Toruń Psychiatra

Czy chodziło Ci o lekarzy:

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Mogę polecić szczerze, jest cudowny, czułam się jak zahipnotyzowana. Porozmawiał, pożartował, wszystko wytłumaczył. Wszystko zupełnie na spokojnie, bez stresu, w miłej atmosferze. Ja osobiście baardzo polecam!

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

Z Pania Doktor znam sie od wielu lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, fachowa, pelna empatii, poswiecajaca kazdemu pacjentowi duzo czasu.Nadto jest to osoba mila, kulturalna i ciepla. Z uwagi na fakt, ze "moj" psychiatra przeprowadza sie na zawsze do Krakowa - od nowego roku bede sie leczyl u Pani Doktor Kordyjak, albowiem przyjela mnie do grona swoich pacjentow. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Opinia dodana przez: Slawomir Marzec

Zespół Poradni Zdrowia Psychicznego
Adama Mickiewicza 24/26
87-100 Toruń

Znakominy człowiek i dobry specjalista. Każdy pacjent traktowany jest wyjątkowo. Kompleksowa opieka nad pacjentem. Zdecydowanie polecam :-)

ul. Tadeusza Kościuszki 43/47
87-100 Toruń

U Pani Doktor Rykaczewskiej lecze sie od 8 lat. Od razu swietnie dobrala mi leki wobec czego praktycznie nastapila remisja choroby i do dzis lekow nie trzeba zmieniac. Cenie u Niej fachowosc, stanowczosc, a zarazem cieplo i opiekunczosc. Jest to kulturalna i przemila osoba. Polecam tego lekarza!

Opinia dodana przez: Slawomir Marzec

Szpital Psychiatryczny
Marii Skłodowskiej-Curie 27/29
87-100 Toruń

Człowiek o wielkim sercu.
Lekarz,który umie leczyć i chce pomagać innym :)
Dał mi szansę do życia ,gdzie inni dawno skreślili mnie .
Moje cierpienie było wielkie : depresja,nerwica lękowa,RZS,Choroba Parkinsona.
Cierpienie trwające cztery lata.Byłam bardzo blisko śmierci i tylko ...

Człowiek o wielkim sercu.
Lekarz,który umie leczyć i chce pomagać innym :)
Dał mi szansę do życia ,gdzie inni dawno skreślili mnie .
Moje cierpienie było wielkie : depresja,nerwica lękowa,RZS,Choroba Parkinsona.
Cierpienie trwające cztery lata.Byłam bardzo blisko śmierci i tylko śmierć dałaby mi ukojenie mojej duszy.
Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy pana doktora,gdy po kilku miesiącach leżenia w szpitalach ,pierwszy raz wstałam .Taka radość wypisana jest na twarzach tylko NAJWSPANIALSZYCH LEKARZY, oddanym swoich pacjentom.
Pan doktor : jest bardzo kompetentnym ordynatorem(inni lekarze : ordynatorzy mogą tylko brać za wzór do naśladowania),cierpliwym,umie słuchać swych pacjentów.
Z całego serca :szczerze polecam.
Już teraz potrafię żyć.

NZOZ PRO-MED Jerzy Prądzyński
ul. Polna 32A
87-100 Toruń

W trudnym okresie mojego zycia poswiecil mi duzo uwagi i zrozumienia.minelo 15 lat i nadal wspominam go z usmiechem polecam. Lekarz na 5 z plusem

Opinia dodana przez: kamila

ulica Klonowica 19
87-100 Toruń

Nieoceniona pomoc w leczeniu mojego przypadku. Kilkumiesięczne spotkania pozwoliły mi stanąć na nogi. Poza tym przebieg leczenia spełnił moje oczekiwania i odzyskiwanie zdrowia ,następowało etapami ,w zadowalającym czasie.

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, mądry, uprzejmy, dużo czasu poświęca czasu pacjentowi a przede wszystkim bardzo rzetelny fachowiec

Opinia dodana przez: Ewa

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO
Piastowska 1
87-100 Toruń

Lekarka niezwykła! Niezwykle skromna, niezwykle kompetentna, niezwykle życzliwa i zawsze gotowa do pomocy. Podjęła się leczenia bardzo trudnego przypadku, na pograniczu niemożliwego. A zatem jest też niezwykle odważna i zdeterminowana, żeby pomóc. Odpowiada na każdy telefon i zawsze wysłucha. Polecam wszystkim, którzy oczekują od lekarza nie tylko profesjonalizmu, ale też empatii i zrozumienia.

Opinia dodana przez: Danuta

Toruń

Bardzo cenie sobie opinię pani doktor i cieszę się, że mogę leczyć u pani doktor swoje dziecko. Pani doktor pomogła mojej córce, za co jestem wdzięczna.Gorąco polecam Panią Halinkę.Jest to osobą ciepłą i uprzejmą. Zawsze ma czas dla pacjenta. Prawidłowo postawiła diagnozę mojemu dziecku, dzięki niej jest już dużo lepiej.

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Nieoceniona pomoc w leczeniu mojego przypadku. Kilkumiesieczne spotkania pozwoliły mi stanąć na nogi. Poza tym przebieg leczenia spełnił moje oczekiwania i odzyskiwanie zdrowia ,następowało etapami ,w zadowalającym czasie.