Protetyk Poznań

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Byłem już jakiś czas temu u Pana doktora. bardzo miły i kontaktowy człowiek, cierpliwy podczas tłumaczenia trudnemu pacjentowi takiemu jak ja. Jako jedyny lekarz podjął się próby ratowania zębów które był mocno zniszczone poprzednim leczeniem. polecam!
Opinia dodana przez: wyczi

ulica Umultowska 37 A
61-614 Poznań

Niezwykle kompetentna, delikatna , kulturalnai budząca zaufanie osoba. Mam 74 lata i bardzo kruche zęby, a Pani Magdalena ratuje je z anielską cierpliwością i zawsze z przemiłym uśmiechem. Leczę się w tym gabinecie od lat i z całą odpowiedzialnością mogę go wszystkim polecić .
Opinia dodana przez: Zofia

Stomatologia Belwederska 13
Belwederska 13
60-275 Poznań

Pan doktor to fachowiec na najwyższym poziomie.Jest wrażliwy,pyta pacjenta,czy ząb podczas leczenia boli..Uczciwy-stwierdził,że nie muszę mieć kanałowo leczony ząb,założył mi plombę i zrekonstruował ząbek.Szczerze polecam.Dziękuję,Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

Poznań

Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek!

Starowiejska 1a lok. 2
61-664 Poznań

Bardzo kompetentny lekarz ba już docent!

lek. dent. Katarzyna Biczysko

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gwiaździsta 37 A
60-149 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z tego, że pani doktor uratowała moje zęby i obsługa super.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Siwiec Radosław

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Indywidulna Praktyka Stomatologiczna
Źródlana 28/1
Poznań

Świetny lekarz, wspaniały człowiek. Poznałam go w Instytucie Stomatologii jako mlodego lekarza i już się wyróżniał podejściem do pacjenta i profesjonalizmem. Kontunuuję od kilku lat leczenie po tym, jak przejął praktyke prywatną i jestem z niego super zadowolona. To bardzo kulturalny i kompetentny lekarz, uczciwy i pracowity, stycznośc z nim uspokaja i dodaje sił w walce z nienajlepszym od urodzenia uzębieniem! Polecam każdemu - gdyby wszyscy chcieli być jak dr ...

Teresa Mittmann-Michalak

Stomatolog, Protetyk

Poznań

Polecam Panią Stomatolog, u której od lat leczę zęby wraz z mężem.

Jolanta Głos

Stomatolog, Protetyk

Poznań

Szczerze polecam bardzo dobra pani stomatolog

Wyłom 14c
60-775 Poznań

Byłem ostatnio na kontroli u Pani Sikory - zęby naprawiane 12 lat temu nadal nie wymagały interwencji i co wy na to moi mili. Szczerze polecam i dziękuję. ps. jeżeli ktoś myśli, że może wyleczyć wszystkie zęby za 70 to powinien się wybrać do kowala a nie do stomatologa tej klasy. G.

Protetycy w Poznaniu