lekarz Przemysław Andrejuk

Lekarz Przemysław Andrejuk jest lekarzem z powołania, wybitnym specjalistą w tej branży. Jest bardzo miły i uprzejmy dla pacjentów - nie spotkałem jeszcze tak uprzejmego lekarza.

Czy ktoś mógłby napisać czy Pan doktor przyjmuje prywatnie i gdzie? Bardzo proszę o informacje. Zależy mi na jakimś kontakcie żeby móc zapisać dziecko.

Magda, podaję nr kontaktowy ( rejestracja codziennie po 15 )do pana dr Przemka 538-520-005 Gabinet Rynek II/12 Lubartów środy 15.15 - 19.00

Gabinet Rynek II/12 Lubartów
środy 15.15 - 19.00

Dodatkowo w końcu przyjmuje prywatnie w Lubartowie. Nie będzie trzeba siedzieć od 6 rano w poczekalni. Jedyny Ortopeda w Lubartowie z powołania.