Psychoanalityk

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

(Wrocław) Poradnia Psychopedagogiczna PTPP
Teatralna 6/13
Śródmieście, Wrocław

Pan Dawid to bardzo ciepły, miły, pełny empatii i godny zaufania specjalista. Do gabinetu trafiłam w kompletnej rozsypce, w najgorszym momencie mojego życia. Nie wiedziałam jak się pozbierać, jak ogarnąć swoje życie. Pan Dawid szybko pomógł mi uporać się z moimi problemami.

POLECAM i DZIĘKUJĘ jeszcze raz za wszystko!
Opinia dodana przez: Anna J.
Psychoanalityk Warszawa mgr Bartosz Samitowski

mgr Bartosz Samitowski

wizyta już od 100

Centrum Psychologiczne Homini
Lekarska 3 lok. 1
Śródmieście, Warszawa

Polecam tego specjalistę. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie omówione i wyjaśnione wątpliwości. Duża wiedza i kompetencje. Godny polecenia!
Psychoanalityk Wrocław mgr Sebastian Szczepanowski

mgr Sebastian Szczepanowski

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

GABINET PSYCHOTERAPII Jarosław Krawczak
ul. Tęczowa 78a/3a
50-502 Wrocław

Zgłosiliśmy się kilka miesięcy temu do terapii małżeńskiej. Oboje jesteśmy pod wrażeniem pracy, którą przeszliśmy razem z terapeutą. Duża wiedza i przede wszystkim dużo cierpliwości ze strony P. Sebastiana pomogły nam poukładać swoje sprawy. A było trudno. I w życiu i na sesjach. Dziękujemy bardzo!
Opinia dodana przez: Marcin i Kasia

dr n. med. Monika Rogoż

Gabinety Na Ustroniu
ul. Na Ustroniu 1/4
Kraków

Cudowna Pani Doktor. Ta kobieta ma w sobie mnóstwo ciepła, cierpliwości, pogody ducha... Dzięki Pani Dr Rogoż zmieniłam całkowicie zdanie na temat psychiatrów. Urzekające jest niesamowite podejście do pacjenta - pełne zainteresowanie, umiejętność wysłuchania, wsparcie. O wysokich kompetencjach już nawet nie będę wspominać. Sam kontakt z Panią Dr ma działanie lecznicze :) Osobiście zachwycające jest dla mnie to, że Pani Dr Rogoż nie jest typem lekarza, który gdy pojawia się ...

mgr Sebastian Pienkowski

Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny
Gen. Maczka 2
Gdynia

Wszystko w porządku. Szczerze polecam. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie. profesjonalna opinia.

mgr Dominika Widelska-Łasińska

Psychoterapia psychodynamiczna
ul. Fredry 7
61-842 Stare Miasto, Poznań

Do Pani psycholog zgłosiłam się w momencie nagromadzenia problemów w różnych sferach mojego życia. Konflikty w pracy, ciągłe nieporozumienia i kłótnie z partnerem, pretensje rodziny, czułam się osamotniona, smutna i bezradna. Nie miałam już siły, nie wiedziałam czy naprawdę to ja ciągle robię coś nie tak czy też jestem niesprawiedliwie osądzana. Wtedy chyba po przeczytaniu jakiegoś artykułu w Internecie zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę. Miałam nadzieję, że to jakoś ...

PSYCHE Gabinet Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej
ul. 30 Stycznia 8
66-300 Międzyrzecz

Jestem wdzięczna losowi,ze postawił na mojej drodze pana Grzegorza.Terapia z nim to prawdziwa szkoła życia.Szczególnie budujące te wskazówki,które bolą i są niewygodne,gdyż trzeba nad nimi solidnie popracować jeśli się chce coś w życiu zmienić a to wymaga pokory.Ma pan w sobie wielki dar pomocy.Oby każdy człowiek mógł z tego daru skorzystać.Cieszę się,że znalazłam w panu azyl, z którego mam nadzieję będę mogła korzystać,gdy będzie taka potrzeba.Życzę sukcesów-pozdrawiam M.Szmytkowska
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Łukasz Kaczmarczyk

psycholog, gabinet psychoterapii
ul. Dominikańska 3/5

Bardzo polecam Pana Łukasza. Dzięki psychoterapii u niego byłam w stanie poradzić sobie z problemami, które wcześniej wydawały mi się nie do rozwiązania.

mgr Barbara Wałaszek

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Żwirki 10
05-822 Milanówek

Uczestniczyłam w warsztatach umiejętności wychowawczych w sesji jesiennej 2013 roku.
Było to 10 spotkań 3 godzinnych. Basia stworzyła bardzo przyjazną atmosferę spotkań dzięki czemu wszyscy uczestnicy warsztatów szczerze wymieniali się swoimi doświadczeniami i opiniami. Powstała między nami niewidzialna nić życzliwości i zrozumienia. Basia bardzo umiejętnie wybrała ćwiczenia rozpoczynające poszczególne tematy warsztatu. Dzięki nim samodzielnie dochodziliśmy do wniosku jak bardzo nasze dotychczasowe metody wychowawcze i reakcje rodzicielskie różnią się od ideału. ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Anna Szentak

Pracownia Psychoterapii DIALOG
Al. Zwycięstwa 244/3
Gdynia

Miałam kontakt z tą panią dwa razy. Za pierwszym byłam krótko z jednym problemem, za drugim umówiłyśmy się na dłużej. Wróciłam bo wzbudziła moje zaufanie spokojem i takim całkowitym skupieniem się na mnie. No i oczywiście teraz już wiem o co w tym chodzi, a przede wszystkim wyszłam z problemów. Polecam.