Lekarze Protetyk Poznań

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Extra-dent
os. Tysiąclecia 12
61-255 Poznań

To godna polecenia dentystka: leczę u niej zęby już od lat. Jest precyzyjna, dokładna, a przy tym delikatna, nie czuję nachalności jej ruchów w jamie ustnej co zawsze zrażało mnie do innych stomatologów. Poza tym "ratuje zęby" nie naciąga mnie na zbędne zabiegi. Jak trafiłam do niej 8 lat temu, mój stan zębów był fatalny obecnie wskakuje na fotel dr Natalii raz na pół roku na zwykłą kontrolę. Moje dzieci ...

lek. dent. Marek Moszyk

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Lekarz bardzo wrażliwy na potrzeby (strachy) pacjenta. Nigdy nie naciąga na niepotrzebne zabiegi. Ząb raz przez Niego leczony jest wyleczony skutecznie i trwałe. Delikatny, stwarza serdeczną atmosferę.

lek. stom. Magdalena Goc-Płytnik

ulica Umultowska 37 A
61-614 Poznań

Niezwykle kompetentna, delikatna , kulturalnai budząca zaufanie osoba. Mam 74 lata i bardzo kruche zęby, a Pani Magdalena ratuje je z anielską cierpliwością i zawsze z przemiłym uśmiechem. Leczę się w tym gabinecie od lat i z całą odpowiedzialnością mogę go wszystkim polecić .
Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Piotr Hernacki

Stomatolog, Protetyk

Stomatologia Belwederska 13
Belwederska 13
60-275 Poznań

Pan doktor to fachowiec na najwyższym poziomie.Jest wrażliwy,pyta pacjenta,czy ząb podczas leczenia boli..Uczciwy-stwierdził,że nie muszę mieć kanałowo leczony ząb,założył mi plombę i zrekonstruował ząbek.Szczerze polecam.Dziękuję,Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

Jan Chodakowski

Poznań

Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek!

dr hab. n. med. Mariusz Pryliński

Starowiejska 1a lok. 2
61-664 Poznań

Bardzo kompetentny lekarz ba już docent!

lek. dent. Katarzyna Biczysko

Gwiaździsta 37 A
60-149 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z tego, że pani doktor uratowała moje zęby i obsługa super.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Adam Piosik

Protetyk

Dr Piosik Stomatologia
Piątkowska 133/1
60-648 Poznań

profesjonalista w każdym calu!!! gorąco polecam. Leczenie sprawne, bez bólu, bez problemów. Szczególnie skomplikowane leczenie to żaden problem

lek. dent. Siwiec Radosław

Indywidulna Praktyka Stomatologiczna
Źródlana 28/1
Poznań

Doktor Siwiec uratlowal mi zeba, ktory przed wizyta u niego zostal zdiagnozowany przez czworke wczesniejszych stomatologow jako "nie do uratowania". Po latach zab nadal ma sie swietnie, a pozostali lekarze nawet nie podjeli sie proby leczenia, wmawiajac mi, ze nic juz nie da sie zrobic. Znakomity dentysta, polecam kazdemu.

lek. dent. Paweł Piotrowski

Piękna 43/1
60-589 Poznań

Pan Doktor Piotrowski dokonał mastektomii mojej piersi. Wszystko bardzo dobrze sie goi, nie ma żadnych powikłań. Jestem zadowolona z wyniku zabiegu. Wczesniej polecano mi Pana Doktora jako bardzo kompetentnego chirurga. Cieszę się, że to właśnie On mnie operował. Polecam tego lekarza i Siedleckie Centrum Onkologii.

Teresa Mittmann-Michalak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Poznań

Polecam Panią Stomatolog, u której od lat leczę zęby wraz z mężem.

Jolanta Głos

Poznań

Szczerze polecam bardzo dobra pani stomatolog

Miron Iwanik

os.Oswiecenia 59
61-208 Poznań

Pan doktor jako jedyny lekarz dentysta (a odwiedziłam niejednego) zaproponował leczenie ósemek a nie ich wyrwanie. Wyjaśnił, że w przyszłości taki ząb może być bardzo potrzebny, gdyby zaszła potrzeba oparci na nim mostka lub koronki. Bardzo trudno dostępny ząb został przez pana doktora bezbłędnie oczyszczony i zapląbowwany. Inni dentyści odżegnują się od ósemek także dlatego że to trudna robota. Jestem wdzięczna za ocalenie zęba. Na następnej wizycie doktor poprawiał po ...

Zofia Chrapan-Sikora

Wyłom 14c
60-775 Poznań

Byłem ostatnio na kontroli u Pani Sikory - zęby naprawiane 12 lat temu nadal nie wymagały interwencji i co wy na to moi mili. Szczerze polecam i dziękuję. ps. jeżeli ktoś myśli, że może wyleczyć wszystkie zęby za 70 to powinien się wybrać do kowala a nie do stomatologa tej klasy. G.
Babcia, której trzęsą się ręce, to już nie wiek na wykonywanie takiego zawodu. Raczej nie polecam

lek. dent. Justyna Jasińska

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Krystian Szumiński
Zimowa 4
60-592 Poznań

Dziwią mnie negatywne opinie; poniewaz ja man bardzo dobre doświadczenie. Pani Justyna zrobiła mi dwie kanałowki i kilka plomb. O wszystkich kosztach informowała mnie na bieżąco. Ja z czystym sumieniem polecam usługi świadczone przez panią doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

Grażyna Kajdasz

Poznań

Parę lat temu przez praktykanta Pani Dr. straciłam zęba. Pani Dr. niekompetentna, umawia się na termin, po czym dzień wcześniej odmawia ( niby choroba) nie polecając innego dentysty- mimo pilnej sprawy, ani tez nie podając żadnego konkretnego innego terminu wizyty. Odkłada słuchawkę tel., informując,że jej to nie interesuje... Ostrzegam wszystkich, że TA PANI ma gdzieś pacjenta, jego czas, pieniądze itd.
Opinia dodana przez: Marysia

Wojciech Dmytrów