Psychoanalityk

Psychoanalityk Wrocław mgr Dawid Karol Kołodziej

mgr Dawid Karol Kołodziej

Terapeuta, Psychoterapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Poradnia Psychopedagogiczna PTPP (Wrocław)
Teatralna 8/13
Wrocław

Pan Dawid to bardzo ciepły, miły, pełny empatii i godny zaufania specjalista. Do gabinetu trafiłam w kompletnej rozsypce, w najgorszym momencie mojego życia. Nie wiedziałam jak się pozbierać, jak ogarnąć swoje życie. Pan Dawid szybko pomógł mi uporać się z moimi problemami.

POLECAM i DZIĘKUJĘ jeszcze raz za wszystko!

POLECAM i DZIĘKUJĘ jeszcze raz za wszystko!

Opinia dodana przez: Anna J.
Psychoanalityk Warszawa mgr Bartosz Samitowski

mgr Bartosz Samitowski

wizyta już od 100

Centrum Psychologiczne Homini
Lekarska 3 lok. 1
Śródmieście, Warszawa

Polecam tego specjalistę. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie omówione i wyjaśnione wątpliwości. Duża wiedza i kompetencje. Godny polecenia!

Psychoanalityk Wrocław mgr Sebastian Szczepanowski

mgr Sebastian Szczepanowski

Pomoc psychologiczna, Psychoterapeuta

GABINET PSYCHOTERAPII Jarosław Krawczak
ul. Tęczowa 78a/3a
50-502 Wrocław

Zgłosiliśmy się kilka miesięcy temu do terapii małżeńskiej. Oboje jesteśmy pod wrażeniem pracy, którą przeszliśmy razem z terapeutą. Duża wiedza i przede wszystkim dużo cierpliwości ze strony P. Sebastiana pomogły nam poukładać swoje sprawy. A było trudno. I w życiu i na sesjach. Dziękujemy bardzo!

Zgłosiliśmy się kilka miesięcy temu do terapii małżeńskiej. Oboje jesteśmy pod wrażeniem pracy, którą przeszliśmy razem z terapeutą. Duża wiedza i przede wszystkim dużo cierpliwości ze strony P. Sebastiana pomogły nam poukładać swoje sprawy. A było trudno. I w życiu i na sesjach. Dziękujemy bardzo!

Opinia dodana przez: Marcin i Kasia

dr n. med. Monika Rogoż

Gabinety Na Ustroniu
ul. Na Ustroniu 1/4
Kraków

Cudowna Pani Doktor. Ta kobieta ma w sobie mnóstwo ciepła, cierpliwości, pogody ducha... Dzięki Pani Dr Rogoż zmieniłam całkowicie zdanie na temat psychiatrów. Urzekające jest niesamowite podejście do pacjenta - pełne zainteresowanie, umiejętność wysłuchania, wsparcie. O wysokich kompetencjach już nawet nie będę wspominać. Sam kontakt z Panią Dr ma działanie lecznicze :) Osobiście zachwycające jest dla mnie to, że Pani Dr Rogoż nie jest typem lekarza, który gdy pojawia się problem przepisuje leki i mówi - "zapraszam za miesiąc", ale stara się podejść do problemu jako do całości. Pomogła mi wielokrotnie i na pewno jeszcze nie jeden raz będę jej wdzięczna za pomoc. Naprawdę bardzo polecam!

mgr Sebastian Pienkowski

Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny
Gen. Maczka 2
Gdynia

Wszystko w porządku. Szczerze polecam. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie. profesjonalna opinia.

