Filtruj terminy

Protetyk Włocławek

al. Chopina 45/1
87-800 Włocławek

Bardzo miło, kompetentnie, szybko (żaden inny dentysta nie wyjaśnił mi tak wiele w trakcie leczenia zębów!). Ceny, moim zdaniem, umiarkowane (np. prześwietlenie zęba w cenie wizyty). Szczerze polecam.

ul. Wiejska 18A/8
87-800 Włocławek

Dokładna, czysta, poświęca dużo czasu pacjentowi. Ja byłam z dziećmi i bardzo dokładnie oczyściła i zaplombowała po 2 zęby na jednej wizycie na NFZ. Bardzo polecam Panią Doktor.

Maciej Drosd

Stomatolog, Protetyk

Klinika Stomatologii Estetycznej

Włocławek

Niestety opinie piszą głownie ludzie , których jak sadzę zwyczajnie nie stać na leczenie którego potrzebują . Ceny przecież ustala się przed leczeniem . ? Na wizytę musiałem czekać prawie 4 miesiące . Czyżby wszyscy byli w błędzie i dawali się naciagac ?? Poprostu wiedza , doświadczenie i pewna ręka doktora niektórym mogą wydawać się brawura . Dla mnie to szczyt kompetencji . Moje Implanty wzbudziły podziw nawet w USA gdzie mieszkam . A cena ... W Polsce ceny są śmieszne !!!! Nie wiecie jak macie tanio , za tak profesjonalne leczenie . Moja mama teraz miała usunięte stare zeby i natychmiast doktor założył jej nowe bez czekania . W USA powiedzieli ze to poziom master od implantology . Możecie dalej chodzić do tanich dentystow którzy bedą na was się uczyć . Powodzenia . Mnie inny dentysta nigdy nie zobaczy

Gabinet Chirurgii Stomatologicznej
ul. Polna 26 "Drumet"