lekarz Przemysław Grzegorzewski

Serdeczne podziękowania w imieniu całej rodziny za ratowanie życia mojej Barbary, za odwagę i zaangażowanie, za pomyślne przeprowadzenie trudnej operacji, za czas, który dla nas bezcenny, pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Dziękuję za nadzieję, otuchę, życzliwość z jaką się spotkałam podczas rozmowy z Panem Doktorem. Wdzięczna córka.

Uratował moje życie więc co tu więcej pisać . Specjalista w dziedzinie tródnych malformacji tętniczych

Dr Grzegorzewski to fantastyczny człowiek i lekarz. Pełen profesjonalizmu, empatii i zrozumienia dla pacjenta. Ma niesamowity dar prowadzenia rozmowy i mimo zapowiedzi trudnej i ryzykownej operacji człowiek jest naprawdę ufny i wierzy, że będzie dobrze i tak jest. Dr Grzegorzewskiego cechuje ogromna życzliwość i skromność a przy tym fachowość na najwyższym poziomie. Na 5 maksymalnych punktów należy mu się 100. Dziękuję.

Na 5 maksymalnych punktów należy mu się 100. Dziękuję.