mgr Dominika Widelska-Łasińska

Psychoterapia psychodynamiczna
ul. Fredry 7
61-842 Stare Miasto, Poznań

Do Pani psycholog zgłosiłam się w momencie nagromadzenia problemów w różnych sferach mojego życia. Konflikty w pracy, ciągłe nieporozumienia i kłótnie z partnerem, pretensje rodziny, czułam się osamotniona, smutna i bezradna. Nie miałam już siły, nie wiedziałam czy naprawdę to ja ciągle robię coś nie tak czy też jestem niesprawiedliwie osądzana. Wtedy chyba po przeczytaniu jakiegoś artykułu w Internecie zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę. Miałam nadzieję, że to jakoś mi pomoże choć tak naprawdę nie miałam pojęcia w jaki sposób miałoby to działać. Pani psycholog okazała się sympatyczną osobą, wsłuchaną we mnie, empatyczną ale i konkretną. Po dwóch spotkaniach zaproponowała psychoterapię. Nie sądziłam wtedy jaka to będzie trudna i ciężka praca i ile zaangażowania wymaga. A wydawałoby się takie proste… przyjść i mówić. Przekonałam się też, że nie ma co liczyć na jakieś natychmiastowe i nagłe cuda, to raczej powolny proces przynoszący postęp. U mnie trwa już ponad pół roku i chyba jest lepiej. Piszę tak ostrożnie żeby nie zapeszyć ale tak naprawdę czuję, że jest dużo lepiej! Taka podróż wgłąb siebie przydałaby się chyba wszystkim. Polecam, Karolina G.

PSYCHE Gabinet Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej
ul. 30 Stycznia 8
66-300 Międzyrzecz

Jestem wdzięczna losowi,ze postawił na mojej drodze pana Grzegorza.Terapia z nim to prawdziwa szkoła życia.Szczególnie budujące te wskazówki,które bolą i są niewygodne,gdyż trzeba nad nimi solidnie popracować jeśli się chce coś w życiu zmienić a to wymaga pokory.Ma pan w sobie wielki dar pomocy.Oby każdy człowiek mógł z tego daru skorzystać.Cieszę się,że znalazłam w panu azyl, z którego mam nadzieję będę mogła korzystać,gdy będzie taka potrzeba.Życzę sukcesów-pozdrawiam M.Szmytkowska

Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Łukasz Kaczmarczyk

psycholog, gabinet psychoterapii
ul. Dominikańska 3/5

Bardzo polecam Pana Łukasza. Dzięki psychoterapii u niego byłam w stanie poradzić sobie z problemami, które wcześniej wydawały mi się nie do rozwiązania.

mgr Barbara Wałaszek

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Żwirki 10
05-822 Milanówek

Uczestniczyłam w warsztatach umiejętności wychowawczych w sesji jesiennej 2013 roku.

Było to 10 spotkań 3 godzinnych. Basia stworzyła bardzo przyjazną atmosferę spotkań dzięki czemu wszyscy uczestnicy warsztatów szczerze wymieniali się swoimi doświadczeniami i opiniami. Powstała między nami niewidzialna nić życzliwości i zrozumienia. Basia bardzo umiejętnie wybrała ćwiczenia rozpoczynające poszczególne tematy warsztatu. Dzięki nim samodzielnie dochodziliśmy do wniosku jak bardzo nasze dotychczasowe metody wychowawcze i reakcje rodzicielskie różnią się od ideału. Basia tłumacząc nam różne teorie wzmacniała je swoim wieloletnim doświadczeniem psychologicznym oraz wiedzą praktyczną bycia rodzicem. Pragnę zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt dotyczący pracy psychologa - poczucie bezpieczeństwa jakie stworzyła, dyskrecję oraz bardzo wysoką kulturę osobistą. Szczerze polecam zajęcia z Basią.

Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Anna Szentak

Pracownia Psychoterapii DIALOG
Al. Zwycięstwa 244/3
Gdynia

Miałam kontakt z tą panią dwa razy. Za pierwszym byłam krótko z jednym problemem, za drugim umówiłyśmy się na dłużej. Wróciłam bo wzbudziła moje zaufanie spokojem i takim całkowitym skupieniem się na mnie. No i oczywiście teraz już wiem o co w tym chodzi, a przede wszystkim wyszłam z problemów. Polecam.