieci też po pierwszej wizycie przełamały strach przed stomatologiem )

Opinia dodana przez: Odważny

Gdańsk-Nowy Port ul.Wolności 56
80-538 Gdańsk

Jest wspaniala polecam moje dzieci leczy do dzisiaj :)

Jest wspaniala polecam moje dzieci leczy do dzisiaj :)

Protetycy w mieście Gdańsk