dr Przemysław Gawiński

Ginekolog

Witam, to najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam, badanie było przeprowadzone profesjonalnie i delikatnie. Pan doktor charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą. Cena standardowa jak na świadczenia prywatne, polecam każdej kobiecie. Pozdrawiam.

Witam,
Pozdrawiam.

Do Pana dr.Gawińskiego chodzę od kilku lat i jestem bardzo zadowolona , dzięki solidności i głębokiej wiedzy uratował mnie od poważnej choroby. Bardzo wszystkim kobietom polecam tego lekarza , jest bardzo miły i uprzejmy . Profesjonalny pod każdym względem .Wysoka kultura osobista a tej w obecnych czasach większości ludziom brakuje.

Powiem tylko tyle lepszego i bardziej kompetentnego lekarza jeszcze nie spotkałam to jest lekarz z powołania.

Świetny lekarz,prowadził moją ciążę ijemu zawdzięczam urodzenie zdrowego dziecka. Za dodatkową wizytę w miesiącu w okresie świąt nie musiałam płacić. Szkoda tylko że tak trudno się zapisać ale to świadczy o popularności tego lekarza . Szacun panie doktorze chylę czoło.życzę wszystkiego naj naj lepszego w nowym roku.

odbyłam u niego pierwszą wizytę, wszystko bezboleśnie, miły, uprzejmy, polecam

odbyłam u niego pierwszą wizytę, wszystko bezboleśnie, miły, uprzejmy, polecam

Moim zdaniem jest świetny. prowadził dwie moje ciąże. Mimo że przedtem miałam dwa poronienia, wiedział, co zrobić, aby moje dziewczynki mogły przyjść na świat. Jest zawsze spokojny, opanowany. Jeżeli trzeba przychodzić często, czasami kolejna wizyta odbywa się za darmo. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Polecam go z czystym sumieniem!!!

swietny lekarz przyjeechal w nocy do szpitala jak rodzilam swoje pierwsze dziecko bo obiecal ze postara sie przyjechac i slowa dotrzymal mimo ze mial domowa impreze!!!!bylo to dla mnie bardzo mile i czulam sie pewniej gdy widzialam swojego lekarza obok mnie!!!Lecze sie u niego od 16 lat i jestem bardzo zadowolona godny polecenia!!!!Katarzyna

Najlepszy lekarz jakiego można polecić!!

Najlepszy lekarz jakiego można polecić!!

Jeden z najlepszych lekarzy u jakiego miałam okazję być. Miły, uprzejmy, do pracy podchodzi bardzo profesjonalnie. Lekarz z prawdziwego zdarzenia dla którego liczy się zdrowie, a nie pieniądze. Szczerze polecam.

Super lekarz.Leczę się już u Niego od 15 lat. Prowadził 2 moje ciąże,leczył torbiele.Koszt wizyty umiarkowany ale to naprawdę profesionalny specjalista naprawdę polecam. Miły ,łagodny ,SŁUCHAJĄCY PACJENTKĘ.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Toruń"?

Fałata 92c/44

Sławomir Koch