Przemyslaw Osip

Neurolog

Hej! Super lekarz, bardzo dobry diagnosta. Kto może udostępnić numer telefonu do dr Osipa? Chciałabym się umówić do doktora na wizytę.

Chciałabym się umówić do doktora na wizytę.

Nie znam lepszego neurologa bardzo pomógł mi i mojemu mężowi .Lekarz godny polecenia diagnostyka skierowania wszelkie badania bez problemu a poczucie humoru pozwala wyjść z gabinetu z uśmiechem na twarzy 🙂

Uratował w szpitalu mojego tatę. Fantastyczny człowiek. Zrobił wszystko co możliwe. Tata porusza się samodzielnie, choć Pan Ordynator Krawczyk postawił na nim "krzyżyk". Dzięki uporowi doktora Przemka tata czuje się dobrze i funkcjonuje w życiu. Bardzo dziękujemy Doktorze.

Profesjonalista, cudowny człowiek i lekarz. Brakuje nam takich ludzi.

Profesjonalista, cudowny człowiek i lekarz. Brakuje nam takich ludzi.

Jestem pod wielkim wrażeniem wizyty u Dr Osipa-kompetentny,przeprowadza bardzo dokładny wywiad.W ciągu 5 lat byłam u różnych neurologów,ale żaden nie poświęcił tyle czasu na wywiad lek.i badanie.Dał mi nadzieję na wyzdrowienie ale uprzedził że czeka mnie długie leczenie.

Fantastyczny lekarz. Wysłuchał o babci dolegliwościach, dopytał o kilka objawów, zlecił badania. Na końcu postawił inne rozpoznanie niż 3 poprzednich neurologów. Zmienił zupełnie leczenie. Po kilku dniach babci przestały się trząść ręce i głowa. Żałujemy, że tak późno trafiłyśmy z babcią do Doktora. Bardzo polecam. P.S. Podczas wizyty świetna atmosfera i jest bardzo wesoło. Obecnie chodzimy na kontrole, a babcia mówi że się doskonale czuje po samym kontakcie z dr. i że "łauje sobie baterie" do kolejnej wizyty.

Super doktor. Po 10 latach wreszcie mam postawioną diagnozę. Skontaktował mnie z neurochirurgiem, już jestem po zabiegu. Jeszcze raz dziękuję za "rozbrojenie bomby" w mojej głowie. Wszystkiego dobrego doktorze.

Świetny gość! Bez zbednego gadania zlecił badania, postawił diagnozę i włączył leczenie. Po prostu rewelacja. Polecam Go wszystkim.

Bardzo wesoły, życzliwy, wyjasnił mi na co choruję, jakie bedę miała badania, przedstawił możliwości leczenia. Po pierwszych lekach odczułam niewielką poprawę ale na kolejnej wizycie (niestety trzeba długo czekać) po zmianie leków czuję się "jak nowo narodzona". Kompetencja i wiedza najwyższa. Jak dotąd nie czułam sie po wyjściu od lekarza tak dobrze jak po wizycie u doktora. Także nie dziwię się tym kolejkom. Oczywiście trafiłam do doktora z polecenia paru koleżanek, które przychodzą do leczenia całymi rodzinami.

Fantastyczny neurolog, chodziłam wiele lat do różnych neurologów i ortopedów ale niestety bezskutecznie. Już na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na rezonans kręgosłupa, powiedział mi gdzie bedzie najszybciej jak również gdzie najlepiej. Skontaktował mnie z neurochirurgiem i zalecił specjalne ćwiczenia. Po zabiegach czuje się zdecydowanie lepiej i już bez leków. Super doktor. Tak wogóle to poleciła mi doktora sasiadka, której większość znajomych przepisała sie do niego chcąc wreszcie poznać diagnozę swojej choroby a także dla porządnej diagnostyki i skutecznego leczenia. Chociaż zdaję sobie sprawę, że czasami potrzeba wielu preparatów żeby dobrać ...

Tak wogóle to poleciła mi doktora sasiadka, której większość znajomych przepisała sie do niego chcąc wreszcie poznać diagnozę swojej choroby a także dla porządnej diagnostyki i skutecznego leczenia. Chociaż zdaję sobie sprawę, że czasami potrzeba wielu preparatów żeby dobrać go do pacjenta. Wszystkiego dobrego doktorze. Polecam Pana każdemu kto szuka naprawdę genialnego lekarza.